Archiwum newsów: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 23 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Zakopiańskie Konfrontacje Kabaretowe''' (7. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">23. lutego w Zakopanem odbędą się '''[[Zakopiańskie Konfrontacje Kabaretowe]]''', podczas których wystąpi [[Formacja Chatelet]] z programem ''Gołoleć''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Półfinały 30. PAKI''' (7. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 7-9 marca odbędą się '''Półfinały 30. [[PAKA|Przeglądu Kabaretów PAKA]]'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XIII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe''' (7. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">24. lutego odbędzie się '''XIII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe'''. <br>Gościem będzie [[Kabaret Słuchajcie]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Eliminacje do 30. Przeglądu Kabaretów PAKA''' (8. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">7. lutego w Gdyni odbędą się eliminacje regionalne do '''30. [[PAKA|Przeglądu Kabaretów PAKA]]'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Cieszyńskie Wieczory Kabaretowe''' (27. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 28–29 listopada w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbędą się '''Cieszyńskie Wieczory Kabaretowe HECA 2013'''. Program:<br><br>'''28. listopada''' (czwartek):<br>'''18:00''' – wystąpią: [[Kabaret K2]], [[Kabaret PUK]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]]. Prowadzenie: [[Tomasz Jachimek]]<br><br>'''29. listopada''' (piątek):<br>'''18:00''' – wystąpią: [[Kabaret 7 minut Po]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Neo-Nówka]]. Prowadzenie: [[Tomasz Jachimek]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Program VII Szczecińskiego Przeglądu Autorskich Kabaretów SZPAK''' (15. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 21-24 listopada odbędzie się '''VII Szczeciński Przeglądu Autorskich Kabaretów [[SZPAK]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''21. listopada''' (czwartek):<br>'''19:00''' – Klub 13 muz – Pokaz powarsztatowy, improwizacje kabaretowe w wykonaniu: Grupa Pod Pretekstem, uczestnicy warsztatów<br><br>'''22. listopada''' (piątek):<br>'''16:00''' – Empik Galeria Kaskada – spotkanie z Henrykiem Sawką, prowadzenie: Monika Petryczko<br>'''18:00''' – Teatr Lalek PLECIUGA – konkurs: [[Kabaret Zmarnowany Potencjał]], [[Kabaret DABZ]], [[Kabaret Inaczej]], SMKKPMzO, [[Marcin Wojciech]]; [[Kabaret K2]], prowadzenie: [[Piotr Gumulec]]<br>'''22:00''' – Bar Czysty – Improkombajn, wystąpią uczestnicy i goście festiwalu w mieszanych składach improwizatorskich<br><br>'''23. listopada''' (sobota):<br>'''16:00''' – Empik Galeria Kaskada – spotkanie z [[Kabaret Jurki|Kabaretem Jurki]], prowadzenie: Monika Petryczko<br>'''18:00''' – Teatr Lalek PLECIUGA – Konkurs: [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Kabaret 7 minut Po]], [[Karol Kopiec]], [[Kabaret 44-200]], Famous [[Jim Williams]]; grupa improwizacyjna [[Siedem Razy Jeden]], prowadzenie: [[Grzegorz Dolniak]]<br>'''22:00''' – Bar Czysty – Stendapnajt + open mic, prowadzenie: [[Grzegorz Dolniak]], [[Piotr Gumulec]], wystąpią uczestnicy i goście festiwalu we fragmentach solowych programów<br><br>'''24. listopada''' (niedziela):<br>'''19:00''' – Teatr Lalek PLECIUGA – Koncert finałowy: finaliści konkursu, [[Kabaret Jurki]], [[Ireneusz Krosny]], [[Kabaret Słuchajcie]]<br>scenariusz i reżyseria: [[Grzegorz Dolniak]], scenografia i stroje: Karolina Grzeszczuk</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Nagrania sitcomu ''Słodkie Życie''''' (7. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">11. oraz 14. lutego w Warszawie odbędą się '''nagrania sitcomu ''Słodkie Życie'''''.<br>Aktorzy: [[Robert Górski]], [[Mikołaj Cieślak]], Elżbieta Romanowska, Dorota Zięciowska, Jerzy Łapiński, Ewa Gorzelak</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe''' (8. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">27. stycznia w Poznaniu odbędzie się '''XII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe'''.<br>Goście: [[Jim Williams]], [[Łukasz Szymanek]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''4 Łódzki Festiwal Kabaretowy''' (5. sierpnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">29. listopada w Łodzi odbędzie się '''4 [[Łódzki Festiwal Kabaretowy]]'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret Ciach]].<br>Prowadzenie: [[Katarzyna Pakosińska]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Postrzyżyny bis czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka''' (21. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">15. listopada w Sali Kongresowej w Warszawie odbędą się '''Postrzyżyny bis czyli Jubileusz [[Jerzy Kryszak|Jerzego Kryszaka]]'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Jerzy Kryszak]], [[Artur Andrus]], [[Marcin Daniec]], [[Cezary Pazura]], [[Piotr Bałtroczyk]], Mieczysław Szcześniak.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera nowego sezonu Dzięki Bogu już weekend''' (5. września)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">6. września o 21:50 w TVP2 będzie można zobaczyć pierwszy w tym sezonie odcinek '''''[[Dzięki Bogu już weekend]]'''''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Koń Polski]], [[Kabaret Stado Umtata]], Grzegorz Małecki, [[Kabaret PUK]], [[Katarzyna Zielińska]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XI PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe''' (4. grudnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">11. grudnia w Poznaniu odbędzie się '''XI PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Kabaret Wyjście Ewakuacyjne]], Kabaret Krzesełko, Kabaret Od Jutra. Gość: [[Kabaret Made In China]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaretowa Noc Listopadowa – Tarnów 2013''' (1. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">11. listopada w Tarnowie odbędzie się '''[[Kabaretowa Noc Listopadowa]] – Tarnów 2013'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Ani Mru-Mru ]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret PUK]], [[Kabaret Chyba]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Smile]], Kabaret na koniec świata, Michał Piela, Piotr Bukartyk, Wojciech Solarz.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Program XVIII Rybickiej Jesieni Kabaretowej''' (1. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 24-38 października odbędzie się '''XVIII Rybnicka Jesień Kabaretowa [[Ryjek]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''24. października''' (czwartek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – wystąpią: [[Katarzyna Piasecka]], [[Grzegorz Poloczek]], [[Antoni Syrek-Dąbrowski]], [[Marcin Wójcik]]. Prowadzenie: [[Marcin Wojciech]]<br>Wryjek – wystąpią: [[Kabaret Made In China]], Drzewo A Gada, [[Kabaret 44-200]], [[Jim Williams]], Projekt Ancla. Prowadzenie: [[Mateusz Pniak]], [[Szymon Pniak]]<br>Cena biletu: 70 zł<br><br>'''25. października''' (piątek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny I – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs filmowy o Złotą Kasetę<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''26. października''' (sobota):<br>'''15:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny II – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''27. października''' (niedziela):<br>'''16:30''' (Focus Mall Rybnik) – Oficjalna Konferencja Prasowa XVIII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów<br>Wstęp wolny<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]], Laureaci One Ryj Show i Wryjka. Prowadzenie: [[Kabaret Młodych Panów]]<br>Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)<br><br>'''28. października''' (poniedziałek):<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Postrzyżyny, czyli jubileusz [[Jerzy Kryszak|Jerzego Kryszaka]] – wystąpią: [[Jerzy Kryszak]], Marian Opania, [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Kabaret Młodych Panów]], Mieczysław Szcześniak.<br>Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Gala Stand-Up Comedy''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">13.10 w Bydgoszczy, 14.10 w Warszawie oraz 17.10 w Poznaniu odbędą się '''Gale Stand-Up Comedy'''. Wystąpią: [[Abelard Giza]], Rafał Rutkowski, [[Tomasz Jachimek]], [[Kacper Ruciński]], [[Karol Kopiec]], [[Antoni Syrek-Dąbrowski]].<br>Prowadzenie: [[Katarzyna Piasecka]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka''' (23. grudnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W m.in. Warszawie, Koszalinie, Gorzówie Wielkopolskim, Opolu, Wrocławiu i Zabrzu odbędą się '''Postrzyżyny czyli Jubileusz [[Jerzy Kryszak|Jerzego Kryszaka]]'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''X PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe''' (27. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">25. listopada w Poznaniu odbędzie się '''X PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Kabaret Wyjście Ewakuacyjne]], Kabaret Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Kabaret Maszkotka oraz Kabaret W Dresie po Lesie. Gość: [[Kabaret Inaczej]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''III Małopolska Noc Kabaretowa''' (5. września)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 21–23 października w Krakowie odbędzie się '''III Małopolska Noc Kabaretowa''' – Krakowski Festiwal [[Kabaret Hrabi|Kabaretu Hrabi]].<br>21.10 – ''Co Jest ''z gościnnym udziałem [[Kabaret Adin|Kabaretu Adin]]<br>22.10 – ''Lubię to'' – wybór skeczy z dotychczasowych programów, ale tych które lubi zespół<br>23.10 – ''Gdy Powiesz: Tak'' z gościnnym udziałem [[Mariusz Lubomski|Mariusza Lubomskiego]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XII Dąbrowska Ściema Kabaretowa DebeŚciaK''' (13. lipca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 4-6 października w Hali Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej odbędzie się '''XII Dąbrowska Ściema Kabaretowa [[DebeŚciaK]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''4. października''' (piątek) – 19:00 – wystapią: [[Kabaret DNO]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Paranienormalni]]<br>'''5. października''' (sobota) – 16:00 – Konkurs – wystąpią: [[Kabaret Tiruriru]], [[Kabaret Inaczej]], [[Kabaret 44-200]], [[Ścibor Szpak]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Kabaret Świerszczychrząszcz]]<br>'''6. października''' (niedziela) – 17:00 – Finał – wystąpią Laureaci oraz [[Kabaret Łowcy.B]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Najbliższe nagrania serialu ''Spadkobiercy''''' (9. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">21. maja, 11. czerwca i 8. października w Teatrze Palladium w Warszawie odbędą się nagrania serialu '''''[[Spadkobiercy]]'''''.<br>W serialu występują m.in.: [[Artur Andrus]], [[Robert Górski]], [[Piotr Bałtroczyk]], [[Joanna Kołaczkowska]], [[Marcin Wójcik]], [[Michał Wójcik]], [[Wojciech Kamiński]], [[Agnieszka Litwin-Sobańska]], [[Janusz Rewers]], [[Wojciech Tremiszewski]], [[Maria Czubaszek]].<br>Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: [[Dariusz Kamys]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera płyty Andrzeja Poniedzielskiego''' (25. kwietnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">22. kwietnia odbyła się premiera płyty CD '''''[[Andrzej Poniedzielski|Andrzeja Poniedzielskiego]] ''[[SzlafRock (& roll)]]'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''II Mińska Noc Kabaretowa''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">12. października w Mińsku Mazowieckim odbędzie się '''II Mińska Noc Kabaretowa'''. Wystąpią: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Słoiczek po Cukrze]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaretowe Pożegranie Lata''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">18. sierpnia w Ostródzie odbędzie się '''Kabaretowe Pożegnanie Lata'''. Na scenie zobaczymy [[Kabaret Moralnego Niepokoju]] oraz [[Artur Andrus|Artura Andrusa]]'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XXXIV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry''' (13. lipca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 14-17 sierpnia w Lidzbarku Warmińskim odbędą się '''XXXIV [[Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''14. sierpnia''' (środa):<br>'''18:00''' – [[Kabaret Słuchajcie]] i nie tylko, uczestnicy warsztatów kabaretowych – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-14-sierpnia-18-00-e13844.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br>'''21:00''' – Get up stand – up – [[Paweł Reszela]], [[Katarzyna Sobieszek]], [[Tomasz Nowaczyk]], [[Adam Grzanka]] – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-14-sierpnia-21-00-e13845.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br><br>'''15. sierpnia''' (czwartek):<br>'''17:00''' – I Turniej o Złotą Szpilkę – prowadzenie: [[Jarosław Marek Sobański]] – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-15-sierpnia-17-00-e13846.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS bilety]<br>'''20:30''' – [[Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe]] – spektakl ''LAW, LAW, LAW'' – [[Kabaret Hlynur]], [[Władysław Sikora]], [[Kabaret Słuchajcie]] i inni – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-15-sierpnia-20-30-e13847.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br>'''22:30''' – Wieczorek Mistrzów Soczystych Żartów – walka z sucharami! – [[Marcin Sitek]], [[Kabaret 7 minut Po]], Ścibor&Szpak, kabarety konkursowe i niespodzianki, open mike dla soczystych żartów – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-15-sierpnia-22-30-e13848.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br><br>'''16. sierpnia''' (piątek):<br>'''17:00''' – II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę – prowadzenie: [[Jarosław Marek Sobański]] – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-16-sierpnia-17-00-e13849.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br>'''21:00''' – [[Grupa Rafała Kmity]] – program ''Jeszcze nie pora nam spać'' – [http://biletynakabarety.pl/events/XXXIV-Lidzbarskie-Wieczory-Humoru-i-Satyry-Lidzbark-Warminski-16-sierpnia-21-00-e13850.html?utm_source=EK&utm_medium=Strona_Glowna&utm_campaign=XXXIVLWHIS Bilety]<br>'''23:00''' – Lidzbarski Wieczorek Fim'offy – wstęp wolny<br>'''00:03''' – ogłoszenie wyników Turniejów Kabaretowych o Złotą Szpilkę<br><br>'''17. sierpnia''' (sobota):<br>'''18:30''' – Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami – Koncert Laureatów, ''Kaczmarek wiecznie żywy'', kabareton – [[Kabaret Neo-Nówka]], [[Kabaret Elita]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret Made In China]], Piotr Bukartyk; oprawa muzyczna: zespół Żarówki</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''IX PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe''' (5. września)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">16. października odbędzie się '''IX PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Kabaret Wyjście Ewakuacyjne]], Kabaret Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Kabaret Maszkotka oraz Kabaret W Dresie po Lesie.<br>Gość: [[Kabaret K2]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Czesuaf]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013. Magiczne pożegnanie wakacji'''' (5. sierpnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">31. lipca w Kielcach odbędzie się '''Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2013. Magiczne zakończenie wakacji'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Marcin Daniec]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Nowaki]], [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], Ancla – [[Bartosz Gajda]] i przyjaciele.<br>Prowadzenie: [[Adam Małczyk]] ([[Formacja Chatelet]]), [[Adrianna Borek]] ([[Kabaret Nowaki]])<br>Oprawa muzyczna: zespół The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''V Ogrodzienieckie Spotkania Kabaretowe – Strasznie Śmieszny Zamek'''' (5. sierpnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">17. sierpnia w Ogrodzieńcu odbędą się '''V Ogrodzienieckie Spotkania Kabaretowe – Strasznie Śmieszny Zamek'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Smile]], [[Ireneusz Krosny]], [[Formacja Chatelet]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''XIX Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' (13. lipca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 31.07-03.08 w Ełckim Centrum Kultury odbędzie się '''XIX Mazurskie Lato Kabaretowe [[Mulatka]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''31. lipca''' (środa):<br>'''17:00''' – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: [[Kabaret NO|NO]], Pod Napięciem, [[Kabaret JESTEŚ.MY|JESTEŚ.MY]], Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, [[Marcin Sitek]], Bartłomiej Brede<br>Cena biletu: 10 zł<br>'''21:00''' – amfiteatr – Koncert na pożegnanie lipca – wystąpią: [[Artur Andrus]] z piosenkami z płyty ''[[Myśliwiecka]]'', [[Grupa Rafała Kmity]]<br>Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B<br><br>'''1. sierpnia''' (czwartek):<br>'''17:00''' – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: Wyszukanych Dżentelmenów, Famous [[Jim Williams]], Iza Kała, [[Kabaret Z Konopi|Z Konopi]], [[Kabaret Inaczej|Inaczej]], Obustronni ludzie<br>Cena biletu: 10 zł<br>'''21:00''' – amfiteatr – Wieczór z [[Kabaret pod Wyrwigroszem|Kabaretem pod Wyrwigroszem]]<br>Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B<br><br>'''2. sierpnia''' (piątek):<br>'''17:00''' – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: [[Kabaret Czołówka Piekła|Czołówka Piekła]], [[Kabaret Tiruriru|Tiruriru]], [[Kabaret 7 minut Po|7 minut Po]]<br>Cena biletu: 10 zł<br>'''19:00''' – sala widowiskowa – Konkurs o Nagrodę Publiczności<br>Cena biletu: 10 zł<br>'''21:00''' – amfiteatr – MULATKABARETON – wystąpią: [[Kabaret DNO]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Grzegorz Halama]], [[Kabaret Made In China]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret PUK]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]]; prowadzenie: [[Joanna Kołaczkowska]], [[Dariusz Kamys]]<br>Ceny biletów: 50 zł sektor A, 40 zł sektor B<br><br>'''3. sierpnia''' (sobota):<br>'''17:00''' – sala widowiskowa – Koncert Laureatów<br>Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B<br>'''21:00''' – amfiteatr – Piosenki z mojego życia – prowadzenie: [[Joanna Kołaczkowska]], [[Dariusz Kamys]] oraz [[Kabaret Hrabi]] w programie ''Gdy powiesz: Tak''<br>Ceny biletów: 50 zł sektor A, 40 zł sektor B<br><br>sektor A – rzędy od I do X, sektor B – rzędy od XI do końca; cena karnetu: 180 zł (sektor A, folder i koszulka gratis)</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''III Płocki Wieczór Kabaretowy''' (21. czerwca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">25. sierpnia w Płocku odbędzie się '''III Płocki Wieczór Kabaretowy'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Marcin Daniec]], [[Krzysztof Respondek]], [[Tadeusz Drozda]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''V Zielonogórska Noc Kabaretowa czyli Kabaretobranie 2013''' (11. czerwca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">10. sierpnia w Zielonej Górze odbędzie się '''V [[Zielonogórska Noc Kabaretowa]] czyli Kabaretobranie 2013'''.<br>Wystąpią: [[Mikołaj Cieślak]], Anna Guzik, Arkadiusz Janiczek, [[Piotr Bałtroczyk]], [[Krzysztof Daukszewicz]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret Nowaki]], [[Katarzyna Piasecka]], "Siostrunie" – gościnnie fragmenty komedii muzycznej Lubuskiego Teatru, [[Kabaret K2]], [[Kabaret PUK]]. Oprawa muzyczna: zespół Krzysztofa Mrozińskiego</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Wakacyjny Kabareton w Nowej Operze Leśnej''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">3. sierpnia w Operze Leśniej w Sopocie odbędzie się '''Wakacyjny Kabareton'''. Wystąpi [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Piotr Bałtroczyk]], Zbigniew Wodecki.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Festiwal Kabaretu Hrabi''' (16. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">Od maja do sierpnia w czterech miastach – Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku odbędzie się 3-dniowy '''Festiwal [[Kabaret Hrabi|Kabaretu Hrabi]]'''. W trakcie Festiwalu zostaną zaprezentowane 3 programy: ''Co jest śmieszne'' z udziałem [[Kabaret Adin|Kabaretu Adin]], ''Lubię to'' (kompilacja wszystkich programów) oraz ''Gdy powiesz: Tak'' z udziałem [[Mariusz Lubomski|Mariusza Lubomskiego]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Konkurs!'''</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">Wyniki konkursu, w którym do wygrania były dwa podwójne zaproszenia na Wakacyjny Kabareton w Nowej Operze Leśnej: [[Konkurs lato2013|Wyniki]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Noc Gwiazd Kabaretowych''' (9. czerwca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">20. lipca w Amfiteatrze Kapiodoro w Rucianych Nidach odbędzie się kabareton '''Noc Gwiazd Kabaretowych'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Smile]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''15. Mazurska Noc Kabaretowa''' (7. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">13. lipca w Mrągowie w Mrągowie odbędzie się '''15. [[Mazurska Noc Kabaretowa]]'''.<br>Wystąpią: [[Artur Andrus]], [[Ireneusz Krosny]], [[Marcin Daniec]], [[Kacper Ruciński]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret Jurki]], Lauraci 29. [[PAKA|PAKI]]<br>Oprawa muzyczna: zespół "The Jobers"</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Werdykt 29. PAKI''' (28. kwietnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">Werdykt 29. [[PAKA|Przeglądu Kabaretów PAKA]]:<br>Grand Prix: [[Kabaret 7 minut Po]]<br>I nagroda: [[Kabaret K2]]<br>II nagroda: [[Jim Williams|Famous Jim Williams]]<br>III nagroda: [[Kabaret Inaczej]]<br>Nagroda Publiczności: [[Kabaret Inaczej]], [[Kabaret 7 minut Po]]<br>Nagroda Dziennikarzy: [[Kabaret 7 minut Po]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Wczasy z kabaretem – Szczecin 2013''' (10. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">6. lipca w Szczecinie odbędzie się kabareton '''Wczasy z kabaretem'''.<br>Wystąpią: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret Chyba]], Zbigniew Zamachowski, Andrzej Dąbrowski.<br>Prowadzenie: [[Robert Górski]], [[Marcin Wójcik]]<br>Oprawa muzyczna: zespół The Jobers</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaretowy Dzień Dziecka''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">1. czerwca w Lublinie odbędzie się '''Kabaretowy Dzień Dziecka'''. Na scenie zobaczymy [[Kabaret Limo]] oraz [[Kabaret Świerszczychrząszcz]].<br>"Kabaretowy Dzień Dziecka", będzie okazją do zbierania środków na organizację przez PCK akcji letniej – wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabareton w Dolinie Charlotty''' (5. maja)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">22. czerwca w Dolinie Charlotty (Strzelinko k. Słupska) odbędzie się '''Kabareton''', podczas którego wystąpią: [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Neo-Nówka]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''X Sopocka Noc Kabaretowa''' (16. kwietnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">9. czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się '''X [[Sopocka Noc Kabaretowa]]'''. Wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Cezary Pazura]], Olaf Lubaszenko, [[Artur Andrus]], [[Grupa MoCarta]], [[Mikołaj Cieślak]], [[Magdalena Stużyńska-Brauer]], Arkadiusz Janiczek, [[Kabaret Łowcy.B]], [[Andrzej Grabowski]], [[Kabaret Smile]], [[Jerzy Kryszak]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Ireneusz Krosny]], Rafał Rutkowki, [[Kabaret Nowaki]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Chłopak z fortepianem''' (29. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W Gdyni, Warszawie, Poznaniu, Zielonej Górze i Wrocławiu odbędą się '''koncerty charytatywne dla [[Adam Pernal|Adama Pernala]] ''Chłopak z fortepianem'''''. Wystąpią:<br>Gdynia (15.04) – Grupa Improwizacyjna Kompani, [[Kacper Ruciński]] Stand-up, [[Kabaret Limo]]<br>Warszawa (15.04) – [[Artur Andrus]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Grupa MoCarta]]<br>Poznań (17.04) – [[Paweł Reszela]], Michał Komorowski, [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Kabaret Wyjście Ewakuacyjne]], [[Kabaret DABZ]]<br>Zielona Góra (20.04) – [[Kabaret Adin]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret Hrabi]], [[Kabaret Słoiczek po Cukrze]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Kabaret Tiruriru]]<br>Wrocław (23.04) – Charytatywny Poligon Kabaretowy: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Chyba]], [[Kabaret DABZ]], [[Kabaret Tiruriru]], [[Ścibor Szpak]], [[Liquidmime]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera ''Dzięki Bogu już weekend''''' (1. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">Już dzisiaj w TVP2 premiera nowego programu kabaretowego '''''[[Dzięki Bogu już weekend]]'''''. Gospodarzem pierwszego odcinka będzie [[Robert Górski]], goście: [[Andrzej Grabowski]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Stado Umtata]], Rafał Rutkowski, [[Teatr Montownia]], [[Kabaret Limo]].<br>21:45 – ''Dzięki Bogu już weekend''; 23:05 – ''Tylko dla dorosłych''</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera programu Kabaretu Czesuaf''' (8. kwietnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">10. kwietnia w Osiedlowym Domu Kultury "Pod Lipami" w Poznaniu odbędzie się '''premiera programu [[Kabaret Czesuaf|Kabaretu Czesuaf]] ''Nie w Kij Dmuchał'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera DVD Kabaretu Paranienormalni''' (29. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">26. marca odbędbyła się premiera płyty DVD i BluRay [[Kabaret Paranienormalni|Kabaretu Paranienormalni]] '''''[[Szybcy i Śmieszni]]'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Program XXIX Przeglądu Kabaretów PAKA''' (27. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 24-28 kwietnia w Rotundzie w Krakowie odbędzie się '''XXIX [[PaKA|Przegląd Kabaretów PAKA]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''24. kwietnia''' (środa):<br>'''13:00''' (Rynek Główny) – ''Przywitanie PAKI'' – popołudnie z happeningami<br>Wstęp wolny<br>'''20:00''' – ''Telewiżyn 24'' – [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Łowcy.B]]<br>Ceny biletów: 40 zł, 45 zł<br><br>'''25. kwietnia''' (czwartek):<br>'''13:00''' (Plac Nowy) – ''W PACE raźniej'' – popołudnie z flash mobami<br>Wstęp wolny<br>'''19:00''' – Benefis [[Artur Andrus|Artura Andrusa]] – wystąpią: [[Artur Andrus]], [[Andrzej Poniedzielski]], [[Kabaret Hrabi]], [[Grupa MoCarta]], [[Maria Czubaszek]], Dorota Miśkiewicz, Małgorzata Zwierzchowska, [[Agnieszka Litwin-Sobańska]], [[Agata Słowicka]], Aleksander Grotowski, [[Janusz Rewers]], [[Wojciech Kamiński]]; scenariusz i reżyseria: [[Krzysztof Jaślar]]<br>Ceny biletów: 55 zł (miejsce nienumerowane, na sali), 60 zł (balkon), 75 zł (miejsce numerowane na sali)<br>'''23:00''' – ''[[Spadkobiercy]]'' – wieczór improwizacji<br>Wstęp bezpłatny za okazaniem wejściówki<br><br>'''26. kwietnia''' (piątek):<br>'''13:00''' (start: "Pod Wawelem", ul. Św. Gertrudy 26) – ''Kabaretowa parada'' – popołudnie muzyczne<br>Wstęp wolny<br>'''16:30''' – ''Joga śmiechu'' – popołudnie relaksu<br>Wstęp wolny<br>'''18:00''' – Finał 29. PAKI cz. 1 – wystąpią: [[Łukasz Szymanek]] (Lublin), [[Kabaret Inaczej]] (Białystok), Famous [[Jim Williams]] (Wrocław), [[Kabaret K2]] (Zielona Góra); prowadzenie: [[Kabaret Jurki]]<br>Ceny biletów: 25 zł, 35 zł<br>'''21:00''' – ''Yes PAKA Yes IMPRO!'' – polsko-angielskie improwizacje – wystąpią: [[Grupa Improwizacyjna Ad Hoc]], [[Marcin Wójcik]] ([[Kabaret Ani Mru-Mru]]), [[Ewa Błachnio]] ([[Kabaret Limo]]), [[Tomasz Jachimek]], [[Adam Grzanka]], The Mischief – Improvised Comedy Theatre (Londyn)<br>Ceny biletów: 45 zł, 55 zł<br>'''23:30''' – ''Imieniny Wojciecha'' – wieczór solenizantów – wystąpią: [[Wojciech Tremiszewski]], [[Wojciech Kamiński]], [[Wojciech Kowalczyk]], [[Wojciech Stala]], [[Wojciech Fiedorczuk]], [[Marcin Wojciech|Wojciech Marcin]]; prowadzenie: [[Grzegorz Dolniak]], [[Piotr Gumulec]]<br>Wstęp wolny<br><br>'''27. kwietnia''' (sobota):<br>'''11:00''' – ''Kabaretowy Dzień Dziecka'' – poranek bajkowy<br>Wstęp wolny<br>'''13:30''' (Stadion K.S. Nadwiślan) – ''Bitwa o Kraków'' – Kabarety vs Artyści Krakowa – popołudnie piłkarskie; komentator: [[Tomasz Nowaczyk]] z [[Kabaret Czesuaf|Kabaretu Czesuaf]]<br>Wstęp wolny<br>'''17:00''' – Finał 29. PAKI cz. 2 – wystąpią: [[Kabaret Z Konopi]] (Kielce), [[Kabaret Z Nazwy]] (Olsztyn), [[Kabaret 7 minut Po]] (Kraków), [[Ścibor Szpak]] (Wrocław); prowadzenie: [[Kabaret Jurki]]<br>Ceny biletów: 25 zł, 35 zł<br>'''20:00''' – ''Tego jeszcze nie grali'' – kabarety w nowych odsłonach – wystąpią: [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Kabaret DNO]], [[Kabaret PUK]], [[Grupa Rafała Kmity]], gość niespodzianka; prowadzenie: [[Katarzyna Piasecka]], [[Kacper Ruciński]]<br>Ceny biletów: 35 zł, 45 zł<br>'''23:00''' – ''Kabaretowy Król Sucharów'' – wieczór suchego żartu; prowadzenie: Maciej Kliś<br>Wstęp wolny<br>'''23:45''' – ''Kabaretowa stypa'' – noc czarnego humoru; prowadzenie: [[Kacper Ruciński]], [[Grzegorz Dolniak]]<br>Wstęp wolny<br><br>'''28. kwietnia''' (niedziela):<br>'''17:30''' – ''Pytania niekontrolowane do jury 29 PAKI'' – popołudnie z jurorami<br>Wstęp wolny<br>'''19:30''' (Kijów Centrum) – ''Święta roz(g)rywka'' – koncert galowy 29 PAKI – wystąpią: [[Kabaret Hrabi]], [[Ireneusz Krosny]], [[Marcin Daniec]] oraz Laureaci 29 PAKI; prowadzenie: [[Tomasz Jachimek]]; reżyseria: [[Jerzy Jan Połoński]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera DVD Kabaretu Neo-Nówka''' (18. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">18. marca odbyła się premiera najnowszego DVD [[Kabaret Neo-Nówka|Kabaretu Neo-Nówka]] '''''[[Live in Roma]]'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaretowy Dzień Kobiet 2013''' (7. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">17. marca w Warszawie odbędzie się '''[[Kabaretowy Dzień Kobiet]] 2013'''. Wystąpią: [[Tomasz Jachimek]], [[Kabaret PUK]], [[Łukasz Szymanek]], [[Kabaret Noł Nejm]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Oficjalna strona Kabaretu Moralnego Niepokoju na Facebooku''' (21. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">Od wczoraj, działa '''oficjalna strona [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]] na Facebooku'''. Profil można odwiedzić i polubić klikając w [http://www.facebook.com/Trasasasa?ref=ts&fref=ts link].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera DVD Kabaretu Moralnego Niepokoju''' (9. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">12. lutego odbędzie się premiera płyty DVD i BluRay [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]] '''''[[Pogoda na suma]]'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Imieniny Kabaretu Czesuaf''' (6. lutego)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">9. maja w Poznaniu odbędą się '''Imieniny [[Kabaret Czesuaf|Kabaretu Czesuaf]]'''. Gość specjalny – [[Kabaret Limo]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera programu Kabaretu Leyek''' (9. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">20. stycznia w krakowskiej Rotundzie odbędzie się premiera programu [[Kabaret Leyek|Kabaretu Leyek]] pt. '''''[[Re(we)lacje]]'''''. Więcej informacji w [http://www.facebook.com/events/403363663091075/ wydarzeniu na Faceoboku].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera programu Kabaretu Moralnego Niepokoju''' (5. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">6. stycznia w Teatrze Capitol w Warszawie odbędzie się premiera programu [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]] pt. '''''[[Pogoda na suma]]'''''. Na stronie [http://www.teletydzien.pl/rozrywka/news-stuzynska-ma-wielka-treme-przed-premiera-programu-kabaretowe,nId,767311 teletydzien.pl] można przeczytać artykuł dotyczący premiery oraz obejrzeć zdjęcia z czwartkowej próby Kabaretu.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera programu Kabaretu Rak''' (23. grudnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">24. lutego w Gliwicach odbędzie się '''premiera nowego programu [[Kabaret Rak|Kabaretu Rak]]'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera książki Roberta Górskiego''' (7. listopada)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">7. listopada ukazała się książka '''''Jak zostałem premierem. Rozmowy pełne Moralnego Niepokoju''''' będąca zapisem rozmów z [[Robert Górski|Robertem Górskim]] przeprowadzonych przez Mariusza Cieślika.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Dwie premiery na jednym ogniu''' (3. listopada)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">8. listopada w Domu Kultury LSM w Lublinie odbędzie się łączona '''premiera najnowszych programów kabaretowych [[Łukasz Szymanek|Łukasza Szymanka]] (''Zawodowo'') i [[Kabaret Świerszczychrząszcz|Kabaretu Świerszczychrząszcz]] (''Znowu z plejbeku'')'''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera sztuki ''Szwedzki stół''''' (22. października)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">5. listopada w Teatrze Capitol w Warszawie odbędzie się '''premiera sztuki ''[[Szwedzki stół]]''''', w której wystąpią m.in członkowie [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]!<br>Reżyseria: Robert Talarczyk<br>Obsada: [[Robert Górski]]/Andrzej Andrzejewski, Anna Guzik, [[Mikołaj Cieślak]], Arkadiusz Janiczek</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera płyty Grupy MoCarta''' (18. września)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">18. września będzie miała miejsce premiera płyty DVD oraz Blu-ray [[Grupa MoCarta|Grupy MoCarta]] pt. ''[[Frak'n'roll]]''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Prapremiera programu Kabaretu Hrabi''' (7. sierpnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">19. sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się '''prapremiera programu [[Kabaret Hrabi|Kabaretu Hrabi]] pt. ''Gry powiesz: Tak'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Magdalena Stużyńska dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju''' (6. czerwca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">[[Kabaret Moralnego Niepokoju]] napisał:<blockquote>Tego nie dało się dłużej trzymać w tajemnicy. Skoro w ostatnim czasie w prasie pojawiły się pierwsze przecieki, a media zaczęły huczeć od plotek więc i my nie możemy już dłużej tego ukrywać.<br><br>Z ogromną radością informujemy, że do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła [[Magdalena Stużyńska-Brauer|Magda Stużyńska]]! Magda, jak się Państwo świetnie orientują jest aktorką komediową, doskonale znaną z serialu Złotopolscy, Hotel 52, czy ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.<br><br>A więc nie pozostało nam już nic innego niż zaprosić Państwa na występy Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym, wzmocnionym Magdy talentem i urokiem osobistym składzie.<br><br>Zapraszamy tym bardziej, że UWAGA, próby do nowego programu Kabaretu już trwają, a nowości zaczynają gościć w spektaklach programu Galaktikos.</blockquote></div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera programu Kabaretu Ani Mru-Mru''' (14. marca 2012)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">17. marca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego odbędzie się premiera programu [[Kabaret Ani Mru-Mru|Kabaretu Ani Mru-Mru]] pt. ''Nuda, rutyna i odcinanie kuponów''</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Nagranie DVD Artura Andrusa''' (16. lutego 2012)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">22. kwietnia w Teatrze Syrena w Warszawie odbędzie się '''nagranie DVD [[Artur Andrus|Artura Andrusa]]'''.<br>Zarejestrowane zostanie przedstawienie ''Piłem w SPALE spałem w PILE''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaret Moralnego Niepokoju w filmie''' (23. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">25. stycznia do kin trafi film animowany ''Zambezia'', w którym będzie można usłyszeć m.in. członków [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]. [[Robert Górski]], [[Przemysław Borkowski]], [[Mikołaj Cieślak]] i [[Rafał Zbieć]] użyczą głosów marabutom.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera filmu ''Swing''''' (8. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">14. lutego na ekrany kin Helios wejdzie komedia '''''[[Swing]]''''' [[Abelard Giza|Abelarda Gizy]] z [[Kabaret Limo|Kabaretu Limo]]. W filmie będziemy mogli zobaczyć m.in. [[Kacper Ruciński|Kacpra Rucińskiego]], [[Ewa Błachnio|Ewę Błachnio]] i [[Szymon Jachimek|Szymona Jachimka]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Realizacja telewizyjna Kabaretu Hrabi''' (3. listopada)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">3. grudnia w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się '''realizacja telewizyjna programu ''Savoir vivre''''' [[Kabaret Hrabi|Kabaretu Hrabi]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Nagranie DVD programu ''Szybcy i Śmieszni'' (30. listopada)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">7. grudnia w Teatrze Polonia w Warszawie odbędzie się '''nagranie DVD programu ''[[Szybcy i Śmieszni]]''''' [[Kabaret Paranienormalni|Kabaretu Paranienormalni]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Półfinały 29. Przeglądu Kabaretów PAKA''' (30. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">W dniach 1-3 marca w Krakowie odbędą się '''półfinały [[PaKA|29. Przeglądu Kabaretów PAKA]]'''. W jury zasiądą m.in. [[Jerzy Jan Połoński]], [[Tomasz Nowaczyk]], Robert Kasprzycki. Prowadzenie: [[Magdalena Mikołajczyk]] i [[Małgorzata Szapował]] z [[Kabaret Słoiczek po cukrze|Kabaretu Słoiczek po cukrze]], [[Piotr Gumulec]] z [[Kabaret Chyba|Kabaretu Chyba]] oraz [[Jarosław Marek Sobański]] z [[Kabaret Słuchajcie|Kabaretu Słuchajcie]] i [[Katarzyna Piasecka]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Kabaretowe spotkania III stopnia, czyli scena dla gigantów''' (23. stycznia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">8. marca w Poznaniu odbędzie się spektakl '''Kabaretowe spotkania III stopnia, czyli scena dla gigantów'''. Wystąpią: [[Kabaret Koń Polski]] (w specjalnym programie na Dzień Kobiet), [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Grzegorz Halama Oklasky]]</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Mińska Noc Kabaretowa''' (11. grudnia)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">10. marca w Mińsku Mazowieckim odbędzie się Mińska Noc Kabaretowa – pojedynek między [[Kabaret Limo|Kabaretem Limo]] i [[Kabaret Jurki|Kabaretem Jurki]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Premiera DVD Kabaretu Skeczów Męczących''' (31. marca)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">1. kwietnia 2012 obyła się premiera najnowszego DVD ''[[Kabaret Skeczów Męczących|Kabaretu Skeczów Męczących]] pt. '''''[[Śmiechosteron]]'''''.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Jubileusz 50-lecia Piotra Bałtroczyka (24. listopada)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">'''Jubileusz 50-lecia [[Piotr Bałtroczyk|Piotra Bałtroczyka]]''' odbędzie się m.in. w Gdańsku/Sopocie, Poznaniu, Warszawie, Kielcach, Opolu, Płocku, Olsztynie i Bydgoszczy.<br>Wraz z [[Piotr Bałtroczyk|Piotrem Bałtroczykiem]] wystąpią: Grzegorz Turnau, [[Cezary Pazura]], Andrzej Sikorowski, [[Jerzy Kryszak]], [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Kabaret Moralnego Niepokoju]].</div> | ||
+ | |||
+ | |||
+ | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka''' (1. września)</div> | ||
+ | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">'''Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka''' odbędzie się m.in. w Koninie, Rzeszowie, Krakowie, Chrzanowie, Nowym Targu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Łaziskach Górnych.</div> | ||
+ | |||
+ | |||
<div style="background-color: PowderBlue;">'''Realizacja świątecznego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju''' (3. listopada)</div> | <div style="background-color: PowderBlue;">'''Realizacja świątecznego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju''' (3. listopada)</div> | ||
<br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">2. grudnia w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się '''realizacja świątecznego programu [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]''' dla TVP2.</div> | <br><div style="margin-left: 2%; margin-right: 2%;">2. grudnia w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się '''realizacja świątecznego programu [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]''' dla TVP2.</div> |
Aktualna wersja na dzień 02:08, 1 maj 2014
Gościem będzie Kabaret Słuchajcie.
28. listopada (czwartek):
18:00 – wystąpią: Kabaret K2, Kabaret PUK, Kabaret Moralnego Niepokoju. Prowadzenie: Tomasz Jachimek
29. listopada (piątek):
18:00 – wystąpią: Kabaret 7 minut Po, Kabaret Limo, Kabaret Neo-Nówka. Prowadzenie: Tomasz Jachimek
21. listopada (czwartek):
19:00 – Klub 13 muz – Pokaz powarsztatowy, improwizacje kabaretowe w wykonaniu: Grupa Pod Pretekstem, uczestnicy warsztatów
22. listopada (piątek):
16:00 – Empik Galeria Kaskada – spotkanie z Henrykiem Sawką, prowadzenie: Monika Petryczko
18:00 – Teatr Lalek PLECIUGA – konkurs: Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret DABZ, Kabaret Inaczej, SMKKPMzO, Marcin Wojciech; Kabaret K2, prowadzenie: Piotr Gumulec
22:00 – Bar Czysty – Improkombajn, wystąpią uczestnicy i goście festiwalu w mieszanych składach improwizatorskich
23. listopada (sobota):
16:00 – Empik Galeria Kaskada – spotkanie z Kabaretem Jurki, prowadzenie: Monika Petryczko
18:00 – Teatr Lalek PLECIUGA – Konkurs: Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret 7 minut Po, Karol Kopiec, Kabaret 44-200, Famous Jim Williams; grupa improwizacyjna Siedem Razy Jeden, prowadzenie: Grzegorz Dolniak
22:00 – Bar Czysty – Stendapnajt + open mic, prowadzenie: Grzegorz Dolniak, Piotr Gumulec, wystąpią uczestnicy i goście festiwalu we fragmentach solowych programów
24. listopada (niedziela):
19:00 – Teatr Lalek PLECIUGA – Koncert finałowy: finaliści konkursu, Kabaret Jurki, Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie
scenariusz i reżyseria: Grzegorz Dolniak, scenografia i stroje: Karolina Grzeszczuk
Aktorzy: Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Elżbieta Romanowska, Dorota Zięciowska, Jerzy Łapiński, Ewa Gorzelak
Goście: Jim Williams, Łukasz Szymanek.
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach.
Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak, Artur Andrus, Marcin Daniec, Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, Mieczysław Szcześniak.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK, Katarzyna Zielińska
Wystąpią: Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Od Jutra. Gość: Kabaret Made In China
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru , Kabaret Ciach, Kabaret PUK, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret na koniec świata, Michał Piela, Piotr Bukartyk, Wojciech Solarz.
24. października (czwartek):
16:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – wystąpią: Katarzyna Piasecka, Grzegorz Poloczek, Antoni Syrek-Dąbrowski, Marcin Wójcik. Prowadzenie: Marcin Wojciech
Wryjek – wystąpią: Kabaret Made In China, Drzewo A Gada, Kabaret 44-200, Jim Williams, Projekt Ancla. Prowadzenie: Mateusz Pniak, Szymon Pniak
Cena biletu: 70 zł
25. października (piątek):
16:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny I – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2. Prowadzenie: Bartosz Demczuk, Robert Korólczyk
Konkurs filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 120 zł
26. października (sobota):
15:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny II – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2. Prowadzenie: Bartosz Demczuk, Robert Korólczyk
Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura
Cena biletu: 120 zł
27. października (niedziela):
16:30 (Focus Mall Rybnik) – Oficjalna Konferencja Prasowa XVIII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów
Wstęp wolny
18:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Laureaci One Ryj Show i Wryjka. Prowadzenie: Kabaret Młodych Panów
Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)
28. października (poniedziałek):
18:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Postrzyżyny, czyli jubileusz Jerzego Kryszaka – wystąpią: Jerzy Kryszak, Marian Opania, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Mieczysław Szcześniak.
Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)
Prowadzenie: Katarzyna Piasecka
Wystąpią: Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Kabaret Maszkotka oraz Kabaret W Dresie po Lesie. Gość: Kabaret Inaczej
21.10 – Co Jest z gościnnym udziałem Kabaretu Adin
22.10 – Lubię to – wybór skeczy z dotychczasowych programów, ale tych które lubi zespół
23.10 – Gdy Powiesz: Tak z gościnnym udziałem Mariusza Lubomskiego
4. października (piątek) – 19:00 – wystapią: Kabaret DNO, Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni
5. października (sobota) – 16:00 – Konkurs – wystąpią: Kabaret Tiruriru, Kabaret Inaczej, Kabaret 44-200, Ścibor Szpak, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Świerszczychrząszcz
6. października (niedziela) – 17:00 – Finał – wystąpią Laureaci oraz Kabaret Łowcy.B
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
14. sierpnia (środa):
18:00 – Kabaret Słuchajcie i nie tylko, uczestnicy warsztatów kabaretowych – Bilety
21:00 – Get up stand – up – Paweł Reszela, Katarzyna Sobieszek, Tomasz Nowaczyk, Adam Grzanka – Bilety
15. sierpnia (czwartek):
17:00 – I Turniej o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański – bilety
20:30 – Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe – spektakl LAW, LAW, LAW – Kabaret Hlynur, Władysław Sikora, Kabaret Słuchajcie i inni – Bilety
22:30 – Wieczorek Mistrzów Soczystych Żartów – walka z sucharami! – Marcin Sitek, Kabaret 7 minut Po, Ścibor&Szpak, kabarety konkursowe i niespodzianki, open mike dla soczystych żartów – Bilety
16. sierpnia (piątek):
17:00 – II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański – Bilety
21:00 – Grupa Rafała Kmity – program Jeszcze nie pora nam spać – Bilety
23:00 – Lidzbarski Wieczorek Fim'offy – wstęp wolny
00:03 – ogłoszenie wyników Turniejów Kabaretowych o Złotą Szpilkę
17. sierpnia (sobota):
18:30 – Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami – Koncert Laureatów, Kaczmarek wiecznie żywy, kabareton – Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Elita, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Ciach, Kabaret Made In China, Piotr Bukartyk; oprawa muzyczna: zespół Żarówki
Wystąpią: Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Kabaret Maszkotka oraz Kabaret W Dresie po Lesie.
Gość: Kabaret K2
Gospodarz: Kabaret Czesuaf
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ancla – Bartosz Gajda i przyjaciele.
Prowadzenie: Adam Małczyk (Formacja Chatelet), Adrianna Borek (Kabaret Nowaki)
Oprawa muzyczna: zespół The Jobers pod kierownictwem Marcina Partyki
Wystąpią: Kabaret Smile, Ireneusz Krosny, Formacja Chatelet.
31. lipca (środa):
17:00 – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: NO, Pod Napięciem, JESTEŚ.MY, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, Marcin Sitek, Bartłomiej Brede
Cena biletu: 10 zł
21:00 – amfiteatr – Koncert na pożegnanie lipca – wystąpią: Artur Andrus z piosenkami z płyty Myśliwiecka, Grupa Rafała Kmity
Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B
1. sierpnia (czwartek):
17:00 – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: Wyszukanych Dżentelmenów, Famous Jim Williams, Iza Kała, Z Konopi, Inaczej, Obustronni ludzie
Cena biletu: 10 zł
21:00 – amfiteatr – Wieczór z Kabaretem pod Wyrwigroszem
Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B
2. sierpnia (piątek):
17:00 – sala widowiskowa – Konkurs o Grand Prix – wystąpią Kabarety: Czołówka Piekła, Tiruriru, 7 minut Po
Cena biletu: 10 zł
19:00 – sala widowiskowa – Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 10 zł
21:00 – amfiteatr – MULATKABARETON – wystąpią: Kabaret DNO, Kabaret Czesuaf, Grzegorz Halama, Kabaret Made In China, Kabaret Jurki, Kabaret PUK, Kabaret Moralnego Niepokoju; prowadzenie: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys
Ceny biletów: 50 zł sektor A, 40 zł sektor B
3. sierpnia (sobota):
17:00 – sala widowiskowa – Koncert Laureatów
Ceny biletów: 40 zł sektor A, 30 zł sektor B
21:00 – amfiteatr – Piosenki z mojego życia – prowadzenie: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys oraz Kabaret Hrabi w programie Gdy powiesz: Tak
Ceny biletów: 50 zł sektor A, 40 zł sektor B
sektor A – rzędy od I do X, sektor B – rzędy od XI do końca; cena karnetu: 180 zł (sektor A, folder i koszulka gratis)
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Krzysztof Respondek, Tadeusz Drozda.
Wystąpią: Mikołaj Cieślak, Anna Guzik, Arkadiusz Janiczek, Piotr Bałtroczyk, Krzysztof Daukszewicz, Kabaret Limo, Kabaret Ciach, Kabaret Nowaki, Katarzyna Piasecka, "Siostrunie" – gościnnie fragmenty komedii muzycznej Lubuskiego Teatru, Kabaret K2, Kabaret PUK. Oprawa muzyczna: zespół Krzysztofa Mrozińskiego
Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile.
Wystąpią: Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kacper Ruciński, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Smile, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Lauraci 29. PAKI
Oprawa muzyczna: zespół "The Jobers"
Grand Prix: Kabaret 7 minut Po
I nagroda: Kabaret K2
II nagroda: Famous Jim Williams
III nagroda: Kabaret Inaczej
Nagroda Publiczności: Kabaret Inaczej, Kabaret 7 minut Po
Nagroda Dziennikarzy: Kabaret 7 minut Po
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Łowcy.B, Grupa MoCarta, Kabaret Ciach, Kabaret Chyba, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Dąbrowski.
Prowadzenie: Robert Górski, Marcin Wójcik
Oprawa muzyczna: zespół The Jobers
"Kabaretowy Dzień Dziecka", będzie okazją do zbierania środków na organizację przez PCK akcji letniej – wakacji dla dzieci z ubogich rodzin.
Gdynia (15.04) – Grupa Improwizacyjna Kompani, Kacper Ruciński Stand-up, Kabaret Limo
Warszawa (15.04) – Artur Andrus, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta
Poznań (17.04) – Paweł Reszela, Michał Komorowski, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret DABZ
Zielona Góra (20.04) – Kabaret Adin, Kabaret Ciach, Kabaret Hrabi, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Tiruriru
Wrocław (23.04) – Charytatywny Poligon Kabaretowy: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Chyba, Kabaret DABZ, Kabaret Tiruriru, Ścibor Szpak, Liquidmime
21:45 – Dzięki Bogu już weekend; 23:05 – Tylko dla dorosłych
24. kwietnia (środa):
13:00 (Rynek Główny) – Przywitanie PAKI – popołudnie z happeningami
Wstęp wolny
20:00 – Telewiżyn 24 – Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B
Ceny biletów: 40 zł, 45 zł
25. kwietnia (czwartek):
13:00 (Plac Nowy) – W PACE raźniej – popołudnie z flash mobami
Wstęp wolny
19:00 – Benefis Artura Andrusa – wystąpią: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta, Maria Czubaszek, Dorota Miśkiewicz, Małgorzata Zwierzchowska, Agnieszka Litwin-Sobańska, Agata Słowicka, Aleksander Grotowski, Janusz Rewers, Wojciech Kamiński; scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar
Ceny biletów: 55 zł (miejsce nienumerowane, na sali), 60 zł (balkon), 75 zł (miejsce numerowane na sali)
23:00 – Spadkobiercy – wieczór improwizacji
Wstęp bezpłatny za okazaniem wejściówki
26. kwietnia (piątek):
13:00 (start: "Pod Wawelem", ul. Św. Gertrudy 26) – Kabaretowa parada – popołudnie muzyczne
Wstęp wolny
16:30 – Joga śmiechu – popołudnie relaksu
Wstęp wolny
18:00 – Finał 29. PAKI cz. 1 – wystąpią: Łukasz Szymanek (Lublin), Kabaret Inaczej (Białystok), Famous Jim Williams (Wrocław), Kabaret K2 (Zielona Góra); prowadzenie: Kabaret Jurki
Ceny biletów: 25 zł, 35 zł
21:00 – Yes PAKA Yes IMPRO! – polsko-angielskie improwizacje – wystąpią: Grupa Improwizacyjna Ad Hoc, Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru-Mru), Ewa Błachnio (Kabaret Limo), Tomasz Jachimek, Adam Grzanka, The Mischief – Improvised Comedy Theatre (Londyn)
Ceny biletów: 45 zł, 55 zł
23:30 – Imieniny Wojciecha – wieczór solenizantów – wystąpią: Wojciech Tremiszewski, Wojciech Kamiński, Wojciech Kowalczyk, Wojciech Stala, Wojciech Fiedorczuk, Wojciech Marcin; prowadzenie: Grzegorz Dolniak, Piotr Gumulec
Wstęp wolny
27. kwietnia (sobota):
11:00 – Kabaretowy Dzień Dziecka – poranek bajkowy
Wstęp wolny
13:30 (Stadion K.S. Nadwiślan) – Bitwa o Kraków – Kabarety vs Artyści Krakowa – popołudnie piłkarskie; komentator: Tomasz Nowaczyk z Kabaretu Czesuaf
Wstęp wolny
17:00 – Finał 29. PAKI cz. 2 – wystąpią: Kabaret Z Konopi (Kielce), Kabaret Z Nazwy (Olsztyn), Kabaret 7 minut Po (Kraków), Ścibor Szpak (Wrocław); prowadzenie: Kabaret Jurki
Ceny biletów: 25 zł, 35 zł
20:00 – Tego jeszcze nie grali – kabarety w nowych odsłonach – wystąpią: Kabaret Limo, Kabaret Słuchajcie, Kabaret DNO, Kabaret PUK, Grupa Rafała Kmity, gość niespodzianka; prowadzenie: Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński
Ceny biletów: 35 zł, 45 zł
23:00 – Kabaretowy Król Sucharów – wieczór suchego żartu; prowadzenie: Maciej Kliś
Wstęp wolny
23:45 – Kabaretowa stypa – noc czarnego humoru; prowadzenie: Kacper Ruciński, Grzegorz Dolniak
Wstęp wolny
28. kwietnia (niedziela):
17:30 – Pytania niekontrolowane do jury 29 PAKI – popołudnie z jurorami
Wstęp wolny
19:30 (Kijów Centrum) – Święta roz(g)rywka – koncert galowy 29 PAKI – wystąpią: Kabaret Hrabi, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec oraz Laureaci 29 PAKI; prowadzenie: Tomasz Jachimek; reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Reżyseria: Robert Talarczyk
Obsada: Robert Górski/Andrzej Andrzejewski, Anna Guzik, Mikołaj Cieślak, Arkadiusz Janiczek
Tego nie dało się dłużej trzymać w tajemnicy. Skoro w ostatnim czasie w prasie pojawiły się pierwsze przecieki, a media zaczęły huczeć od plotek więc i my nie możemy już dłużej tego ukrywać.
Z ogromną radością informujemy, że do Kabaretu Moralnego Niepokoju dołączyła Magda Stużyńska! Magda, jak się Państwo świetnie orientują jest aktorką komediową, doskonale znaną z serialu Złotopolscy, Hotel 52, czy ze sceny warszawskiego Teatru Kwadrat, gdzie gra u boku m.in. Jana Kobuszewskiego.
A więc nie pozostało nam już nic innego niż zaprosić Państwa na występy Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym, wzmocnionym Magdy talentem i urokiem osobistym składzie.
Zapraszamy tym bardziej, że UWAGA, próby do nowego programu Kabaretu już trwają, a nowości zaczynają gościć w spektaklach programu Galaktikos.
Zarejestrowane zostanie przedstawienie Piłem w SPALE spałem w PILE.
Wraz z Piotrem Bałtroczykiem wystąpią: Grzegorz Turnau, Cezary Pazura, Andrzej Sikorowski, Jerzy Kryszak, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju.
22. listopada (czwartek):
19:00 – Dzień Mostu na Pustynią – wystąpią: Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Agata Biłas, Karol Kopiec
23. listopada (piątek):
18:30 – Konkurs – blok pierwszy – wystąpią: Kabaret 7 minut Po, Kabaret Inaczej, Król Dopalaczy, Kabaret Weźrzesz oraz gwiazda wieczoru – Kabaret DABZ
24. listopada (sobota):
16:00 – Konkurs – blok drugi – wystapią: Kabaret Nic Nie Szkodzi, Kabaret Róbmy Swoje, Kabaret Z Konopi oraz gwiazda wieczoru – Kabaret Nowaki
18:45 – Konkurs – blok trzeci – wystąpią: Kabaret K2, Marcin Wojciech, Kabaret Tiruriru oraz gwiazda wieczoru – Kabaret Nowaki
Prowadzenie: Piotr Gumulec
25. listopada (niedziela):
12:00 – Klub Jajko – Kabaret Śniadaniowy – prowadzenie: Kabaret Stado Umtata; wśród gości m.in. Robert Górski, Kabaret Weźrzesz, Kabaret K2, Kabaret Tiruriru, Kabaret DABZ, Łukasz Szymanek
16:00 – Wielki Finał – "Po-Jedynki" oraz występ Laureatów, Dźwięku Dż i Kabaretu Limo
Reżyseria: Krzysztof Jaślar
19.10.2012 – Poznańska Moc Kabaretowa – Poznań, Hala Widowiskowo-Sportowa Arena – wystąpią: Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, prowadzenie: Kacper Ruciński
20.10.2012 – Warszawska Moc Kabaretowa – Warszawa, Sala Kongresowa – wystąpią: Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Limo, Kabaret Smile, prowadzenie: Kacper Ruciński
21.10.2012 – Gdańska Moc Kabaretowa – Gdańsk, Hala Olivia – wystąpią: Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, prowadzenie: Kacper Ruciński
23.11.2012 – Wrocławska Moc Kabaretowa – Wrocław, Hala Stulecia – wystąpią: Marcin Daniec, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Limo, Kabaret Smile, prowadzenie: Kacper Ruciński
I Nagroda: Kabaret Nic Nie Szkodzi
II Nagroda: nie przyznano
III Nagroda: Kabaret Świerszczychrząszcz, Ścibor Szpak, Michał Kempa i Diapazony
Wyróżnienie: Kabaret Zygzak, Kabaret Weźrzesz
Nagroda Publiczności: Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret Zygzak
10–11 listopada (sobota, niedziela): Szczeciński Inkubator Kultury – V Otwarte Szczecińskie Warsztaty Kabaretowe; prowadzenie: Kabaret Czesuaf
15. listopada (czwartek):
19:00 (klub P1erwsze Miejsce) – Inauguracja – pokaz powarsztatowy, Kabaret Czesuaf, Kabaret Adin
16. listopada (piątek):
16:00 (Empik Galeria Kaskada) – Spotkanie z Arturem Andrusem – promocja książki Blog osławiony między niewiastami; prowadzenie: Monika Petryczko
18:00 (Teatr Lalek Pleciuga) – Pojedynek zwycięzców (laureaci 5 edycji SZPAK-a) – Kabaret Stado Umtata, Kabaret Świerszczychrząszcz, Kacper Ruciński, Kabaret DABZ, Liquidmime; prowadzenie: Artur Andrus
22:00 (klub P1erwsze Miejsce) – Kabaretowe kino nocne – Swing reż. Abelard Giza
17. listopada (sobota):
11:00 (hala sportowa) – II Kabaretowy turniej piłki nożnej
16:00 (Empik Galeria Kaskada) – Spotkanie z Abelardem Gizą; prowadzenie: Monika Petryczko
18:00 (Teatr Lalek Pleciuga) – Konkurs (6 kabaretów konkursowych) – gwiazda wieczoru: Kabaret Szarpanina z programem Wigry 3, czyli składak też program; prowadzenie: Piotr Gumulec
22:00 (klub P1erwsze Miejsce) – Lincz Szarpaniny – prowadzenie: Kacper Ruciński, liczowani: kabaret Szarpanina, linczujący: Abelard Giza, Piotr Gumulec, Bartosz Klauzinski, Jim Williams, Krzysztof Deszczyński
18. listopada (niedziela):
19:00 (Teatr Lalek Pleciuga) – Koncert finałowy – Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Szarpanina, laureaci konkursu; scenariusz i reżyseria: Kabaret Szarpanina; scenografia i stroje – Karolina Grzeszczuk
Wystapią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Arkadiusz Janiczek (gościnnie z KMN), Marta Bizoń, Michał Szpak, Affabre
30. października – Kabaret Skeczów Męczących, Ścibor Szpak, Kabaret Ciach, Kabaret Czesuaf, Ania Dąbrowska, Tomasz Kammel, Paweł Królikowski, Anna Popek
31. października – Kabaret Łowcy.B, Kacper Ruciński, Kabaret PUK, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Szarpanina, Ireneusz Krosny, Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki, Zespół Bracia
25. października (czwartek):
17:45 – Klub Energetyka
Mały Ryjek – Kabaret Czwarta Fala, Kabaret K2, Kabaret 44–200, Kabaret Nic Nie Szkodzi, Łukasz Szymanek
ONE RYJ SHOW – Konkurs Solistów – Tomasz Jachimek, Marcin Wojciech, Ścibor Szpak, Paweł Reszela
Cena biletu: 60 zł
26. października (piątek):
16:45 – Klub Energetyka
Konkurs Główny I
Konkurs Filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 110 zł
27. października (sobota):
10:00 – Focus Mall – Kabaret Śniadanowy – udział wezmą członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Smile, Kabaretu Słuchajcie, Kabaretu Noł Nejm, Kabaretu Stado Umtata oraz Tomasz Jachimek i Krzysztof Jaślar
Wstęp wolny
15:45 – Klub Energetyka
Konkurs Główny II
Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura
Cena biletu: 110 zł
28. października (niedziela):
16:30 – Focus Mall – Oficjalna Konferencja Prasowa XVII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów
Wstęp wolny
18:45 – Rybnickie Centrum Kultury – Koncert Finałowy XVII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek – wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret PUK, Kacper Ruciński, Łaureaci ONE RYJ SHOW i Małego Ryjka oraz Zespół ShowMe
Prowadzeie: Kabaret Młodych Panów
Ceny biletów: 120 zł balkon, 140 zł sala
29. października (poniedziałek):
18:30 – Rybnickie Centrum Kultury – Jubileusz Piotra Bałtroczyka "Pierwsza Piędziesiątka" – wystąpią: Piotr Bałtroczyk, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Katarzyna Jamróz, Andrzej Sikorowski; akompaniament: Mateusz Dębski
Ceny biletów: 120 zł balkon, 140 zł sala
Kabarety i tematy w Konkursie Głównym: Kabaret Ani Mru-Mru – Kamień, papier, nożyce, Kabaret Limo – Dziwne spotkanie, Kabaret Łowcy.B – Zajebiście, Kabaret Moralnego Niepokoju – Matko, gdzie ja jestem, Kabaret Nowaki – To się nie uda, Kabaret PUK – Kabaret PUK, Kacper Ruciński – Historia z przekleństwem, Kabaret Słuchajcie – Uczta
18 paździenika (czwartek):
11:00 (Galeria MOK) – Kino Trybunałowe, I Dzień – "Komediowy Piotrków" – projekcja wybranych komedii, w których główną rolę "gra" Piotrków Trybunalski bądź aktorzy z niego pochodzący. Przed projekcjami wstęp filmowy przygotowany przez Agnieszkę Warchulińską, autorkę książki Piotrków Filmowy
Cena biletu: 2 zł; ilość miejsc ograniczona
19:00 (Sala widowiskowa MOK) – Jubileusz Liryczny – Pasjans na dwóch – Koncert Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego
Cena biletu: 50 zł
19. października (piątek):
11:00 (Galeria MOK) – Kino Trybunałowe, II Dzień – "Fajowe Filmy, czyli Kultowe Komedie" – projekcja wybranych polskich komedii. Projekcje anegdotami filmowymi urozmaici Agnieszka Warchulińska.
Cena biletu: 2 zł; ilość miejsc ograniczona
Jubileusz Komiczny
18:00 (Sala widowiskowa MOK) – Koncert Kabaretu Limo
Cena biletu: 35 zł
21:00 (Sala widowiskowa MOK) – Koncert Kabaretu Nowaki
Cena biletu: 35 zł
20. października (sobota):
11:00 – Kino Trybunałowe, III Dzień – Kabaret w filmie – projekcje filmów z udziałem artystów kabaretowych – Bogumiła Kobieli czy Kabaretu Starszych Panów. O kulisach powstawania prezentowanych komedii opowie Agnieszka Warchulińska.
Cena biletu: 2 zł; ilość miejsc ograniczona
Jubileusz Muzyczny
18:00 (Sala widowiskowa MOK) – Koncert Kabaretu Hrabi – program Gdy powiesz: Tak z udziałem zaproszonych muzyków
Cena biletu: 50 zł
21:00 (Sala widowiskowa MOK) – Koncert Artura Andrusa pt. Myśliwiecka z gościnnym udziałem piotrkowskiego zespołu wokalnego "Przygoda"
Cena biletu: 50 zł
21. października (niedziela):
17:00 (Sala widowiskowa MOK) – Jubileusz Trybunałowy – wystąpią: Kabaret Limo, Kabaret Czesuaf, Kabaret PUK, Katarzyna Piasecka, Voice Band, Anita Lipnicka, Krzysztof Piasecki
Cena biletu: 50 zł
Wystapią: Kabaret Łowcy.B, Artur Andrus, Kabaret PUK, Formacja Chatelet.
17. września – Kabaret Jurki, Grzegorz Halama, Artur Andrus, Kwartet Obsession, Mariusz Kałamaga, Jolanta Fraszyńska, Formacja Chatelet, Rafał Brzozowski
18. września – Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Andrzej Grabowski, Katarzyna Zielińska, Kacper Kuszewski, Andrzej "Piasek" Piaseczny, Antek Smykiewicz
(składy na poszczególne dni mogą ulec zmianie)
Grand Prix: Ścibor Szpak
I Nagroda: Michał Kempa i Diapazony oraz Kabaret Nic Nie Szkodzi
II Nagroda: Kabaret PUK, Król Doplaczy Marcin Sitek
III Nagroda: Kabaret Zygzak
28. sierpnia – Jerzy Kryszak, Kabaret Limo, Kabaret Rak, Kabaret Nowaki
29. sierpnia – Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Klimakterium, Grupa MoCarta
Wystąpią: Piotr Bałtroczyk, Krzysztof Daukszewicz, Stanisław Tym, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Ciach, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kwartet Obsession i inni.
14. sierpnia (wtorek):
16:00 (Scena Wysoka Brama) – Grand Otwarcie of the Festival, czyli przekazanie kabareciarzom kluczy do miasta, występy lidzbarskich grup tanecznych, muzycznych i nie tylko...
Wstęp wolny
18:00 (Restauracja Starówka) – Duet LIRYczno Komiczny "Ryczytal Paralityczny" – Sławomir Kaczmarek (Kabaret Made In China), Piotr Spychała (Zespół Żarówki)
Cena biletu: 15 zł
19:30 (Restauracja Starówka) – Get Up Stand Up Festival
Cena biletu: 15 zł
22:00 (Hotel Krasicki) – Czarna Żmija – serial Rowana Atkinsona na scenie – Kabaret Świerszczychrząszcz, Łukasz Szymanek, gościnnie: Kabaret Dworski
Cena biletu: 20 zł
15. sierpnia (środa):
11:00 (Strzelnica LOK) – V Kabaretowy Turniej Strzelecki
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – I Turniej o Złotą Szpilkę – Kabaret Dworski, Marcin Sitek, Kabaret Świerszczychrząszcz, Ścibor & Szpak, Kabaret DABZ
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański (Kabaret Słuchajcie)
Cena biletu: 15 zł, 10 zł (studencki)
20:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Czesław Festival – Kabaret Czesuaf, Kabaret Tenor – Czesław Jakubiec oraz Liquidmime i Kabaret PUK (Laureaci XXXII LWHiS)
Cena biletu: 30 zł
22:00 (Cafeteria LDK) – Koncert Ja Mmm Chyba Ściebie – Punkowa Grupa Rozweselająca (Kabaret Łowcy.B muzycznie)
Cena biletu: 20 zł
16. sierpnia (czwartek)
11:00 (Stadion Miejski) – Ogólnopolskie Kabaretowe Mistrzostwa Lekkoatletyczne
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – II Turniej o Złotą Szpilkę – Kabaret Nic Nie Szkodzi, Marcin Wojciech, Kabaret Weźrzesz, Michał Kempa z Diapazonami, Kabaret Zygzak
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański (Kabaret Słuchajcie)
Cena biletu: 15 zł, 10 zl (studencki)
21:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Artur Andrus i Grupa MoCarta, a w finale Diridonda...
Cena biltetu: 35 zł
23:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Wieczór Komedii Improwizowanej – Grupa Improwizacyjna Ad Hoc z Krakowa i goście festiwalu
Cena biletu: 15 zł
00:30 (Cafeteria LDK) – Black Out Humor Fest – Turniej Szortów & Jingli Kabaretowych, Youtube Party – kabarety konkursowe, goście festiwalu
Wstęp wolny
17. sierpnia (piątek):
13:00 (Aleja F. Kaczyńskiego) – Odsłonięcie tablic w Polskiej Alei Kabaretu
19:30 (Amfiteatr) – Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami
Część I: "Kobiety pracujące – Irenie Kwiatkowskiej w 100 rocznicę urodzin" – Agnieszka Litwin-Sobańska (Kabaret Jurki), Adrianna Borek (Kabaret Nowaki), Ewa Błachnio (Kabaret Limo), Hanna Śleszyńska, Jolanta Fraszyńska, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Zespół Żarówki
Część II: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Limo, Artur Andrus, Tomasz Jachimek, Kabaret Nowaki, Laureaci Turniejów o Złotą Szpilkę, Zespół Żarówki
Ceny biletu: 40 zł, 65 zł, 95 zł, 100 zł, 125 zł
18. sierpnia (sobota):
12:00 (Restauracja Starówka) – Śniadanie Kabaretowe – Kabaret Stado Umtata i goście festiwalu
Cena biletu: 10 zł
20.00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Lidzbarkocin Festival – Kabaret Neo-Nówka, Żarówki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Made In China, Laureaci Turniejów o Złotą Szpilkę
Cena biletu: 50 zł
30. lipca – II Letnia sesja Śmiechoterapii – Jubileusz zespołu Kaczki z Nowej Paczki, wystąpią: Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Długi, Kabaret Świerszczychrząszcz.
8. sierpnia – III Letnia sesja Śmiechoterapii – Kabaret Ani Mru-Mru z nowym programem Nuda, rutyna i odcinanie kuponów
25. lipca (środa):
17:00 – konkurs o Grand Prix – wystapią: Kabaret Familok, Kabaret Z Nazwy, Kabaret Inaczej, Kabaret Dworski, Kabaret w Cudzysłowie, Kabaret NOC
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Władysław Sikora w programie Kabaret i Seks – wystąpią: Władysław Sikora, Przemysław Żejmo, Joanna Kołaczkowska, Wanda Zakrzewska, Janusz Rewers, Piotr Zdanowicz, Wojciech Leśniowski, Barbara Tomkowiak, Krzysztof Kiełpiński, Andrzej Piątek, Albert Bezdziczek, Kabaret Nowaki: Adrianna Borek, Kamil Piróg, Tomasz Marciniak, Grupa taneczna Slayd: Natalia Marciniak, Alicja Sobańska, Dorota Łukaszczyk, Magdalena Bębenek
Ceny biletu: 40 zł – do X rzędu, 30 zł – od XI rzędu
26. lipca (czwartek):
17:00 – Konkurs o Grand Prix – wystapią: Michał Kempa, Kabaret K2, Kabaret 7 minut Po, Kabaret Nie Jesteśmy Ładni, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Tiruriru
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Tomasz Jachimek i Teatr Konsekwentny w programie [JA]3 Czyli Dwa do Jednego
Ceny biletu: 40 zł – do X rzędu, 30 zł – od XI rzędu
27. lipca (piątek):
17:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Król Dopalaczy Marcin Sitek Show, Kabaret Nic Nie Szkodzi, Kabaret Made In China
Cena biletu: 10 zł
19:00 – Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Piotr Bałtroczyk w programie Kroniki Piotra Bałtroczyka
Ceny biletu: 40 zł – do X rzędu, 30 zł – od XI rzędu
28. lipca (sobota):
19:00 – Koncert Laureatów
Prowadzenie: Artur Andrus
Ceny biletu: 40 zł – do X rzędu, 30 zł – od XI rzędu
22:00 – Wieczór z Gwiazdą – Kabaret Hrabi w programie Co jest śmieszne
Ceny biletu: 50 zł – do X rzędu, 40 zł – od XI rzędu
Prowadzenie konkursów: Przemysław Żejmo
Karnet: 200 zł lub 220 zł z książką Artura Andrusa Blog osławiony między niewiastami
Goście specjalni: Jerzy Kryszak, Damian Ukeje
Oprawa myzyczna: zespół "The Jobers"
Więcej informacji: http://www.zrobkabaret.pl/news/Kabaretowy-Klub-Dwojki-szuka-materialow-56.html
Wraz z nim wystąpią jego przyjaciele, którzy zaprezentują się w swoich premierowych skeczach. Wystapią m.in.: Paweł Małaszyński, Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Grzegorz Halama, Olaf Lubaszenko, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju.
Prowadzenie: Mateusz Borek, Cezary Pazura, Marcin Wójcik
Rewia wokalno-taneczna: Fiesta Latina
Muzyka: Orkiestra Jarosława Barowa
Prowadzenie kabaretonu: Marian (Waldemar Sierański) i Hela (Leszek Malinowski)
25. kwietnia (środa):
18:00 – Rotunda – Paszport proszę! czyli najazd składów pogranicznych
cz. 1 – Wieczór Ostatniej Szansy – wystąpią: Kabaret Zygzak, Marcin Wojciech, Kabaret Tiruriru, Paweł Reszela
cz. 2 – "Granice Polski" – Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Szarpanina, Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret Czesuaf
26. kwietnia (czwartek):
17.00 – Rotunda – Prezentacje konkursowe cz. 1 – Mała Granda, Ścibor Szpak, Kabaret Róbmy Swoje, Król Dopalaczy Marcin Sitek Show]]
Prowadzenie: Agnieszka Litwin-Sobańska, Jarosław Marek Sobański
20:00 – Rotunda – Ślęzisz is easy – Kabareton śląski – wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Liquidmime, Kabaret Łowcy.B, Ścibor Szpak, Kabaret Smile
22:30 – Rotunda – Pojedynek miast – czyli kabarety w nowych odsłonach – wystąpią: Kabaret Limo, Kabaret Czesuaf, Kabaret Smile, Formacja Chatelet
Prowadzenie: Tomasz Jachimek
27. kwietnia (piątek):
17:00 – Rotunda – Prezentacje konkursowe cz. 2 – wystapią: Laureat WOSZ, Kabaret Nic Nie Szkodzi, Kabaret PUK, Michał Kempa i Diapazony
Prowadzenie: Kabaret Młodych Panów
20:15 – Rotunda – Warszawa da się lubić – Kabareton stołeczny – wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Kabaret Stado Umtata, Joanna Kołaczkowska, Kabaretus Fraszka
Prowadzenie: Artur Andrus
28. kwietnia (sobota):
18:00 – Rotunda – Nowe kabaretowe szlaki, czyli najlepsi na PACE 2012 – Koncert Laureatów
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Gościnnie: Joanna Kołaczkowska, Agnieszka Litwin-Sobańska, Ewa Błachnio
Scenariusz i koordynacja: Władysław Sikora
21:30 – Rotunda – Improwizacje krakowskie – 75. Wieczór Komedii Improwizowanej – wystapią: Grupa Improwizacyjna Ad Hoc oraz członkowie kabaretów: Kabaretu Ciach, Kabaretu Hrabi, Kabaretu Słuchajcie, Kabaretu Moralnego Niepokoju
Gościnnie: Maciej Stuhr
29. kwietnia (niedziela):
18:30 – Kijów Centrum – Koncert Galoru 28. PAKI – Kabareton Ponadwojewódzki – wystąpią: Kabaret Hrabi, Ireneusz Krosny, Artur Andrus, Kabaret Jurki, Kabaret Limo, zwycięzcy 28. PAKI
Prowadzenie i scenariusz: Kabaret Hrabi
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Słoiczek po Cukrze
Prowadzenie: Kabaret Paranienormalni z Kabaretem Nowaki
26. kwietnia: Mała Granda, Ścibor Szpak, Kabaret Róbmy Swoje, Król Dopalaczy Marcin Sitek Show
27. kwietnia: Kabaret Nic Nie Szkodzi, Michał Kempa, Kabaret PUK
Wieczór Ostatniej Szansy (25. kwietnia): Kabaret Zygzak, Marcin Wojciech, Kabaret Tiruriru, Paweł Reszela
30. marca (piątek):
19:00 – Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret DNO
31. marca (sobota):
16:00 – Konkurs – wystąpią: Kabaret Szarpanina, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Kabaret Młodych Panów, Bure Małpy, Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret Czwarta Fala + Koncert niespodzianka
1. kwietnia (niedziela):
17:00 – Koncert Laureatów + Kabaret Hrabi w programie Co jest śmieszne
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
20. marca (wtorek):
Odcinek Policjanci i złodzieje: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Chyba, Artur Andrus
Odcinek Niemcy: Robert Korólczyk, Kabaret Smile, Kabaret Tenor, Klancyk
21. marca (środa):
Odcinek Hydraulicy: Kacper Ruciński, Obsession Quartet, Marek Dyjak, Renata Przemyk
Odcinek Miasto: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ani Mru-Mru, W gorącej Wodzie Kompani, Kuba Sienkiewicz
(składy mogą ulec zmianie)
29. lutego (środa):
odcinek PRL: Kabaret Koń Polski, Jacek Fedorowicz, Kabaret Szarpanina, Kabaret Czesuaf
odcinek Studenci: Kabaret Czesuaf, Tomasz Jachimek, Przemysław Borkowski i goście z zagranicy: Igudesman & Joo
1. marca (czwartek):
odcinek Fitness: Tadeusz Drozda, Kabaret Nowaki, Agnieszka Litwin-Sobańska
odcinek Specjalny: Kabaret Jurki i goście: Stanisław Tym i Rafał Królikowski
16. lutego (czwartek):
19:00 – Łowcy jakich z pewnością nie znacie
17. lutego (piątek)
20:00 – Grupa AD HOC + gość specjalny: Maria Czubaszek
18. lutego (sobota)
17:00 – Konkurs: Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret DNO, Kabaret Czesuaf, Kacper Ruciński, Paweł Reszela
21:00 – Kabaret Neo-Nówka z programem The Sejm
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
Występują: Krzysztof Piasecki, Piotr Bałtroczyk, Tadeusz Drozda, Tomasz Jachimek i inni.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Czesuaf, Kabaret Smile, Kabaret Pod Bańką, Abelard Giza, Liquidmime
(skład może nieznacznie ulec zmianom)
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile.
Wystapią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
1. grudnia (czwartek):
19:00 – Klub "U ojca" – "Wojna domowa" Pojedynek Zielona kontra Góra, prowadzenie: Leszek Jenek
Cena biletu: 25 zł
2. grudnia (piątek):
12:05–12:21 – autobus MZK linii nr 8, start 12:05 przystanek "al. Wojska Polskiego" przy Wyszyńskiego, meta 12:21 przystanek "Podrógna Uniwersytet Zielonogórski" – Pojedynek szachowy
17:00 – Okolice pomnika Bachusa, ul. Kupiecka – Pojedynek dżentelmeński
18:00 – Piwnica Artystyczna "KAWON" – Pojedynek kabaretowy: Tomasz Jachimek vs. Kabaret Czesuaf, prowadzenie: Emil Zubelewicz, Andrzej Tomczyk
Cena biletu: 20 zł
18:00 – Harlem Club – Pojedynek stand-uperów: Abelard Giza, Michał Kempa, Karol Kopiec, Kacper Ruciński, Katarzyna Sobieszek, Antoni Syrek-Dąbrowski, Krzysztof Unrug, Bartłomiej Walos, prowadzenie: Katarzyna Piasecka
Cena biletu: 20 zł
18:00 – Piekarnia Cichej Kobiety – Pojedynek improwizacyjny: Zielona Góra vs. reszta świata – członkowie grup improwizacyjnych: Siedem Razy Jeden, Fruuu, Sześć na dziewięć, Klancyk, W Gorącej Wodzie Kompanii, Improkracja, Ad Hoc, Kwik, Dźwięk Dż, prowadzenie: Piotr Gumulec
Cena biletu: 20 zł
20:20 – Plac przed wejściem do auli UZ – Pojedynek ping-pongowy
20:40 – Aula UZ – "Konflikty, Konflikty" – wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Tomasz Jachimek, Kabaret Czesuaf, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Kabaret Stado Umtata, Kabaret Gwóźdź do Urny, Michał Kempa, prowadzenie: Leszek Jenek, Przemysław Żejmo
Ceny biletów: 35 zł, 20 zł (ulgowe)
3. grudnia (sobota):
9:00 – Jazzgot-Caffe & Restaurant – Żywią i broją czyli Kabaretowe śniadanie mistrzów – prowadzenie: Agata Biłas, Krzysztof Kulpiński
Wstęp wolny (liczba miejsc ograniczona)
18:00 – Aula UZ – Parada zwycięzców: prezentacja wygranych z 3 pojedynków, prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletów: 35 zł, 20 zł (ulgowe)
20:40 – Aula UZ – Duży pokój – wystąpią: Kabaret Smile, Kabaret Czesuaf, Kabaret Tiruriru, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, grupa taneczna SLAYD
Ceny biletów: 35 zł, 20 zl (ulgowe)
19–20 listopada:
Akademickie Centrum Kultury Uniwersytetu Szczecińskiego
IV Otwarte Szczecińskie Warsztaty Kabaretowe – prowadzenie Władysław Sikora
24. listopada (czwartek):
19:00 – Klub P1erwsze Miejsce – pokaz powarsztatowy oraz Kabaret PUK – JEBUDU (laureat Nagrody Publiczności SZPAK 2010)
Cena biletu: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
25. listopada (piątek):
16:00 – Empik Galeria KASKADA – promocja książki Tomasza Jachimka Handlarze czasem, spotkanie z autorem
Wstęp wolny
18:00 – Teatr Lalek Pleciuga – Konkurs (5 kabaretów) – prowadzenie: Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska (Kabaret Jurki)
Kabaret Szarpanina – Pierepałki
Cena biletu: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
22:30 – Klub P1erwsze Miejsce – stand up bez cenzury – Abelard Giza, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka
Cena biletu: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
26. listopada (sobota):
11:00 – mecz piłki nożnej kabarety VS władze miasta
16:00 – Empik Galeria KASKADA – spotkanie z Marią Czubaszek
Wstęp wolny
18:00 – Teatr Lalek Pleciuga – Konkurs (5 kabaretów) – prowadzenie: Grzegorz Dolniak i wesoła technika (Kabaret Szarpanina)
Cena biletu: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
Spadkobiercy – wystąpią: Joanna Kołaczkowska, Agnieszka Litwin-Sobańska, Maria Czubaszek, Wojciech Kamiński, Marek Grabie, Przemysław Żejmo, Marcin Pawłowski
22:30 – Klub P1erwsze Miejsce – kabareton fight’erski – Władysław Sikora, Kabaret Szarpanina, Kabaretus Fraszka, Marek Grabie, Michał Kempa
Cena biletu: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
27. listopada (niedziela):
18:00 – Teatr Lalek PLECIUGA – koncert finałowy – wystąpią: uczestnicy konkursu, Kabaret Hrabi, Tomasz Jachimek, Kabaret Szarpanina, Ireneusz Krosny
scenariusz i reżyseria: Tomasz Jachimek
muzyka: Akademia Sztuki w Szczecinie
scenografia i stroje: Deus Ex Machina pogotowie kontr-dramatyczne
Cena biletu: normalny 50 zł, ulgowy 40 zł
17. listopada (czwartek):
19:00 – Dom Sztuki Ursynów – Dzień Mosty nad Pustynią Indywidualnie w oparach absurdu – wystapią: Marcin Sitek, Marek Grabie, Ścibor Szpak, Wojciech Tremiszewski
Cena biletu: 15 zł
18. listopada (piątek):
18:30 – Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa – Konkurs I – 4 kabarety konkursowe + Kabaret Szarpanina
Cena biletu: 10 zł
19. listopada (sobota):
16:00 – Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa – Konkurs II, I blok – 3 kabarety konkursowe + Kabaret Hlynur
Cena biletu: 10 zł
18:45 – Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa – Konkurs II, II blok – 3 kabarety konkursow + Kabaret Hlynur
Cena biletu: 20 zł
20. listopada (niedziela):
16:00 – Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa – Finał PKSu – 5 kabaretów finałowych + Kabaret Łowcy.B, prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Cena biletu: 50 zł normalny, 35 zł studencki
Wystąpią: Grupa MoCarta, Zbigniew Zamachowski, Kabaret Pod Bańką, Kabaret Limo
O godzinie 18:45 w Centrum Kultury Rotunda wystąpi Zenon Laskowik z Kabareciarnią, a o godz. 20:45 w Klubie Żaczek w programie Stand up bez cenzury wystąpią: Kacper Ruciński, Abelard Giza, Katarzyna Piasecka
Potwierdzeni wykonawcy: Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Kabaret Neo-Nówka, Ireneusz Krosny, Kabaret Jurki, Marcin Wójcik (z Kabaretu Ani Mru-Mru), Grzegorz Halama, Kabaret Ciach, Stanisław Tym
Prowadzenie i scenariusz: Robert Górski
Reżyseria: Beata Harasimowicz
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka z Zespołem Żarówki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Kacper Ruciński
I nagroda: Kabaret PUK oraz Kabaret Szarpanina
II nagroda: Michał Kempa
III nagroda: nie przyznano
27. października (czwartek), 18:00, Klub Energetyka:
Mały Ryjek – wystąpią: Kabaret Chwilowo Kaloryfer, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Mimika, Kabaret Z Konopi, Paweł Reszela
Kabaret Neo-Nówka z zespołem Żarówki w specjalnym programie Same hity i jeden śmieszny skecz, czyli the best of Ryjek
Cena biletu: 60 zł
28. października (piątek), 17:00, Klub Energetyka:
Konkurs Główny I
One Ryj Show – Konkurs Solistów – wystąpią: Mariusz Kałamaga, Abelard Giza, Michał Kempa, Kacper Ruciński
Cena biletu: 80 zł
29. października (sobota), 16:00, Klub Energetyka:
Konkurs Główny II
Konkurs piosenki o Melodyjną Nagrodę im. Artura
Konkurs filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 80 zł
30. października (niedziela), 19:30, Rybnickie Centrum Kultury:
Koncert Finałowy XVI Rybnickiej Jesieni Kabaretowej
Prowadzenie: Kabaret Młodych Panów
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Tomasz Jachimek, Kabaret DNO, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaretus Fraszka, Kabaret Szarpanina, Laureat One Ryj Show, Kabaret Młodych Panów
Ceny biletów: 110 zł sala, 90 zł balkon
31. października (poniedziałek), 18:30, Rybnickie Centrum Kultury:
Kabaret Młodych Panów & goście: Cezary Pazura, Kabaret Ani Mru-Mru, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Smile
Nagranie nowej płyty DVD Kabaretu Młodych Panów
Ceny biletów: 80 zł sala, 70 zł balkon
Bilety do nabycia od 17. października od godz. 12:00 na BiletyNaKabarety.pl
13. października (czwartek):
19:00 – Spektakl Zdobyć, utrzymać, porzucić w reżyserii Krzysztofa Jaślara
Cena biletu: 50 zł
14. października (piątek):
17:00 – Prezentacje konkursowe
Cena biletu: 10 zł
20:00 i 22:30 – Występy Kabaretu Hrabi z programem Co jest śmieszne
Cena biletu na jeden koncert: 35 zł
15. października (sobota):
15:00 – Prezentacje konkusowe
Cena biletu: 10 zł
19:00 – Kabaret Nowaki, Konkurs na Wpis do Konstytucji Kabaretowej (w nowej formule)
Cena biletu: 30 zł
21:30 – Bitwa Kabaretowa, czyli najlepsi z najlepszych – Kabaret Szarpanina vs Liquidmime, prowadzenie: Tomasz Jachimek
Cena biletu: 30 zł
16. października (niedziela):
17:00 – Koncert Laureatów w reżyserii Krzysztofa Jaślara, Grupa Rafała Kmity z programem Dość
Cena biletu: 40 zł
18. października (wtorek):
1. Kabaret Łowcy.B, Marek Jackowski, Michał Kempa
2. Formacja Chatelet, Alosza Awdiejew, Kabaret DABZ
19. października (środa):
1. Kabaret Młodych Panów, Piotr Bukartyk, Kabaret Chyba/Kabaret PUK
2. Kabaret Jurki, Robert Korólczyk (z Kabaretu Młodych Panów), Liquidmime
Wystąpią: Kabaret Na Ostatnią Chwilę, Elżbieta Wycech, Paweł Reszela, Kabaret Hućć, Kabaret PUK i Kabaret Z Konopi.
Cena biletu: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu występu
Ilość miejsc ograniczona.
Zapowiedź
9. września (piątek):
11:00 – Kabaretowe Zawody Militarne
13:30 – mecz piłki nożnej – Dziennikarze vs Kabarety
18:00 (Nowodworski Ośrodek Kultury) – Konkurs Manewrów Kabaretowych
Wejściówki do obioru w Nowodworskim Ośrodku Kultury od 1. września, ilość miejsc ogranioczona
10. września (sobota):
19:00 – Nowodworska Noc Kabaretowa – wystąpią trzy zwycięskie kabarety części konkursowej oraz Kabaret Moralnego Niepokoju, Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów
Cena biletu: 30 zł. Bilety do nabycia w kasach Nowowdworskiego Osrodeku Sportu i Rekreacji oraz Nowodworskiego Ośrodku Kultury.
5. września (poniedziałek):
1. Kabaret Rak, Kabaret Limo, Eleni
2. Kabaret Neo-Nówka
6. września (wtorek):
1. Kabaret Ani Mru-Mru, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski, Kabaret Słoiczek po Cukrze
2.Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Szarpanina, Paolo Cozza
7. września (środa):
1. Kabaret Smile, Kabaret Czesuaf, Wróżbita Maciej
2. Grzegorz Halama, Agnieszka Litwin-Sobańska, Kabaret Koń Polski, Kabaret DABZ
Wystąpią: Kabaret Noł Nejm, Jacek Ziobro, Kabaret Neo-Nówka oraz zespoł Żarówki.
17. sierpnia (środa):
18:00 (Plac Wolności) – Oficjalne otwarcie XXXII LWHiS – przekazanie kluczy do wesołego miasteczka – Lidzbarka Warmińskiego dla kabareciarzy, otwarcie wystawy zdjęć i grafik 35 lat temu się zaczęło, Mini Koncert Strażackiej Orkiestry Dętej z Lidzbarka Warmińskiego
21:00 (Restauracja Starówka, ul. Hoża 39) – Get Up Stand Up in Town – Kacper Ruciński, Abelard Giza
Transcendentalny Szansonista – projekt Kabaretu Łowcy.B
Cena biletu: 35 zł
18. sierpnia (czwartek):
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 15 zł, 10 zł (studencki)
20:30 (Lidzbarski Dom Kultury) – Kabaret Łowcy.B w nowym programie A ku ku warzywko
Cena biletu: 30 zł
22:30 (Lidzbarski Dom Kultury) – Miasteczko Porąbane – spektakl w wykonaniu grupy improwizacyjnej W gorącej wodzie kompani. Występują: Wojciech Tremiszewski, Szymon Jachimek Kacper Ruciński, Karolina Wróbel, Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Paweł Kukla
Cena biletu: 15 zł
19. sierpnia (piątek):
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 15 zł, 10 zł
20:30 (Lidzbarski Dom Kultury) – Kabaretus Fraszka – program GRAU
Cena biletu: 10 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Miasteczko – spektakl kabaretowo-muzyczny z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego (Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Hlynur, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Made In China, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Władysław Sikora, grupa taneczna Slayd)
Cena biletu: 35 zł
20. sierpnia (sobota):
19:00 – Koncert Laureatów Turnieju o Złotą Szpilkę XXXII LWHiS
20:00 – Od przedszkola do Lidzbarka – koncert piosenki w reżyserii Radosława Bieleckiego. Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki
21:30 – Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami – Miłosz Ci wszystko wybaczy, czyli wojna damsko-męska. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus. Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 125 zł, 105 zł, 95 zł, 65 zł, 40 zł, 25 zł (stojący)
30. lipca i 18. sierpnia w Amfiteatrze w Olsztynie odbędą się Letnie Sesje Śmiechoterapii. Wystąpią:
30.07 – Kabaret Ani Mru-Mru
18.08 – Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Made In China, zespół Żarówki</div>
Wystąpią: Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Piasecka, Stanisław Tym, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ciach, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret Hlynur, Kabaret Słoiczek po Cukrze.
Wystąpią: Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, WAŁY, Kabaret Smile oraz Michał Kempa.
27. lipca (środa):
17:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Kabaret Z Nazwy, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Zygzak, Ścibor Szpak, Katarzyna Sobieszek
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z gwiazdą – The Beatles made in Gęba
Ceny biletów: 40 zł, 30 zł, 20 zł (sektory A, B, C)
28. lipca (czwartek):
17:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Grupa Macież, Kabaret Tiruriru, Kabaret Z Konopi, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Śmigłowce
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z gwiazdą – Super Duo – Marian Opania i Wiktor Zborowski
Ceny biletów: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
29. lipca (piątek):
17:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Kabaret Szarpanina, Kabaret Chyba, Kabaret Róbmy Swoje
Cena biletu: 10 zł
19:00 – Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 10 zł
21:30 – Wieczór z gwiazdą – Piwnica pod Baranami
Ceny biletu: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
30. lipca (sobota):
19:00 – Koncert Laureatów
Ceny biletów: 40 zł, 30 zł, 20 zł (sektory A, B, C)
22:00 – Wieczór z gwiazdą – Kabaret Hrabi
Ceny biletów: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
Prowadzenie konkursu: Przemysław Żejmo
Karnet: 200 zł
23. lipca wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret DNO, Kabaret Widelec, Kabaret Chyba
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem.
Wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Hrabi, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Elita, Ireneusz Krosny, Marian Opania, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Wodecki, Maciej Miecznikowski, Motema Africa
Prowadzenie: Artur Andrus
Prowadzenie: Robert Górski, Marcin Wójcik
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret Smile, Katarzyna Zielińska oraz grupa Tercet czyli Kwartet (Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus).
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Neo-Nówka, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Paranienormalni, Jerzy Kryszak, Kabaret Łowcy.B, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Michał Kempa.
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy.B
Prowadzenie: Jacek Ziobro
10. maja (wtorek):
15:00 (Klub Forty Kleparz) – Eliminacje
11. maja (środa):
19:00 (Klub Studio) – Finał
I Nagroda: Ścibor Szpak
II Nagroda: Kabaret Szarpanina
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Hrabi, Kabaret Młodych Panów, Laureaci XXVII PaKI, Piotr Bałtroczyk
13. kwietnia (środa):
18:30 – Od AA do ZZ z Grupą Mo Carta czyli scena klasyczna
Wystąpią: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski.
Ceny biletów: 45 zł normalny, 35 zł ulgowy.
21:00 – Zielona w Krakowie czyli scena wieloznaczna
Wystąpią: Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Hlynur, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Władysław Sikora, Kabaret Made In China.
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
14. kwietnia (czwartek):
18:30 – WOSZ: Wieczór Ostatniej Szansy czyli ostatnia deska sceniczna
Prowadzenie: Kabaret Smile wraz z programem Pan Stanisław.
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
22:30 – WIP: Wielka Integracja publiczności w wykonaniu Kabaretu Made In China czyli scena zbiorowa
Wstęp wolny
15. kwietnia (piątek):
17:00 – "Prezentacje konkursowe" czyli scena kontra scena, część I
Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
20:00 – "Słowo kontra gest" czyli scena stand-upu i pantomimy
Wystąpią: Tomasz Jachimek, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka, Michał Kempa, Kabaret Świerszczychrząszcz, Liquidmime
Prowadzenie: Adam Małczyk i Adam Grzanka
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
22:30 – "Kabarety w nowych odsłonach" czyli scena doświadczalna
Wystąpią: Formacja Chatelet, Kabaret Widelec, Kabaret Nowaki, Kabaret Ciach
Prowadzenie: Wojciech Tremiszewski
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
01:30 – "Szansonista" czyli scena eksperymentu
Wstęp wolny
16. kwietnia (sobota):
17:00 – "Prezentacje konkursowe" czyli scena kontra scena, część II
Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
22:30 – Bez foteli – Łowcy.B i goście czyli scena muzyczna
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
01:00 – Spadkobiercy czyli scena z ripostami
Wstęp wolny
17. kwietnia (niedziela):
17:30 – W 20 skeczów dookoła kabaretów czyli scena totalna
Wystąpią: Ireneusz Krosny, Kabaret Limo, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Hrabi, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys
Ceny biletów: 50 zł normalny, 35 zł ulgowy
21:00 – Koncert Finałowy Laureatów 27.PAKI czyli scena przyszłości
Prowadzenie: Andrzej Grabowski, ze specjalnym udziałem Kabaretu Jurki
Ceny biletów: 70 zł, 50 zł
18. kwietnia (poniedziałek):
19:00 – "Kabareton Gwiazd" czyli scena Niebo(tyczna) Kijów Centrum
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Hrabi, Kabaret Młodych Panów oraz Laureaci 27.PAKI
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Ceny biletów: 130 zł (rząd 1-7), 100 zł (rząd 8–15), 80 zł (rząd 16–22)
Wystąpią: Kabaret Czesuaf, Kabaret Szarpanina, Kabaret Hlynur
25. marca (piątek), godz. 19:00 – X Urodziny DebeŚciaKa
Wystąpią: Kabaret Noł Nejm, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Ani Mru-Mru
Ceny biletu: 60 zł, 50 zł, 40 zł
26. marca (sobota), godz. 16:00 – Konkurs
Wystąpią: Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Kacper Ruciński, Liquidmime, Kabaret Szarpanina
Ceny biletu: 80 zł, 70 zł, 60 zł
26. marca (niedziela), godz. 17:00 – Koncert Laureatów
Ceny biletu: 70 zł, 60 zł, 50 zł
25. marca – Kabaret Szarpanina, Kabaret Chyba, Kabaret Stado Umtata, Kabaret 7 minut Po, Szymon Łątkowski, Paweł Reszela, Liquidmime
26. marca – Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret DABZ, Kabaret Z Konopi,Kabaret Nic Nie Szkodzi, Wojciech Fiedorczuk, Ścibor Szpak
27. marca – Kabaretus Fraszka, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Chwilowo Kaloryfer, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Katarzyna Sobieszek, Łukasz Szymanek
Wystapią: Kabaret Czwarta Fala (Kielce), Sam Kabaret (Kraków), Jesteśmy (Piotrków Trybunalski), Bruzda (Kielce).
Gwiazda wieczoru: Kabaret Hrabi
Ceny biletów w przedsprzedaży: 10 zł studenci PŚk, 20 zł pozostali. Cena biletu w dniu imprezy: 25 zł.
Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Ciach.
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Smile
Ceny biletu: 48 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu występu
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Ireneusz Krosny, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina
Prowadzenie: Artur Andrus
Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Neo-Nówka, zespół Żarówki.
10. lutego (czwartek):
20:00 (Klub Ładownia) – Wprowadzenie do ZAK-a – scena otwarta
Wystąpią: Kabaret Inny (Skierniewice), Kabaret KIHA (Łódź), Kabaret Czołówka Piekła (Poznań)
Prowadzenie: Kabaret Inny
11. lutego (piątek):
18:00 (Centrum Kultury) – Eliminacyjny Wieczór Kabaretowy
Otwarcie klubu festiwalowego z galerią wspomnień
Eliminacyjny Wieczór Kabaretowy o miejsce w finale – wystąpią: Kabaret Z Konopi (Kielce), Kabaret Svenson Band (Zielona Góra), Kabaret Re-Hot (Kraków), Łukasz Szymanek (Lublin)
Nowe gry i zabawy improwizacyjne w wykonaniu grupy Ad-hoc z Krakowa
Prowadzenie: Marek Żyła i Rafał Soliński z Kabaretu Noł Nejm
Cena biletu: 10 zł
12. lutego (sobota):
17:00 (Centrum Kultury) – Ogólnopolski Przegląd Kabaretów
Wystąpią: Kabaret Szarpanina (Szczecin), Kabaret Weźrzesz (Skarżysko-Kamienna), Kabaret DABZ (Opole), Liquidmime (Wrocław), zwycięzca konkursu eliminacyjnego
Jury: Rafał Kmita, Agnieszka Litwin-Sobańska, Krzysztof Jaślar
Prowadzenie i gwiazda wieczoru: Kabaret Czesuaf
Cena biletu: 10 zł
13. lutego (niedziela):
17:00 (Centrum Kultury) – Wieczór Finałowy
Wystąpią: Laureaci ZAK-a 2011, Kabaret Limo, Kabaret Jurki
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański z Kabaretu Słuchajcie.
Cena biletu: 35 zł
16:00 – część II – Jerzy Kryszak, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD),br>19:00 – część III – Andrzej Grabowski, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD)
22:00 – część IV – Cezary Pazura, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD)
Cena biletu: 40 zł i 50 zł w dniu występu. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
Emisja w TVP2 26. grudnia
Cena biletu: 50 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu koncertu. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
2. grudnia (czwartek):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) – Czwartkowy koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kabaret Limo, Kabaret Paranienormalni
Impreza towarzysząca: Pojedynek improwizowany – impreza z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
3. grudnia (piątek):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) – Piątkowy koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kabaret Hrabi, Kabaret Czesuaf
Impreza towarzysząca: Gladiatorzy sceny
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
4. grudnia (sobota):
18:00 (miejsce: Aula, ul. Podgórna) – Sobotni koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kacper Ruciński, Kabaret Neo-Nówka
I Impreza towarzysząca: "Eurowizja" – impreza z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański, Kamil Piróg
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
22:15 (Miejsce Kawon, ul. Zamkowa) – "Co autor miał na mysli" – impreza autorska Kabaretu Hrabi z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Prowadzenie: Kabaret Hrabi
Cena biletu: 20 zł
5. grudnia (niedziela):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) – "Miasteczko" spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów
Zapowiedź szlachetna: Andrzej Poniedzielski
Ceny biletu: 30 zł normalny, 15 zł ulgowy
20–21. listopada (sobota-niedziela):
Warsztaty kabaretowe – prowadzenie Władysław Sikora
25. listopada (czwartek):
(Studio S1 im. Jana Szyrockiego, Polskie Radio Szczecin)
pokaz powarsztatowy, prowadzenie – Władysław Sikora
Kabaret Szarpanina, gwiazda wieczoru – Kabaret Jurki
Polskie Radio Szczecin
Radiowa Noc Kabaretowa – transmisja kabaretonu otwierającego IV SZPAKa
26. listopada (piątek):
(Teatr Lalek Pleciuga)
pokazy konkursowe: Kabaret IDEA, Kabaret Numer Dwa, Kabaret PUK, Kabaret Sakreble, Kabaret Weźrzesz
gwiazda wieczoru – Kacper Ruciński stand up
prowadzenie – Grzegorz Dolniak (Kabaret Szarpanina)
27. listopada (sobota):
(Teatr Lalek Pleciuga)
pokazy konkursowe: Kabaret Chyba, Kabaret Svenson Band, Kabaret Róbmy Swoje, Kabaret Ymlaut, Kabaret Na Ostatnią Chwilę
wieczór improwizacji – Ad Hoc (Kraków), W gorącej wodzie KOMPANI (Trójmiasto)
prowadzenie – Grzegorz Dolniak (Kabaret Szarpanina)
28. listopada (niedziela):
(Teatr Lalek Pleciuga)
koncert finałowy "Ku chwale absurdu!"
spektakl kabaretowy na podstawie tekstów Rolanda Topora
scenariusz i reżyseria – Jerzy Jan Połoński
scenografia i stroje – Karolina "Mysz" Grzeszczuk
wystąpią – Kabaret Szarpanina, laureaci i uczestnicy konkursu
gwiazda wieczoru – Kabaret Limo
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem
Kabaretowa wojna gangów: Kabaret Widelec, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf
Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Szubzda
18. listopada (czwartek):
19:30 (Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14) – Dzień Mostu Nad Pustynią – improwizacje w wykonaniu koalicji kabaretów warszawskich z gościnnym udziałem Kabaretu Limo
19. listopada (piątek):
18:30 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) – Konkurs – 4 kabarety + Kabaret Macież
20. listopada (sobota):
16:00 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) – Konkurs – 3 kabarety + Kabaretus Fraszka
18:45 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) – Konkurs – 3 kabarety + Kabaret Limo
21. listopada (niedziela):
16:00 (Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14) – Finał – 5 finalistów + Kabaret Moralnego Niepokoju
W konkursie: Kabaret Chyba, Kabaret IDEA, Liquidmime, Kabaret Noł Nejm, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Paralaksa, Paweł Reszela Stand-Up Comedy, Kabaret Szarpanina, Kabaret Weźrzesz, Kabaret Z Konopi
19. listopada (piątek):
17:00 – Koncert konkursowy
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Jury: Maria Czubaszek, Teresa Drozda, Krzysztof Jaślar, Marek Markiewicz
20:30 – Pierwszy wieczór kabaretowy
Kabaret Czesuaf w programie Stereo Typy
Liquidmime w programie Wirtualna człowieczystość
Piotr Bałtroczyk w programie Histeryjki, czyli w 80 min. dookoła Polski
20. listopada (sobota):
19:00 – Koncert laureatów
20:00 – Drugi wieczór kabaretowy
Kabaret Nowaki w programie Trzy pokoje
Miasteczko – spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów; występują: Władysław Sikora, Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Ewa Stasiewicz, Bartosz Klauzinski, Małgorzata Szapował, Magdalena Mleczak, Agnieszka Litwin-Sobańska, Wojciech Kamiński, Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i zespół taneczny Slayd; akompaniament: Albert Bezdziczek
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Limo, Kabaret Czesuaf, Marcin Wójcik, Andrzej Poniedzielski, Justyna Szafran, Bartłomiej Kasprzykowski
Prowadzenie: Robert Górski
25. października (poniedziałek):
18:00 (DKF "Ekran" Rybnik) – Rejs (reż. Marek Piwowski) i Pół żartem, pół serio (reż. Billy Wilder)
Cena biletu: 15 zł
21:00 (Kulturalny Club) – Transcendentalny Szansonista – projekt specjalny członków Kabaretu Łowcy.B
Cena biletu: 20 zł
26. października (wtorek):
16:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Finał Szkoły Dobrych Pomysłów – warsztatów kabaretowych prowadzonych przez Kabaret Młodych Panów
Wstęp bezpłatny
19:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Galowy Wieczór Kabaretowy – Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze
Cena biletu: 55 zł
27. października (środa):
18:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – Konkurs Solistów: Jacek Ziobro, Kabaret Tenor, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński
Kabaret pod Wyrwigroszem
Cena biletu: 50 zł
28. października (czwartek), godz. 18:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Mały Ryjek (Kabaret Chyba, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Kałasznikof, Liquidmime, Kabaret Szarpanina)
Miasteczko – spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów (Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Hlynur, Władysław Sikora)
Cena biletu: 50 zł
29. października (piątek), godz. 17:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Konkurs Główny I
Wieczór Komedii Improwizowanej – Grupa Ad-hoc z Krakowa
Cena biletu: 70 zł
30. października (sobota), godz. 16:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Konkurs Główny II
Konkurs piosenki o Melodyjną Nagrodę im. Artura
Konkurs filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 70 zł
31. października (niedziela):
20:00 (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XV Urodzinowej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej
prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Grzegorz Halama Oklasky, Kabaret Limo, Kabaret Adin, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Weźrzesz oraz Laureat One Ryj Show
Realizacja telewizyjna: Polsat
Cena biletu: 100 zł sala, 80 zł balkon
Sprzedaż wszystkich biletów rusza 4. października 2010 roku o godzinie 12:00 tylko na portalu BiletyNaKabarety.pl
IV Kabareton Warszawski odbędzie się 26. października o godzinie 19:00 w Sali Kongresowej w Warszawie.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Widelec, Kabaret Chyba, Artur Andrus
14. października (czwartek):
19:00 (Sala Kameralna stowarzyszenia "Busola" przy Sienkiewicza 7) – Koncert
Cena biletu: 15 zł
15. października (piątek):
17:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Prezentacje konkursowe
Cena biletu: 10 zł
19:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Konkurs na Wpis do Konstytucji Kabaretowej – nowa formuła, Kabaret Hrabi
Cena biletu: 35 zł
22:00 (Sala Kameralna stowarzyszenia "Busola" przy Sienkiewicza 7) – Clubing pubing z Kabaretem Chyba spotkanie artystyczno-integracyjne
Wstęp dla uczestników festiwalu
16. października (sobota):
15:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Prezentacje konkursowe
Cena biletu: 10 zł
19:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Grupa MoCarta
Cena biletu: 35 zł
21:30 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Kabaret Paranienormalni
Cena biletu: 35 zł
17. października (niedziela):
17:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) – Koncert Laureatów (reż. Krzysztof Jaślar), Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie
Cena biletu: 35 zł
Cena biletu: 35 zł. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
Wystapią: Kabaret Neo-Nówka z zespołem Żarówki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Jurki
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Festiwal odbędzie się w dniach 18–19 września 2010 w Opatowie.
Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: www.ook.internetdsl.pl
Adres organizatora: Opatowski Ośrodek Kultury, ul. Partyzantów 13 B, 27-500 Opatów, tel. (15) 868 20 12, fax: (15) 868 20 32, ook@ook.internetdsl.pl
Cena biletu: 45 zł, a w dniu koncertu 50 zł. Bilety do nabycia: I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
7. września
Temat: Grzyby – Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, "Ławeczka" z Rancza
Temat: ZOO – Kabaret Limo, Kabaret Świerszczychrząszcz, gościnnie: Zbigniew Wodecki
8. września
Temat: "Na fali" – Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Widelec, gościnnie: Henryk Sawka
Temat: Mongolia – Grzegorz Halama, Katarzyna Piasecka, gościnnie: Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret DNO, Kabaret Jurki, Kabaret Widelec
18.08.2010
- Grupa 2/3 Winegret – Program nr 1/2
- Kabaret Kałasznikof – Trzy-czwarte
- Łukasz Szymanek – Spotkanie z aktorem
- Kabaret Szarpanina – Krajm Storys
19.08.2010
- Kabaret Weźrzesz
- Kabaret Chyba – O tym i o tamtym
- Liquidmime – Wirtualna Człowieczystość
20.08.2010
- Kabaret Stado Umtata – Jeszcze więcej baranów
- Kabaret Mimika
- Kacper Ruciński Stand Up – Uwaga Wulgaryzmy!
- Kabaret Noł Nejm – Eter
18. sierpnia (środa):
15:30 (scena przy Wysokiej Bramie) – Uroczyste otwarcie XXXI LWHiS – Zespoły ludowe, przekazanie kabareciarzom kluczy do bram miasta, otwarcie wystawy zdjęć, przejazd bryczek i wozów drabiniastych z pięknymi ludowymi dziewczynami
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
21:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Ja3 (Ja do trzeciej), czyli dwa do jednego w wykonaniu Teatru Konsekwentnego: Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk; teksty: Tomasz Jachimek
Cena biletu: 30 zł
19. sierpnia (czwartek):
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
20:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Kabaretowe Wesele – Na scenie kabarety konkursowe i goście specjalni; reżyseria: Radosław Bielecki (Kabaret Neo-Nówka)
Cena biletu: 30 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Osiecka Norway – koncert norweskiego zespołu Karuzela Group z Grzechem Piotrowskim
Wstęp wolny
20. sierpnia (piątek):
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – III Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
20:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – The Kumpels – Wieczór Improwizacji – Siedem Razy Jeden i W Gorącej Wodzie Kompani
Cena biletu: 10 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – The Beatles – Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe – Alicja Sobańska, Małgorzata Szapował, Magdalena Mleczak, Janusz Rewers, Michał Zenkner, Ewa Stasiewicz, Radosław Bielecki, Leszek Jenek, Władysław Sikora, Marcin Osiewicz, Rafał Wójtowicz, Piotr Spychała
Cena biletu: 30 zł
21. sierpnia (sobota):
12:00 (Lidzbarski Dom Kultury) – Rozmowy kontrolowane, czyli spotkanie jurorów z kabaretami konkursowymi
16:00 (Aleja Polskiego Kabaretu) – Odsłonięcie 4 tablic
19:00 (Amfiteatr koło Zamku) – Koncert Laureatów XXXI LWHiS
20:00 (Amfiteatr koło Zamku) – Kabaretowa Noc pod Gwiazdami – Kraków dla Lidzbarka
Scenariusz i prowadzenie: Formacja Chatelet; reżyseria: Beata Harasimowicz
Wystąpią: Grupa Rafała Kmity, Kabaret pod Wyrwigroszem, Andrzej Grabowski, Zbigniew Wodecki z zespołem, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Robert Kasprzycki, Michał Zabłocki
Ceny biletów: 40 zł, 65 zł, 95 zł, 105 zł, 125 zł
Wystąpią: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Stanisław Tym, Andrzej Grabowski, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Ciach, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret DNO
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze
Wystąpią:
17.07.2010 – Piotr Bałtroczyk, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura, Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak.
25.07.2010 – Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Czesuaf, Kabaret Tenor, Kabaret Jurki.
07.08.2010 – Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze.
27. lipca (wtorek):
18:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Kabaret Z Nazwy, Kacper Ruciński, Kabaret Szarpanina, Kabaret Chwilowo Kaloryfer
Cena biletu: 8 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Grupa Rafała Kmity w programie Dość!... dobry wyrób kabaretopodobny
Ceny biletów: 20 zł i 25 zł
28. lipca (środa):
18:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Liquidmime, Kabaret Chyba, Kabaret Zwiększonego Ryzyka, Kabaret Czołówka Piekła
Cena biletu: 8 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Po kobiecej stronie mocy w wykonaniu m.in.: Katarzyny Piaseckiej, Agnieszki Litwin Sobańskiej, Magdaleny Mleczak, Małgorzaty Szapował, Doroty Halamy, Anny Osińskiej
Ceny biletu: 20 zł i 25 zł
29. lipca (czwartek):
18:00 – Konkurs o Grand Prix – wystąpią: Kabaret PUK, Kabaret Statyf, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Na Ostatnią Chwilę, Kabaret Róbmy Swoje
Cena biletu: 8 zł
21:30 – Wieczór z Gwiazdą – Kabaret Kwartet Okazjonalny
30. lipca (piątek):
18:00 – Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 8 zł
21:00 (Scena Plenerowa ECK) – Kabareton Laureatów Nagród Publiczności – prowadzenie: Artur Andrus; wystąpią: Kabaret DNO, Kabaret Jurki, Kabaret Stado Umtata, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Noł Nejm
Ceny biletu: 80 zł (loża), 50 zł (miejsce siedzące), 20 zł (miejsce stojące)
31. lipca (sobota):
19:00 – Koncert Laureatów – prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Ceny biletów: 20 zł i 25 zł
22:00 – Kabaret Hrabi w programie Pienia i jęki Hrabiego piosenki
Ceny biletów: 30 zł i 35 zł
Karnet: 150 zł
Konferansjerzy: Leszek Jenek i Wojciech Kamiński
Jury: Krzysztof Jaślar, Grzegorz Miecugow, Rafał Kmita, Janusz Rewers
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Jacek Ziobro
Oprawa muzyczna: Zespół Żarówki
Wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama, Kabaret Młodych Panów, zespół Boys, Grupa Furmana, Trace, Fayerwerk, Hamak.
Impreza odbędzie się w ramach XXIX Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2010.
Wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Czesuaf, Kabaret Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret DNO, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Zielińska
Prowadzenie: Robert Górski i Mikołaj Cieślak
Oprawa muzyczna: The Jobers, wystąpi także zespół taneczny Squad
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Nowaki, Kabaret Ciach, Stanisław Tym. Prowadzenie: Jacek Ziobro
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Krzysztof Piasecki, Kabaret Tenor, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Jacek Ziobro
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Stanisław Tym, Kabaret Ciach i Kabaret Nowaki. Prowadzenie: Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Czesuaf, Kabaret 6 Dioptrii, Kabaret Krzesełko, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Małże, Marta Lisiewicz
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki
II Nagroda: Kabaret Szarpanina
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret DNO, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Kabaret Widelec
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Limo, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, Grzegorz Halama, Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Smile
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Smile
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Limo, Kabaret Jurki, Kabaret Adin, Kabaret Tenor, Kabaret Szarpanina, Artur Andrus.
Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi
Wystąpią: Kabaret Kałasznikof, Kabaret N.O.C., Kabaret Noł Nejm
Cena biletu-cegiełki: 5 zł. Cegiełki zostaną w całości przeznaczone na obóz integracyjny wspólnoty Burego Misia – czyli zrzeszający osoby niepełnosprawne ze Śląska i całej Polski wraz z pełnosprawnymi wolontariuszami.
Ze względu na zaistniałą sytuację, występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przełożony na 22.05.2010 r. godz. 20:30 (jest to pierwszy możliwy termin Kabaretu Moralnego Niepokoju). Osoby, którym termin ten nie odpowiada mogą zamienić bilety na Występ Kabaretu Hrabi, który odbędzie się 09.05.2010 r. godz. 17:00 (różnicę w cenie zwrócimy) lub oddać je do dn. 23.04.2010 r. w siedzibie firmy ARDiK Media ul. Ofiar Oświęcimskich 6, Świdnica
Wystąpią: Jacek Ziobro, Krzysztof Piasecki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni
Zmierzą się na nogi i słowa miedzy innymi: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Tomasz Jachimek, Kabaret Widelec, Kabaret Czesuaf oraz Stefan Friedmann, Tomasz Schiemscheiner, Mariusz Czajka, Maciej Robakiewicz, Piotr Zelt, Tomasz Sapryk, Jacek Kopczyński, Tomasz Bednarek. Część muzyczną wypełni zespół RAP. Dla widzów w Amfiteatrze wystąpią wokaliści: RAFF, Michał Milowicz, Adam Wolski, Ferid
18:30 – WIECZÓR OSTATNIEJ SZANSY
Wystąpią: Kabaret Statyf, Kabaret IDEA, Kabaret Kałasznikof, Marcin Stręk
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Gość wieczoru: Kabaret Hrabi z programem Savoir vivre
13.05.2010 (czwartek):
16:00 – TabloPAKA – Wernisaż
17:00 – PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 1
Wystąpią: Kabaret Svenson Band, Kabaret Chyba, Liquidmime, Kabaret Szarpanina
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
20:30 – "CO PISZCZY W TRAWIE" – czyli kabarety w nowych odsłonach
Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Kabaret Łowcy.B
23:45 – SPADKOBIERCY – serial improwizowany
reż. Dariusz Kamys
14.05.2010 (piątek):
17:00 – PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 2
Wystąpią: Zwycięzca WOSZ, Kabaret Hlynur, Kacper Ruciński, Kabaret PUK
Prowadzenie: Maciej Kliś
20:30 – "MIMOCHODEM – IRENEUSZ KROSNY I JEGO GOŚCIE"
Wystąpią: Ireneusz Krosny, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Kabaret Smile
Scenariusz: Ireneusz Krosny
23:30 – NOC KABARETOŻERCÓW – czyli kabarety kręcą
15.05.2010 (sobota):
16:00 – PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO JURORÓW 26. PAKI zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 – ONE MEN SHOW – czyli Piotr Bałtroczyk prezentuje
21:00 – KONCERT LAUREATÓW 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Gość specjalny: R. Kasprzycki
16.05.2010 (niedziela):
20:30 – Kraków Wiosna i kabaret
Wystąpią: Sonia Bohosiewicz, Jacek Fedorowicz, Tomasz Jachimek, Piotr Bałtroczyk, Krzysztof Piasecki oraz laureaci 26. PaKI
Szanowni Państwo, w związku z zaistniała sytuacją pragniemy poinformować, ze termin 26. PAKI ulega zmianie. Ze swojej strony dołożymy starań, aby wszyscy uczestnicy Przeglądu mieli możliwość pełnego uczestniczenia w imprezie. Musimy zatem skonsultować terminy ze wszystkimi występującymi artystami, jurorami i innymi osobami zainteresowanymi udziałem w PACE.. W ciągu kilku dni podamy nowy termin i program tegorocznej PAKI
15.04.2010
16.04.2010
- Zwycięzca Wieczoru Ostatniej Szansy (Kabaret IDEA, Kabaret Statyf, Kabaret Kałasznikof, Marcin Stręk)
- Kabaret Hlynur
- Kacper Ruciński
- Kabaret PUK
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Grzegorz Halama, Jacek Ziobro, Kabaret Nowaki.
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki oraz Kabaret Babeczki z Rodzynkiem.
Wystąpią: Jacek Ziobro, Krzysztof Piasecki, Kabaret Nowaki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Paranienormalni.
23.04.2010 (piątek):
18:00 – Pokazy konkursowe ODSŁONA PIERWSZA (trzy kabarety)
20:30 – Pokazy konkursowe ODSŁONA DRUGA (trzy kabarety)
18:00 – Gala Flying Mole Festiwal – występy wszystkich nagrodzonych
Flying Mole Festiwal odbędzie się w Piwnicy Artystycznej KAWON w Zielonej Górze.
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Kabaret Skeczów Męczących.
Wystąpią: Kabaret Czesuaf, Kabaret Tenor, Kabaret DNO, Kabaret Jurki.
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Środa (21.04.2010):
Główna scena: Artur Andrus
Scena debiutu: Katarzyna Piasecka, Tomasz Grdeń, Krzysztof Szubzda
Open Mike
Czwartek (22.04.2010):
Główna scena: Tomasz Jachimek
Scena debiutu: Abelard Giza, Kacper Ruciński
Open Mike
Piątek (23.04.2010):
Główna scena: Piotr Bałtroczyk
Młoda scena: Magdalena Mleczak, półfinaliści Przeglądu Kabaretów PaKA – scena stand up comedy
Open Mike
Z uwagi na zaistniałą sytuację w Kraju oraz związane z tym różnego rodzaju żałobne uroczystości, organizatorzy Stand up Festival, postanowili skrócić go do jednego dnia.
W związku z tym Festival odbędzie się tylko w dniu 23 kwietnia i udział w nim wezmą:
Piotr Bałtroczyk
Katarzyna Piasecka
Magda Mleczak
Abelard Giza
Kacper Ruciński
oraz wykonawcy Open Mike
za zmiany przepraszamy.
18:30 – WIECZÓR OSTATNIEJ SZANSY
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Gość wieczoru: Kabaret Hrabi z programem Savoir Vivre
bilety w cenie: ulgowe 30zł/normalne 40zł
15.04.2010 (czwartek):
16:00 – "TabloPAKA" – Wernisaż i PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO PIOTRA BAŁTROCZYKA Zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 – PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 1
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
bilety w cenie: ulgowe 25zł/normalne 35zł
20:30 – "CO W TRAWIE PISZCZY" – czyli kabarety w nowych odsłonach, wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Tomasz Jachimek
bilety w cenie: ulgowe 35zł/normalne 45zł
23:45 – NOC KABARETOŻERCÓW – czyli kabarety kręcą
bilety w cenie: 10zł
16.04.2010 (piątek):
12:00 – Kabaretowy Turniej Scrabble
17:00 – PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 2
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
bilety w cenie: ulgowe 25zł/normalne 35zł
20:30 – "MIMOCHODEM – IRENEUSZ KROSNY I JEGO GOŚCIE", wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Artur Andrus
Scenariusz i prowadzenie: Ireneusz Krosny
bilety w cenie: ulgowe 35zł/normalne 45zł
23:30 – Spadkobiercy – serial improwizowany
reż. Dariusz Kamys
17.04.2010 (sobota):
11:00 – Mecz piłki nożnej
16:00 – PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO JURORÓW 26. PAKI Zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 – "MIŁO i miło" – koncert nie tylko IMPROWIZOWANY, wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Jachim Presents, Kabaret Świerszczychrząszcz, W Gorącej Wodzie Kompani
Scenariusz i prowadzenie: Kabaret Limo
bilety w cenie: ulgowe 40zł/normalne 50zł
21:00 – KONCERT LAUREATÓW 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Gość specjalny: Zbigniew Zamachowski
bilety w cenie: ulgowe 60zł/normalne 80zł/balkon 70zł
18.04.2010 (niedziela):
18:00 – "KRAKÓW, WIOSNA I KABARET" KONCERT GALOWY 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA, wystąpią: Laureaci 26. PAKI, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Miejsce: Audytorium Maximum, ul. Krupnicza 35
bilety w cenie: ulgowe 60zł/normalne 80zł/strefa VIP 100zł
PaKA odbywa się w Rotundzie w Krakowie.
Wstęp na wernisaż, pytania niekontrolowane, Kabaretowy Turniej Scrabble, Spadkobierców i mecz jest wolny.
Bilety można nabyć na BiletyNaKabarety.pl oraz na stronie PaKI
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
25. marca: Macież, Kacper Ruciński, Babeczki z Rodzynkiem, Ymlałt, IDEA, Chyba
26. marca: Marcin Stręk, PUK, Klakier, Svenson Band, Statyf, Kałasznikof
27. marca: Dasza von Yock, Liquidmime, Róbmy Swoje, Szarpanina, Hlynur
Półfinały odbędą się w Rotundzie w Krakowie. Prowadzenie: Piotr Plewa
Babylon Tour to nazwa specjalnej trasy koncertowej, jaką przygotował Kabaret Moralnego Niepokoju po największych miastach i salach Polski w 2007 roku. Na niemal dwugodzinny spektakl składają się zarówno wybrane, najlepsze skecze i piosenki zespołu z ich ponad dziesięcioletniej historii, jak i zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję.
Oficjalny trailer
Cena biletu: 35 zł, a w dniu koncertu 40 zł. Bilety do nabycia: I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek, Zakład Fotograficzny ul. Zamenhofa 46.
Piątek (12.03.2010)
Kabaret DNO i jego goście, czyli "Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe": Kabaret DNO – premiera programu, Kabaret Jurki, Kabaret Teatr Absurdu ŻŻŻŻŻ
Sobota (13.03.2010)
Konkurs z udziałem Kabaretów: Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki, Smile, Słoiczek po Cukrze.
Po konkursie kolejny odcinek serialu Spadkobiercy.
Niedziela (14.03.2010)
Koncert Laureatów – prowadzenie i gwiazda wieczoru: Kabaret Hrabi.
25. lutego, Wrocław, "Firlej": Nic Nie Szkodzi, Chyba, Taleja, Liquidmime, Ymlałt, Svenson Band
26. i 27. lutego, Poznań, Apollo: Klocen Wodzen Dream Team, Grupa Skromna, Komik Po Prostu Mateusz, Małże, Klakier, Babeczki z Rodzynkiem, Fachowcy, Hlynur, Szarpanina, Nie Pytaj
28. lutego, Warszawa, Dom Sztuki: IDEA, Kompania Grabi, Fak, Numer Dwa, Inaczej, Trzech
1. marca, Warszawa, Klub Progresja: Kacper Ruciński, Karol Kopiec, Marcin Stręk, Krzysztof Unrug, Bajeczka, Maciej Adamczyk
4. marca, Kraków, Rotunda: Noł Nejm, Kałasznikof, Czwarta Fala, Sakreble, O Co Chodzi, Mocarski
5. marca, Kraków, Rotunda: Weźrzesz, Masakra, Bomnieboly, 7 minut Po, Fabryka Aniołów Gipsowych, Statyf
6. marca, Kraków, Rotunda: OTOoni, Z Nazwy, Czołówka Piekła, PUK, Róbmy Swoje, Harnasie
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Tenor, Kabaret Adin.
Prowadzenie: Artur Andrus. Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi.
Piątek (26.02.2010)
Wprowadzenie do ZAK-a.
Otwarcie klubu festiwalowego z galerią wspomnień.
Eliminacje do Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów ZAK. Wystąpią: Kabaret Chyba z Wrocławia, Kabaret Ślurp z Białegostoku, Kabaret Z Konopi z Kielc, Kabaret Na Ostatnią Chwilę. Prowadzenie: Kabaret Made In China.
Grupa "Ad-hoc" czyli Wieczór Komedii Improwizowanej. Wystąpią członkowie Grupy Rafała Kmity, Kabaretu PUK, Kabaretu UCHO, Kabaretu Chwilowo Kaloryfer, Kabaretu Róbmy Swoje.
Cena biletu: 5 zł.
Sobota (27.02.2010)
Ogólnopolski Przegląd Kabaretów ZAK. Wystąpią: Kabaret PUK z Krakowa, Kabaret Noł Nejm z Rybnika, Kacper Ruciński Stand Up z Malborka, Kabaret Kompania Grabi z Warszawy oraz zwycięzca eliminacji. Gwiazda wieczoru: Kabaret DNO. Prowadzenie: Przemysław Żejmo.
Cena biletu: 10 zł
Niedziela (28.02.2010)
Wieczór Gwiazd Kabaretu. Wystąpią: Laureaci ZAK-a 2010 oraz Tomasz Jachimek i Ireneusz Krosny. Prowadzenie: Artur Andrus.
Cena biletu: 40 zł
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Łowcy.B, Kabaret DNO, Kabaret Młodych Panów.
Scenariusz i prowadzenie: Artur Andrus, Tomasz Jachimek. Opracowanie muzyczne: Grupa MoCarta.