Dzięki Bogu już weekend

Z Encyklopedia Kabaretu

Dzięki Bogu już weekend – program kabaretowy, który był emitowany na żywo na antenie TVP2, ale od czwartego sezonu jest emitowany wcześniej. Program realizowany jest w małej hali ATM w Warszawie.

Reżyseria i scenariusz cyklu: Beata Harasimowicz

Serie:
I (odcinki 1–12) – premiera: 1 marca 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45 (powtórka w niedzielę o 18:55).
II (odcinki 13–24) – premiera: 6 września 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:50.
III (odcinki 25–34) – premiera: 7 marca 2014. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45.
IV (odcinki 35-46) - premiera: 4 marca 2016. Emitowana jest w piątki o godzinie 22:20.

Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów, prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka. Współprowadzącym w pierwszym sezonie był Piotr Kędzierski.

Odcinki

  1. Wystąpili: Andrzej Grabowski, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Stado Umtata, Rafał Rutkowski, Teatr Montownia, Kabaret Limo. –> Skecze
    Gospodarz: Robert Górski
    Scenariusz odcinka: Robert Górski
  2. Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf, Kacper Ruciński, Ja Mmm Chyba Ściebie. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Limo
  3. Wystąpili: Piotr Cyrwus, Gang Marcela, Alicja Janosz, Damian Ukeje, Rogożanie, zespół Żarówki. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Neo-Nówka
  4. Wystąpili: Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Grubson. –> Skecze
    Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile
  5. Wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Grzegorz Turnau, Czesław Mozil, Michał Zabłocki, Mariusz Pudzianowski. –> Skecze
    Gospodarz: Formacja Chatelet
  6. Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Marcin Łukawski. –> Skecze
    Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski
  7. Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, grupa improwizacyjna W Gorącej Wodzie Kompani, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Limo
  8. Wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Katarzyna Piasecka, Robert Kasprzycki. –> Skecze
    Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile
  9. Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Rak, Kabaret Klika, Poparzeni kawą Trzy. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem
  10. Wystąpili: Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski, Kabaret Jurki, Karol Kopiec, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf. –> Skecze
    Gospodarze: Kabaret Limo
  11. Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Jim Williams, Dorota Nowakowska. –> Skecze
    Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski
  12. Wystąpili: Robert Górski, Kabaret Limo, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Stado Umtata. –> Skecze
  13. Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK, Katarzyna Zielińska. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju
  14. Wystąpili: Kabaret Świerszczychrząszcz, Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Limo
  15. Wystąpili: Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Grzegorz Halama. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Nowaki
  16. Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Noł Nejm, Michał Kempa, Ścibor Szpak. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Łowcy.B
  17. Wystąpili: Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Nowaczyk, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Limo
  18. Wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Aleksandra Szwed, Mateusz Big Boy, Robert Biedroń. –> Skecze
    Gospodarz: Formacja Chatelet
  19. Wystąpili: Kabaret Hrabi z programem Pienia i Jęki oraz Artur Andrus i Władysław Sikora. –> Skecze
  20. Wystąpili: Kabaret Nowaki, Czesław Jakubiec, Norbi, Kabaret Z Konopi, Krzysztof Piasecki, Kabaret Łowcy.B, Natalia Siwiec, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu). –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących
  21. Wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru, Marcin Wojciech, Agnieszka Litwin-Sobańska, Tomasz Sapryk. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Młodych Panów
  22. Wystąpili: Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Kabaret Jurki, Kabaret Inaczej, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki, Zbigniew Zamachowski, Arkadiusz Janiczek –> Skecze
    Gospodarz: Grupa MoCarta
  23. Wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Tomasz Knapik, Tomasz Majewski, Kabaret Słuchajcie, Bracia Cugowscy. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Smile
  24. Wystąpili: Łukasz Nowicki, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach, Mariusz Kałamaga, Janusz Weiss, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju
  25. Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Słoiczek po Cukrze, zespół Piersi –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Smile
  26. Wystąpili: Kabaret Ancla, Kabaret Inaczej, Ewa Błachnio, Artur Andrus –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju
  27. Wystąpili: Maciej Pol, Krzysztof Daukszewicz, Kabaret Czesuaf, Tomasz Olbratowski, Marta Bizoń –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem
  28. Wystąpili: Kabaret Jurki, Michał Kempa, Kabaret DNO –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Łowcy.B
  29. Wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret 44-200, Kabaret Ciach –> Skecze
    Gospodarz: Kabaret Młodych Panów
  30. Wystąpili: Barbara Krafftówna, Kabaret K2, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Gosztyła –> Skecze
    Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski
  31. Wystąpili: Kabaret Limo, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Wyciepy (Adam Grzanka, Tomasz Sobieraj i Marek Grabie), zespół Łąki Łan, Kabaret Czesuaf, Kabaret Świerszczychrząszcz, ZGAS –> Skecze
    Gospodarz: Mariusz Kałamaga
  32. Wystąpili: Kabaret Limo, Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, Małgorzata Czyżycka, Karolina Czarnecka –> Skecze
    Gospodarze: Kabaret Jurki
  33. Wystąpili: Kabaret 7 minut Po, Kabaret Smile –> Skecze
    Gospodarze: Kabaret Ani Mru-Mru
  34. Wystąpili: Marcin Daniec, Kabaret K2, Kacper Ruciński, Katarzyna Pakosińska, zespół Leszcze –> Skecze
    Gospodarze: Formacja Chatelet
  35. Wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Kabaret Łowcy.B, Fair Play Crew, Ania Rusowicz
    Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju
  36. Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Rewers, Fair Play Crew, Czesław Mozil
    Gospodarz: Kabaret Młodych Panów
  37. Wystąpili: Kabaret Hrabi, Ireneusz Krosny, Barbara Melzer, Alla Camera, Fair Play Crew
    Gospodarze: Grupa MoCarta i Andrzej Poniedzielski
  38. Wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Andrzej Poniedzielski, Fair Play Crew
    Gospodarze: Kabaret na Koniec Świata
  39. Wystąpili: Fair Play Crew, Jacek Wójcicki, Michał Zabłocki, Kabaret 44-200, Kabaret Zachodni
    Gospodarz: Formacja Chatelet
  40. Wystąpili: Fair Play Crew, Muzyczny Trójząb Neptuna, Kabaret Czesuaf, Adam Asanov, Biały Mongoł
    Gospodarz: Kabaret Łowcy.B
  41. Wystąpili: Fair Play Crew, Kabaret K2, Kabaret Zachodni, Krzysztof Jaroszyński, Enej
    Gospodarz: Kabaret Nowaki
  42. Wystąpili: Fair Play Crew, Ewa Błachnio, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Kabaret Chyba, Kabaret 44-200, Antoni Gorgoń-Grucha, Joanna Kołaczkowska, Leszek Malinowski, Maciej Stuhr
    Gospodarze: Fair Play Crew i Grzegorz Dolniak
  43. Wystąpili: Fair Play Crew, Kabaret Czesuaf, Kabaret Czołówka Piekła, Paweł Koślik, Kabaret K2, Grzegorz Dolniak, Dr Misio
    Gospodarz: Kabaret Czesuaf
  44. Wystąpili: Fair Play Crew, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Inaczej, Karol Kopiec, Kabaret Rewers, Marek Grabie, Tymon Tymański
    Gospodarz: Grzegorz Halama
  45. Wystąpili: Fair Play Crew, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Ciach, Kabaret Zachodni, Łukasz Borowiecki, Wojciech Stec, Cukierki
    Gospodarze: Kabaret Jurki i Artur Andrus
  46. Wystąpili: Fair Play Crew, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Weźrzesz, Krzysztof Piasecki, Szymon Łątkowski, Tomasz Olbratowski, Marta Podulka, Katarzyna Gierla, Michał Kutnik
    Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem

Linki zewnętrzne

Zobacz też

Google AdSense