Kabaret na Koniec Świata

Z Encyklopedia Kabaretu

Kabaret na Koniec Świata - to kabaret literacki założony w 2010 roku przy Laboratorium Dramatu, w którym występują zawodowi i profesjonalni aktorzy z Teatru Dramatycznego m. st. Warszawy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień Matki.

Czarny humor, purnonsens, absurdalne skecze, liryczne piosenki, aktorskie improwizacje i błazenada - tego wszystkiego i kilku innych rzeczy możecie się spodziewać w tym kabarecie. Kabaret ten przełamuje tabu, przekracza granice politycznej poprawności, odkrywają nowe tematy do szyderstwa. Każda odsłona kabaretu to jest nowy program i nowi bohaterowie.

Co miesiąc na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego w Warszawie, pokazuje nowy repertuar, skupiony wokół różnych tematów.

Po raz pierwszy w telewizji Kabaret na Koniec Świata miał debiut w programie Latający Klub 2, a potem stał się najczęściej występującym kabaretem w telewizji.

Reżyseria Kabaretu na Koniec Świata

  • Wawrzyniec Kostrzewski

Prowadzenie Kabaretu na Koniec Świata

Aktorzy Kabaretu na Koniec Świata

W roli prowadzących

Twórczość kabaretu

Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów. Znakiem rozpoznawczym grupy jest seria skeczów Rada pedagogiczna. Do charakterystycznych postaci pojawiających się w tych skeczach należą: