Dzięki Bogu już weekend: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Odcinki) |
|||
Linia 30: | Linia 30: | ||
# Wystąpili: [[Kabaret Hrabi]] z programem ''[[Pienia i Jęki]]'' oraz [[Artur Andrus]] i [[Władysław Sikora]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek19|Skecze]] | # Wystąpili: [[Kabaret Hrabi]] z programem ''[[Pienia i Jęki]]'' oraz [[Artur Andrus]] i [[Władysław Sikora]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek19|Skecze]] | ||
# Wystąpili: [[Kabaret Nowaki]], [[Czesław Jakubiec]], Norbi, [[Kabaret Z Konopi]], [[Krzysztof Piasecki]], [[Kabaret Łowcy.B]], Natalia Siwiec, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu) –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek20|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Skeczów Męczących]] | # Wystąpili: [[Kabaret Nowaki]], [[Czesław Jakubiec]], Norbi, [[Kabaret Z Konopi]], [[Krzysztof Piasecki]], [[Kabaret Łowcy.B]], Natalia Siwiec, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu) –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek20|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Skeczów Męczących]] | ||
− | # | + | # Wystąpili: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Marcin Wojciech]], Michał Piela<br>Gospodarz: [[Kabaret Młodych Panów]] |
# Wystąpią: [[Artur Andrus]], [[Ireneusz Krosny]], [[Mariusz Kałamaga]], Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki<br>Gospodarz: [[Grupa MoCarta]] | # Wystąpią: [[Artur Andrus]], [[Ireneusz Krosny]], [[Mariusz Kałamaga]], Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki<br>Gospodarz: [[Grupa MoCarta]] | ||
# Wystąpią: [[Kabaret Łowcy.B]], Tomasz Knapik, Tomasz Majewski, Loża 44, Bracia Cugowscy<br>Gospodarz: [[Kabaret Smile]] | # Wystąpią: [[Kabaret Łowcy.B]], Tomasz Knapik, Tomasz Majewski, Loża 44, Bracia Cugowscy<br>Gospodarz: [[Kabaret Smile]] |
Wersja z 23:54, 9 lis 2013
Dzięki Bogu już weekend – program kabaretowy emitowany na żywo na antenie TVP2. Program realizowany jest w małej hali ATM w Warszawie.
Reżyseria i scenariusz cyklu: Beata Harasimowicz
Serie:
I (odcinki 1–12) – premiera: 1. marca 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45 (powtórka w niedzielę o 18:55).
II (odcinki 13–) – premiera: 6. września 2013. Emitowana jest w piątki o godzinie 21:50.
Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów, prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka. Współprowadzącym w pierwszym sezonie był Piotr Kędzierski.
Odcinki
- Wystąpili: Andrzej Grabowski, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Stado Umtata, Rafał Rutkowski, Teatr Montownia, Kabaret Limo. –> Skecze
Gospodarz: Robert Górski
Scenariusz odcinka: Robert Górski - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf, Kacper Ruciński, Ja Mmm Chyba z Ściebie. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Piotr Cyrwus, Gang Marcela, Alicja Janosz, Damian Ukeje, Rogożanie, zespół Żarówki. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Neo-Nówka - Wystąpili: Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Grubson. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile - Wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Grzegorz Turnau, Czesław Mozil, Michał Zabłocki, Mariusz Pudzianowski. –> Skecze
Gospodarz: Formacja Chatelet - Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Marcin Łukawski. –> Skecze
Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, grupa improwizacyjna W Gorącej Wodzie Kompani, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Katarzyna Piasecka, Robert Kasprzycki. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile - Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Rak, Kabaret Klika, Poparzeni kawą Trzy. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski, Kabaret Jurki, Karol Kopiec, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Limo - Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Jim Williams, Dorota Nowakowska. –> Skecze
Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski - Wystąpili: Robert Górski, Kabaret Limo, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Stado Umtata. –> Skecze
- Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK, Katarzyna Zielińska. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Wystąpili: Kabaret Świerszczychrząszcz, Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Grzegorz Halama. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Noł Nejm, Michał Kempa, Ścibor Szpak. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Łowcy.B - Wystąpili: Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Nowaczyk, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Aleksandra Szwed, Mateusz Big Boy, Robert Biedroń –> Skecze
Gospodarz: Formacja Chatelet - Wystąpili: Kabaret Hrabi z programem Pienia i Jęki oraz Artur Andrus i Władysław Sikora –> Skecze
- Wystąpili: Kabaret Nowaki, Czesław Jakubiec, Norbi, Kabaret Z Konopi, Krzysztof Piasecki, Kabaret Łowcy.B, Natalia Siwiec, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu) –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących - Wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru, Marcin Wojciech, Michał Piela
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Wystąpią: Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Mariusz Kałamaga, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki
Gospodarz: Grupa MoCarta - Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Tomasz Knapik, Tomasz Majewski, Loża 44, Bracia Cugowscy
Gospodarz: Kabaret Smile