Dzięki Bogu już weekend: Różnice pomiędzy wersjami
(+zob. też) |
|||
Linia 6: | Linia 6: | ||
I (odcinki 1–12) – premiera: 1 marca 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45 (powtórka w niedzielę o 18:55).<br> | I (odcinki 1–12) – premiera: 1 marca 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45 (powtórka w niedzielę o 18:55).<br> | ||
II (odcinki 13–24) – premiera: 6 września 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:50.<br> | II (odcinki 13–24) – premiera: 6 września 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:50.<br> | ||
− | III (odcinki | + | III (odcinki 25–34) – premiera: 7 marca 2014. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45.<br> |
+ | IV (odcinki 35-) - premiera: 4 marca 2016. Emitowana jest w piątki o godzinie 22:20. | ||
Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów, prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka. Współprowadzącym w pierwszym sezonie był Piotr Kędzierski. | Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów, prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka. Współprowadzącym w pierwszym sezonie był Piotr Kędzierski. | ||
Linia 12: | Linia 13: | ||
== Odcinki == | == Odcinki == | ||
# Wystąpili: [[Andrzej Grabowski]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Stado Umtata]], Rafał Rutkowski, [[Teatr Montownia]], [[Kabaret Limo]]. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek1|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Robert Górski]]<br>Scenariusz odcinka: [[Robert Górski]] | # Wystąpili: [[Andrzej Grabowski]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Stado Umtata]], Rafał Rutkowski, [[Teatr Montownia]], [[Kabaret Limo]]. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek1|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Robert Górski]]<br>Scenariusz odcinka: [[Robert Górski]] | ||
− | # Wystąpili: [[Tomasz Jachimek]], [[Kabaret Neo-Nówka]], [[Kabaret K2]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kacper Ruciński]], Ja Mmm Chyba | + | # Wystąpili: [[Tomasz Jachimek]], [[Kabaret Neo-Nówka]], [[Kabaret K2]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kacper Ruciński]], Ja Mmm Chyba Ściebie. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek2|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Limo]] |
# Wystąpili: Piotr Cyrwus, Gang Marcela, Alicja Janosz, Damian Ukeje, Rogożanie, zespół Żarówki. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek3|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Neo-Nówka]] | # Wystąpili: Piotr Cyrwus, Gang Marcela, Alicja Janosz, Damian Ukeje, Rogożanie, zespół Żarówki. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek3|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Neo-Nówka]] | ||
# Wystąpili: [[Katarzyna Pakosińska]], [[Jerzy Kryszak]], Grubson. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek4|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Smile]] | # Wystąpili: [[Katarzyna Pakosińska]], [[Jerzy Kryszak]], Grubson. –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek4|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Smile]] | ||
Linia 40: | Linia 41: | ||
# Wystąpili: [[Kabaret Jurki]], [[Michał Kempa]], [[Kabaret DNO]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek28|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Łowcy.B]] | # Wystąpili: [[Kabaret Jurki]], [[Michał Kempa]], [[Kabaret DNO]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek28|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Łowcy.B]] | ||
# Wystąpili: [[Kabaret Smile]], [[Kabaret 44-200]], [[Kabaret Ciach]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek29|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Młodych Panów]] | # Wystąpili: [[Kabaret Smile]], [[Kabaret 44-200]], [[Kabaret Ciach]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek29|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Młodych Panów]] | ||
− | # Wystąpili: [[Barbara Krafftówna]], [[Kabaret K2]], [[Zbigniew Zamachowski]], Krzysztof | + | # Wystąpili: [[Barbara Krafftówna]], [[Kabaret K2]], [[Zbigniew Zamachowski]], Krzysztof Gosztyła –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek30|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Artur Andrus]], [[Andrzej Poniedzielski]] |
# Wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Grupa Rafała Kmity]], Kabaret Wyciepy ([[Adam Grzanka]], [[Tomasz Sobieraj]] i [[Marek Grabie]]), zespół Łąki Łan, [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Świerszczychrząszcz]], ZGAS –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek31|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Mariusz Kałamaga]] | # Wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Grupa Rafała Kmity]], Kabaret Wyciepy ([[Adam Grzanka]], [[Tomasz Sobieraj]] i [[Marek Grabie]]), zespół Łąki Łan, [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Świerszczychrząszcz]], ZGAS –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek31|Skecze]]<br>Gospodarz: [[Mariusz Kałamaga]] | ||
# Wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Ireneusz Krosny]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Małgorzata Czyżycka]], Karolina Czarnecka –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek32|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Jurki]] | # Wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Ireneusz Krosny]], [[Kabaret Słuchajcie]], [[Małgorzata Czyżycka]], Karolina Czarnecka –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek32|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Jurki]] | ||
# Wystąpili: [[Kabaret 7 minut Po]], [[Kabaret Smile]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek33|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Ani Mru-Mru]] | # Wystąpili: [[Kabaret 7 minut Po]], [[Kabaret Smile]] –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek33|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Kabaret Ani Mru-Mru]] | ||
# Wystąpili: [[Marcin Daniec]], [[Kabaret K2]], [[Kacper Ruciński]], [[Katarzyna Pakosińska]], zespół Leszcze –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek34|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Formacja Chatelet]] | # Wystąpili: [[Marcin Daniec]], [[Kabaret K2]], [[Kacper Ruciński]], [[Katarzyna Pakosińska]], zespół Leszcze –> [[Dzięki Bogu już weekend/odcinek34|Skecze]]<br>Gospodarze: [[Formacja Chatelet]] | ||
+ | # Wystąpili: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Chyba]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Fair Play Crew]], Ania Rusowicz<br>Gospodarze: [[Kabaret Moralnego Niepokoju]] | ||
+ | # Wystąpili: [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Rewers]], [[Fair Play Crew]], Czesław Mozil<br>Gospodarze: [[Kabaret Młodych Panów]] | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 14:15, 14 mar 2016
Dzięki Bogu już weekend – program kabaretowy emitowany na żywo na antenie TVP2. Program realizowany jest w małej hali ATM w Warszawie.
Reżyseria i scenariusz cyklu: Beata Harasimowicz
Serie:
I (odcinki 1–12) – premiera: 1 marca 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45 (powtórka w niedzielę o 18:55).
II (odcinki 13–24) – premiera: 6 września 2013. Emitowana była w piątki o godzinie 21:50.
III (odcinki 25–34) – premiera: 7 marca 2014. Emitowana była w piątki o godzinie 21:45.
IV (odcinki 35-) - premiera: 4 marca 2016. Emitowana jest w piątki o godzinie 22:20.
Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów, prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka. Współprowadzącym w pierwszym sezonie był Piotr Kędzierski.
Odcinki
- Wystąpili: Andrzej Grabowski, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Stado Umtata, Rafał Rutkowski, Teatr Montownia, Kabaret Limo. –> Skecze
Gospodarz: Robert Górski
Scenariusz odcinka: Robert Górski - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf, Kacper Ruciński, Ja Mmm Chyba Ściebie. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Piotr Cyrwus, Gang Marcela, Alicja Janosz, Damian Ukeje, Rogożanie, zespół Żarówki. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Neo-Nówka - Wystąpili: Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Grubson. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile - Wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Grzegorz Turnau, Czesław Mozil, Michał Zabłocki, Mariusz Pudzianowski. –> Skecze
Gospodarz: Formacja Chatelet - Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Marcin Łukawski. –> Skecze
Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, grupa improwizacyjna W Gorącej Wodzie Kompani, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Katarzyna Piasecka, Robert Kasprzycki. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile - Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Rak, Kabaret Klika, Poparzeni kawą Trzy. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Wystąpili: Tomasz Jachimek, Rafał Rutkowski, Kabaret Jurki, Karol Kopiec, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf. –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Limo - Wystąpili: Grupa MoCarta, Kabaret Adin, Jim Williams, Dorota Nowakowska. –> Skecze
Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski - Wystąpili: Robert Górski, Kabaret Limo, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Stado Umtata. –> Skecze
- Wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK, Katarzyna Zielińska. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Wystąpili: Kabaret Świerszczychrząszcz, Tomasz Jachimek, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Grzegorz Halama. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Noł Nejm, Michał Kempa, Ścibor Szpak. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Łowcy.B - Wystąpili: Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo, Wojciech Kowalczyk, Tomasz Nowaczyk, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Limo - Wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Aleksandra Szwed, Mateusz Big Boy, Robert Biedroń. –> Skecze
Gospodarz: Formacja Chatelet - Wystąpili: Kabaret Hrabi z programem Pienia i Jęki oraz Artur Andrus i Władysław Sikora. –> Skecze
- Wystąpili: Kabaret Nowaki, Czesław Jakubiec, Norbi, Kabaret Z Konopi, Krzysztof Piasecki, Kabaret Łowcy.B, Natalia Siwiec, Robert Burneika (Hardkorowy Koksu). –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących - Wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru, Marcin Wojciech, Agnieszka Litwin-Sobańska, Tomasz Sapryk. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Wystąpili: Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Kabaret Jurki, Kabaret Inaczej, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Wodecki. –> Skecze
Gospodarz: Grupa MoCarta - Wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Tomasz Knapik, Tomasz Majewski, Kabaret Słuchajcie, Bracia Cugowscy. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Smile - Wystąpili: Łukasz Nowicki, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach, Mariusz Kałamaga, Janusz Weiss, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Słoiczek po Cukrze, zespół Piersi –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Smile - Wystąpili: Kabaret Ancla, Kabaret Inaczej, Ewa Błachnio, Artur Andrus –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Wystąpili: Maciej Pol, Krzysztof Daukszewicz, Kabaret Czesuaf, Tomasz Olbratowski, Marta Bizoń –> Skecze
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Wystąpili: Kabaret Jurki, Michał Kempa, Kabaret DNO –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Łowcy.B - Wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret 44-200, Kabaret Ciach –> Skecze
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Wystąpili: Barbara Krafftówna, Kabaret K2, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Gosztyła –> Skecze
Gospodarze: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski - Wystąpili: Kabaret Limo, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Wyciepy (Adam Grzanka, Tomasz Sobieraj i Marek Grabie), zespół Łąki Łan, Kabaret Czesuaf, Kabaret Świerszczychrząszcz, ZGAS –> Skecze
Gospodarz: Mariusz Kałamaga - Wystąpili: Kabaret Limo, Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, Małgorzata Czyżycka, Karolina Czarnecka –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Jurki - Wystąpili: Kabaret 7 minut Po, Kabaret Smile –> Skecze
Gospodarze: Kabaret Ani Mru-Mru - Wystąpili: Marcin Daniec, Kabaret K2, Kacper Ruciński, Katarzyna Pakosińska, zespół Leszcze –> Skecze
Gospodarze: Formacja Chatelet - Wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret Chyba, Kabaret Łowcy.B, Fair Play Crew, Ania Rusowicz
Gospodarze: Kabaret Moralnego Niepokoju - Wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Rewers, Fair Play Crew, Czesław Mozil
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów
Linki zewnętrzne
- Oficjalna strona programu Dzięki Bogu już weekend
- Strona programu Dzięki Bogu już weekend na Facebooku
Zobacz też
- Latający Klub 2 – program nawiązujący do Dzięki Bogu już weekend