Archiwum newsów
9. września (piątek):
11:00 - Kabaretowe Zawody Militarne
13:30 - mecz piłki nożnej - Dziennikarze vs Kabarety
18:00 (Nowodworski Ośrodek Kultury) - Konkurs Manewrów Kabaretowych
Wejściówki do obioru w Nowodworskim Ośrodku Kultury od 1. września, ilość miejsc ogranioczona
10. września (sobota):
19:00 - Nowodworska Noc Kabaretowa - wystąpią trzy zwycięskie kabarety części konkursowej oraz Kabaret Moralnego Niepokoju, Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów
Cena biletu: 30 zł. Bilety do nabycia w kasach Nowowdworskiego Osrodeku Sportu i Rekreacji oraz Nowodworskiego Ośrodku Kultury.
5. września (poniedziałek):
1. Kabaret Rak, Kabaret Limo, Eleni
2. Kabaret Neo-Nówka
6. września (wtorek):
1. Kabaret Ani Mru-Mru, Artur Andrus i Andrzej Poniedzielski, Kabaret Słoiczek po Cukrze
2.Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Szarpanina, Paolo Cozza
7. września (środa):
1. Kabaret Smile, Kabaret Czesuaf, Wróżbita Maciej
2. Grzegorz Halama, Agnieszka Litwin-Sobańska, Kabaret Koń Polski, Kabaret DABZ
Wystąpią: Kabaret Noł Nejm, Jacek Ziobro, Kabaret Neo-Nówka oraz zespoł Żarówki.
17. sierpnia (środa):
18:00 (Plac Wolności) - Oficjalne otwarcie XXXII LWHiS - przekazanie kluczy do wesołego miasteczka - Lidzbarka Warmińskiego dla kabareciarzy, otwarcie wystawy zdjęć i grafik 35 lat temu się zaczęło, Mini Koncert Strażackiej Orkiestry Dętej z Lidzbarka Warmińskiego
21:00 (Restauracja Starówka, ul. Hoża 39) - Get Up Stand Up in Town – Kacper Ruciński, Abelard Giza
Transcendentalny Szansonista – projekt Kabaretu Łowcy.B
Cena biletu: 35 zł
18. sierpnia (czwartek):
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę - prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 15 zł, 10 zł (studencki)
20:30 (Lidzbarski Dom Kultury) - Kabaret Łowcy.B w nowym programie A ku ku warzywko
Cena biletu: 30 zł
22:30 (Lidzbarski Dom Kultury) - Miasteczko Porąbane - spektakl w wykonaniu grupy improwizacyjnej W gorącej wodzie kompani. Występują: Wojciech Tremiszewski, Szymon Jachimek Kacper Ruciński, Karolina Wróbel, Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Paweł Kukla
Cena biletu: 15 zł
19. sierpnia (piątek):
17:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę - prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 15 zł, 10 zł
20:30 (Lidzbarski Dom Kultury) - Kabaretus Fraszka - program GRAU
Cena biletu: 10 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - Miasteczko - spektakl kabaretowo-muzyczny z piosenkami Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego (Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Hlynur, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Made In China, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Władysław Sikora, grupa taneczna Slayd)
Cena biletu: 35 zł
20. sierpnia (sobota):
19:00 - Koncert Laureatów Turnieju o Złotą Szpilkę XXXII LWHiS
20:00 - Od przedszkola do Lidzbarka - koncert piosenki w reżyserii Radosława Bieleckiego. Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki
21:30 - Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Miłosz Ci wszystko wybaczy, czyli wojna damsko-męska. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus. Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 125 zł, 105 zł, 95 zł, 65 zł, 40 zł, 25 zł (stojący)
30. lipca i 18. sierpnia w Amfiteatrze w Olsztynie odbędą się Letnie Sesje Śmiechoterapii. Wystąpią:
30.07 - Kabaret Ani Mru-Mru
18.08 - Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Made In China, zespół Żarówki</div>
Wystąpią: Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Piasecka, Stanisław Tym, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ciach, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret Hlynur, Kabaret Słoiczek po Cukrze.
Wystąpią: Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, WAŁY, Kabaret Smile oraz Michał Kempa.
27. lipca (środa):
17:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Kabaret Z Nazwy, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Zygzak, Ścibor Szpak, Katarzyna Sobieszek
Cena biletu: 10 zł
21:30 - Wieczór z gwiazdą - The Beatles made in Gęba
Ceny biletów: 40 zł, 30 zł, 20 zł (sektory A, B, C)
28. lipca (czwartek):
17:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Grupa Macież, Kabaret Tiruriru, Kabaret Z Konopi, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Śmigłowce
Cena biletu: 10 zł
21:30 - Wieczór z gwiazdą - Super Duo - Marian Opania i Wiktor Zborowski
Ceny biletów: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
29. lipca (piątek):
17:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Kabaret Szarpanina, Kabaret Chyba, Kabaret Róbmy Swoje
Cena biletu: 10 zł
19:00 - Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 10 zł
21:30 - Wieczór z gwiazdą - Piwnica pod Baranami
Ceny biletu: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
30. lipca (sobota):
19:00 - Koncert Laureatów
Ceny biletów: 40 zł, 30 zł, 20 zł (sektory A, B, C)
22:00 - Wieczór z gwiazdą - Kabaret Hrabi
Ceny biletów: 80 zł, 50 zł, 30 zł (sektory A, B, C)
Prowadzenie konkursu: Przemysław Żejmo
Karnet: 200 zł
23. lipca wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret DNO, Kabaret Widelec, Kabaret Chyba
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem.
Wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Hrabi, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Elita, Ireneusz Krosny, Marian Opania, Alicja Węgorzewska, Zbigniew Wodecki, Maciej Miecznikowski, Motema Africa
Prowadzenie: Artur Andrus
Prowadzenie: Robert Górski, Marcin Wójcik
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret Smile, Katarzyna Zielińska oraz grupa Tercet czyli Kwartet (Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus).
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Cezary Pazura, Kabaret Neo-Nówka, Piotr Bałtroczyk, Kabaret Paranienormalni, Jerzy Kryszak, Kabaret Łowcy.B, Formacja Chatelet, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Michał Kempa.
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy.B
Prowadzenie: Jacek Ziobro
10. maja (wtorek):
15:00 (Klub Forty Kleparz) - Eliminacje
11. maja (środa):
19:00 (Klub Studio) - Finał
I Nagroda: Ścibor Szpak
II Nagroda: Kabaret Szarpanina
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Hrabi, Kabaret Młodych Panów, Laureaci XXVII PaKI, Piotr Bałtroczyk
13. kwietnia (środa):
18:30 - Od AA do ZZ z Grupą Mo Carta czyli scena klasyczna
Wystąpią: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski.
Ceny biletów: 45 zł normalny, 35 zł ulgowy.
21:00 - Zielona w Krakowie czyli scena wieloznaczna
Wystąpią: Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Hlynur, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Władysław Sikora, Kabaret Made In China.
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
14. kwietnia (czwartek):
18:30 - WOSZ: Wieczór Ostatniej Szansy czyli ostatnia deska sceniczna
Prowadzenie: Kabaret Smile wraz z programem Pan Stanisław.
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
22:30 - WIP: Wielka Integracja publiczności w wykonaniu Kabaretu Made In China czyli scena zbiorowa
Wstęp wolny
15. kwietnia (piątek):
17:00 - "Prezentacje konkursowe" czyli scena kontra scena, część I
Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
20:00 - "Słowo kontra gest" czyli scena stand-upu i pantomimy
Wystąpią: Tomasz Jachimek, Abelard Giza, Kacper Ruciński, Katarzyna Piasecka, Michał Kempa, Kabaret Świerszczychrząszcz, Liquidmime
Prowadzenie: Adam Małczyk i Adam Grzanka
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
22:30 - "Kabarety w nowych odsłonach" czyli scena doświadczalna
Wystąpią: Formacja Chatelet, Kabaret Widelec, Kabaret Nowaki, Kabaret Ciach
Prowadzenie: Wojciech Tremiszewski
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
01:30 - "Szansonista" czyli scena eksperymentu
Wstęp wolny
16. kwietnia (sobota):
17:00 - "Prezentacje konkursowe" czyli scena kontra scena, część II
Prowadzenie: Kabaret Nowaki
Ceny biletów: 35 zł normalny, 25 zł ulgowy
22:30 - Bez foteli - Łowcy.B i goście czyli scena muzyczna
Ceny biletów: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy
01:00 - Spadkobiercy czyli scena z ripostami
Wstęp wolny
17. kwietnia (niedziela):
17:30 - W 20 skeczów dookoła kabaretów czyli scena totalna
Wystąpią: Ireneusz Krosny, Kabaret Limo, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Hrabi, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys
Ceny biletów: 50 zł normalny, 35 zł ulgowy
21:00 - Koncert Finałowy Laureatów 27.PAKI czyli scena przyszłości
Prowadzenie: Andrzej Grabowski, ze specjalnym udziałem Kabaretu Jurki
Ceny biletów: 70 zł, 50 zł
18. kwietnia (poniedziałek):
19:00 - "Kabareton Gwiazd" czyli scena Niebo(tyczna) Kijów Centrum
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Hrabi, Kabaret Młodych Panów oraz Laureaci 27.PAKI
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Ceny biletów: 130 zł (rząd 1-7), 100 zł (rząd 8-15), 80 zł (rząd 16-22)
Wystąpią: Kabaret Czesuaf, Kabaret Szarpanina, Kabaret Hlynur
25. marca (piątek), godz. 19:00 - X Urodziny DebeŚciaKa
Wystąpią: Kabaret Noł Nejm, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Ani Mru-Mru
Ceny biletu: 60 zł, 50 zł, 40 zł
26. marca (sobota), godz. 16:00 - Konkurs
Wystąpią: Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Kacper Ruciński, Liquidmime, Kabaret Szarpanina
Ceny biletu: 80 zł, 70 zł, 60 zł
26. marca (niedziela), godz. 17:00 - Koncert Laureatów
Ceny biletu: 70 zł, 60 zł, 50 zł
25. marca - Kabaret Szarpanina, Kabaret Chyba, Kabaret Stado Umtata, Kabaret 7 minut po, Szymon Łątkowski, Paweł Reszela, Liquidmime
26. marca - Kabaret Świerszczychrząszcz, Kabaret DABZ, Kabaret Z Konopi,Kabaret Nic Nie Szkodzi, Wojciech Fiedorczuk, Ścibor Szpak
27. marca - Kabaretus Fraszka, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Chwilowo Kaloryfer, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Katarzyna Sobieszek, Łukasz Szymanek
Wystapią: Kabaret Czwarta Fala (Kielce), Sam Kabaret (Kraków), Jesteśmy (Piotrków Trybunalski), Bruzda (Kielce).
Gwiazda wieczoru: Kabaret Hrabi
Ceny biletów w przedsprzedaży: 10 zł studenci PŚk, 20 zł pozostali. Cena biletu w dniu imprezy: 25 zł.
Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Ciach.
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Smile
Ceny biletu: 48 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu występu
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Ireneusz Krosny, Kabaret Limo, Kabaret Szarpanina
Prowadzenie: Artur Andrus
Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Neo-Nówka, zespół Żarówki.
10. lutego (czwartek):
20:00 (Klub Ładownia) - Wprowadzenie do ZAK-a - scena otwarta
Wystąpią: Kabaret Inny (Skierniewice), Kabaret KIHA (Łódź), Kabaret Czołówka Piekła (Poznań)
Prowadzenie: Kabaret Inny
11. lutego (piątek):
18:00 (Centrum Kultury) - Eliminacyjny Wieczór Kabaretowy
Otwarcie klubu festiwalowego z galerią wspomnień
Eliminacyjny Wieczór Kabaretowy o miejsce w finale - wystąpią: Kabaret Z Konopi (Kielce), Kabaret Svenson Band (Zielona Góra), Kabaret Re-Hot (Kraków), Łukasz Szymanek (Lublin)
Nowe gry i zabawy improwizacyjne w wykonaniu grupy Ad-hoc z Krakowa
Prowadzenie: Marek Żyła i Rafał Soliński z Kabaretu Noł Nejm
Cena biletu: 10 zł
12. lutego (sobota):
17:00 (Centrum Kultury) - Ogólnopolski Przegląd Kabaretów
Wystąpią: Kabaret Szarpanina (Szczecin), Kabaret Weźrzesz (Skarżysko-Kamienna), Kabaret DABZ (Opole), Liquidmime (Wrocław), zwycięzca konkursu eliminacyjnego
Jury: Rafał Kmita, Agnieszka Litwin-Sobańska, Krzysztof Jaślar
Prowadzenie i gwiazda wieczoru: Kabaret Czesuaf
Cena biletu: 10 zł
13. lutego (niedziela):
17:00 (Centrum Kultury) - Wieczór Finałowy
Wystąpią: Laureaci ZAK-a 2011, Kabaret Limo, Kabaret Jurki
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański z Kabaretu Słuchajcie.
Cena biletu: 35 zł
16:00 - część II - Jerzy Kryszak, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD),br>19:00 - część III - Andrzej Grabowski, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD)
22:00 - część IV - Cezary Pazura, prowadzenie: Piotr Bałtroczyk (realizacja telewizyjna oraz nagranie DVD)
Cena biletu: 40 zł i 50 zł w dniu występu. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
Emisja w TVP2 26. grudnia
Cena biletu: 50 zł w przedsprzedaży, 60 zł w dniu koncertu. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
2. grudnia (czwartek):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) - Czwartkowy koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kabaret Limo, Kabaret Paranienormalni
Impreza towarzysząca: Pojedynek improwizowany - impreza z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
3. grudnia (piątek):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) - Piątkowy koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kabaret Hrabi, Kabaret Czesuaf
Impreza towarzysząca: Gladiatorzy sceny
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
4. grudnia (sobota):
18:00 (miejsce: Aula, ul. Podgórna) - Sobotni koncert galowy
Wystąpią gwiazdy: Kacper Ruciński, Kabaret Neo-Nówka
I Impreza towarzysząca: "Eurowizja" - impreza z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański, Kamil Piróg
Ceny biletu: 35 zł normalny, 20 zł ulgowy
22:15 (Miejsce Kawon, ul. Zamkowa) - "Co autor miał na mysli" - impreza autorska Kabaretu Hrabi z udziałem gwiazd i gości festiwalowych
Prowadzenie: Kabaret Hrabi
Cena biletu: 20 zł
5. grudnia (niedziela):
18:00 (Aula, ul. Podgórna) - "Miasteczko" spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów
Zapowiedź szlachetna: Andrzej Poniedzielski
Ceny biletu: 30 zł normalny, 15 zł ulgowy
20-21. listopada (sobota-niedziela):
Warsztaty kabaretowe - prowadzenie Władysław Sikora
25. listopada (czwartek):
(Studio S1 im. Jana Szyrockiego, Polskie Radio Szczecin)
pokaz powarsztatowy, prowadzenie - Władysław Sikora
Kabaret Szarpanina, gwiazda wieczoru - Kabaret Jurki
Polskie Radio Szczecin
Radiowa Noc Kabaretowa - transmisja kabaretonu otwierającego IV SZPAKa
26. listopada (piątek):
(Teatr Lalek Pleciuga)
pokazy konkursowe: Kabaret IDEA, Kabaret Numer Dwa, Kabaret PUK, Kabaret Sakreble, Kabaret Weźrzesz
gwiazda wieczoru - Kacper Ruciński stand up
prowadzenie - Grzegorz Dolniak (Kabaret Szarpanina)
27. listopada (sobota):
(Teatr Lalek Pleciuga)
pokazy konkursowe: Kabaret Chyba, Kabaret Svenson Band, Kabaret Róbmy Swoje, Kabaret Ymlaut, Kabaret Na Ostatnią Chwilę
wieczór improwizacji - Ad Hoc (Kraków), W gorącej wodzie KOMPANI (Trójmiasto)
prowadzenie - Grzegorz Dolniak (Kabaret Szarpanina)
28. listopada (niedziela):
(Teatr Lalek Pleciuga)
koncert finałowy "Ku chwale absurdu!"
spektakl kabaretowy na podstawie tekstów Rolanda Topora
scenariusz i reżyseria - Jerzy Jan Połoński
scenografia i stroje - Karolina "Mysz" Grzeszczuk
wystąpią - Kabaret Szarpanina, laureaci i uczestnicy konkursu
gwiazda wieczoru - Kabaret Limo
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem
Kabaretowa wojna gangów: Kabaret Widelec, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf
Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Szubzda
18. listopada (czwartek):
19:30 (Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14) - Dzień Mostu Nad Pustynią - improwizacje w wykonaniu koalicji kabaretów warszawskich z gościnnym udziałem Kabaretu Limo
19. listopada (piątek):
18:30 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) - Konkurs - 4 kabarety + Kabaret Macież
20. listopada (sobota):
16:00 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) - Konkurs - 3 kabarety + Kabaretus Fraszka
18:45 (Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a) - Konkurs - 3 kabarety + Kabaret Limo
21. listopada (niedziela):
16:00 (Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 14) - Finał - 5 finalistów + Kabaret Moralnego Niepokoju
W konkursie: Kabaret Chyba, Kabaret IDEA, Liquidmime, Kabaret Noł Nejm, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Paralaksa, Paweł Reszela Stand-Up Comedy, Kabaret Szarpanina, Kabaret Weźrzesz, Kabaret Z Konopi
19. listopada (piątek):
17:00 - Koncert konkursowy
Prowadzenie: Jarosław Marek Sobański
Jury: Maria Czubaszek, Teresa Drozda, Krzysztof Jaślar, Marek Markiewicz
20:30 - Pierwszy wieczór kabaretowy
Kabaret Czesuaf w programie Stereo Typy
Liquidmime w programie Wirtualna człowieczystość
Piotr Bałtroczyk w programie Histeryjki, czyli w 80 min. dookoła Polski
20. listopada (sobota):
19:00 - Koncert laureatów
20:00 - Drugi wieczór kabaretowy
Kabaret Nowaki w programie Trzy pokoje
Miasteczko - spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów; występują: Władysław Sikora, Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Ewa Stasiewicz, Bartosz Klauzinski, Małgorzata Szapował, Magdalena Mleczak, Agnieszka Litwin-Sobańska, Wojciech Kamiński, Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i zespół taneczny Slayd; akompaniament: Albert Bezdziczek
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Limo, Kabaret Czesuaf, Marcin Wójcik, Andrzej Poniedzielski, Justyna Szafran, Bartłomiej Kasprzykowski
Prowadzenie: Robert Górski
25. października (poniedziałek):
18:00 (DKF "Ekran" Rybnik) - Rejs (reż. Marek Piwowski) i Pół żartem, pół serio (reż. Billy Wilder)
Cena biletu: 15 zł
21:00 (Kulturalny Club) - Transcendentalny Szansonista - projekt specjalny członków Kabaretu Łowcy.B
Cena biletu: 20 zł
26. października (wtorek):
16:30 (Rybnickie Centrum Kultury) - Finał Szkoły Dobrych Pomysłów - warsztatów kabaretowych prowadzonych przez Kabaret Młodych Panów
Wstęp bezpłatny
19:30 (Rybnickie Centrum Kultury) - Galowy Wieczór Kabaretowy - Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze
Cena biletu: 55 zł
27. października (środa):
18:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik) - One Ryj Show - Konkurs Solistów: Jacek Ziobro, Kabaret Tenor, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński
Kabaret pod Wyrwigroszem
Cena biletu: 50 zł
28. października (czwartek), godz. 18:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Mały Ryjek (Kabaret Chyba, Kabaret Czwarta Fala, Kabaret Kałasznikof, Liquidmime, Kabaret Szarpanina)
Miasteczko - spektakl z piosenkami Kabaretu Starszych Panów (Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Hlynur, Władysław Sikora)
Cena biletu: 50 zł
29. października (piątek), godz. 17:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Konkurs Główny I
Wieczór Komedii Improwizowanej - Grupa Ad-hoc z Krakowa
Cena biletu: 70 zł
30. października (sobota), godz. 16:00 (Fundacja Elektrowni Rybnik):
Konkurs Główny II
Konkurs piosenki o Melodyjną Nagrodę im. Artura
Konkurs filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 70 zł
31. października (niedziela):
20:00 (Rybnickie Centrum Kultury) - Koncert Finałowy XV Urodzinowej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej
prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Grzegorz Halama Oklasky, Kabaret Limo, Kabaret Adin, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret Weźrzesz oraz Laureat One Ryj Show
Realizacja telewizyjna: Polsat
Cena biletu: 100 zł sala, 80 zł balkon
Sprzedaż wszystkich biletów rusza 4. października 2010 roku o godzinie 12:00 tylko na portalu BiletyNaKabarety.pl
IV Kabareton Warszawski odbędzie się 26. października o godzinie 19:00 w Sali Kongresowej w Warszawie.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Widelec, Kabaret Chyba, Artur Andrus
14. października (czwartek):
19:00 (Sala Kameralna stowarzyszenia "Busola" przy Sienkiewicza 7) - Koncert
Cena biletu: 15 zł
15. października (piątek):
17:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Prezentacje konkursowe
Cena biletu: 10 zł
19:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Konkurs na Wpis do Konstytucji Kabaretowej - nowa formuła, Kabaret Hrabi
Cena biletu: 35 zł
22:00 (Sala Kameralna stowarzyszenia "Busola" przy Sienkiewicza 7) - Clubing pubing z Kabaretem Chyba spotkanie artystyczno-integracyjne
Wstęp dla uczestników festiwalu
16. października (sobota):
15:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Prezentacje konkursowe
Cena biletu: 10 zł
19:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Grupa MoCarta
Cena biletu: 35 zł
21:30 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Kabaret Paranienormalni
Cena biletu: 35 zł
17. października (niedziela):
17:00 (Sala Widowiskowa MOK przy Al.3-go Maja 12) - Koncert Laureatów (reż. Krzysztof Jaślar), Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie
Cena biletu: 35 zł
Cena biletu: 35 zł. Bilety do nabycia: Ardik Media ul. Of. Oświęcimskich 6, I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
Wystapią: Kabaret Neo-Nówka z zespołem Żarówki, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Jurki
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Festiwal odbędzie się w dniach 18-19 września 2010 w Opatowie.
Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: www.ook.internetdsl.pl
Adres organizatora: Opatowski Ośrodek Kultury, ul. Partyzantów 13 B, 27-500 Opatów, tel. (15) 868 20 12, fax: (15) 868 20 32, ook@ook.internetdsl.pl
Cena biletu: 45 zł, a w dniu koncertu 50 zł. Bilety do nabycia: I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek.
7. września
Temat: Grzyby - Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, "Ławeczka" z Rancza
Temat: ZOO - Kabaret Limo, Kabaret Świerszczychrząszcz, gościnnie: Zbigniew Wodecki
8. września
Temat: "Na fali" - Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Widelec, gościnnie: Henryk Sawka
Temat: Mongolia - Grzegorz Halama, Katarzyna Piasecka, gościnnie: Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret DNO, Kabaret Jurki, Kabaret Widelec
18.08.2010
- Grupa 2/3 Winegret - Program nr 1/2
- Kabaret Kałasznikof - Trzy-czwarte
- Łukasz Szymanek - Spotkanie z aktorem
- Kabaret Szarpanina - Krajm Storys
19.08.2010
- Kabaret Weźrzesz
- Kabaret Chyba - O tym i o tamtym
- Liquidmime - Wirtualna Człowieczystość
20.08.2010
- Kabaret Stado Umtata - Jeszcze więcej baranów
- Kabaret Mimika
- Kacper Ruciński Stand Up - Uwaga Wulgaryzmy!
- Kabaret Noł Nejm - Eter
18. sierpnia (środa):
15:30 (scena przy Wysokiej Bramie) - Uroczyste otwarcie XXXI LWHiS - Zespoły ludowe, przekazanie kabareciarzom kluczy do bram miasta, otwarcie wystawy zdjęć, przejazd bryczek i wozów drabiniastych z pięknymi ludowymi dziewczynami
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - I Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
21:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - Ja3 (Ja do trzeciej), czyli dwa do jednego w wykonaniu Teatru Konsekwentnego: Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk; teksty: Tomasz Jachimek
Cena biletu: 30 zł
19. sierpnia (czwartek):
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
20:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - Kabaretowe Wesele - Na scenie kabarety konkursowe i goście specjalni; reżyseria: Radosław Bielecki (Kabaret Neo-Nówka)
Cena biletu: 30 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - Osiecka Norway - koncert norweskiego zespołu Karuzela Group z Grzechem Piotrowskim
Wstęp wolny
20. sierpnia (piątek):
16:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - III Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę
Ceny biletów: 15 zł i 8 zł (studencki)
20:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - The Kumpels - Wieczór Improwizacji - Siedem Razy Jeden i W Gorącej Wodzie Kompani
Cena biletu: 10 zł
22:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - The Beatles - Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe - Alicja Sobańska, Małgorzata Szapował, Magdalena Mleczak, Janusz Rewers, Michał Zenkner, Ewa Stasiewicz, Radosław Bielecki, Leszek Jenek, Władysław Sikora, Marcin Osiewicz, Rafał Wójtowicz, Piotr Spychała
Cena biletu: 30 zł
21. sierpnia (sobota):
12:00 (Lidzbarski Dom Kultury) - Rozmowy kontrolowane, czyli spotkanie jurorów z kabaretami konkursowymi
16:00 (Aleja Polskiego Kabaretu) - Odsłonięcie 4 tablic
19:00 (Amfiteatr koło Zamku) - Koncert Laureatów XXXI LWHiS
20:00 (Amfiteatr koło Zamku) - Kabaretowa Noc pod Gwiazdami - Kraków dla Lidzbarka
Scenariusz i prowadzenie: Formacja Chatelet; reżyseria: Beata Harasimowicz
Wystąpią: Grupa Rafała Kmity, Kabaret pod Wyrwigroszem, Andrzej Grabowski, Zbigniew Wodecki z zespołem, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Robert Kasprzycki, Michał Zabłocki
Ceny biletów: 40 zł, 65 zł, 95 zł, 105 zł, 125 zł
Wystąpią: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus, Stanisław Tym, Andrzej Grabowski, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Ciach, Kabaret Jurki, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret DNO
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze
Wystąpią:
17.07.2010 - Piotr Bałtroczyk, Andrzej Grabowski, Cezary Pazura, Grzegorz Halama, Jerzy Kryszak.
25.07.2010 - Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Czesuaf, Kabaret Tenor, Kabaret Jurki.
07.08.2010 - Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Słoiczek po Cukrze.
27. lipca (wtorek):
18:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Kabaret Z Nazwy, Kacper Ruciński, Kabaret Szarpanina, Kabaret Chwilowo Kaloryfer
Cena biletu: 8 zł
21:30 - Wieczór z Gwiazdą - Grupa Rafała Kmity w programie Dość!... dobry wyrób kabaretopodobny
Ceny biletów: 20 zł i 25 zł
28. lipca (środa):
18:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Liquidmime, Kabaret Chyba, Kabaret Zwiększonego Ryzyka, Kabaret Czołówka Piekła
Cena biletu: 8 zł
21:30 - Wieczór z Gwiazdą - Po kobiecej stronie mocy w wykonaniu m.in.: Katarzyny Piaseckiej, Agnieszki Litwin Sobańskiej, Magdaleny Mleczak, Małgorzaty Szapował, Doroty Halamy, Anny Osińskiej
Ceny biletu: 20 zł i 25 zł
29. lipca (czwartek):
18:00 - Konkurs o Grand Prix - wystąpią: Kabaret PUK, Kabaret Statyf, Kabaret Kałasznikof, Kabaret Na Ostatnią Chwilę, Kabaret Róbmy Swoje
Cena biletu: 8 zł
21:30 - Wieczór z Gwiazdą - Kabaret Kwartet Okazjonalny
30. lipca (piątek):
18:00 - Konkurs o Nagrodę Publiczności
Cena biletu: 8 zł
21:00 (Scena Plenerowa ECK) - Kabareton Laureatów Nagród Publiczności - prowadzenie: Artur Andrus; wystąpią: Kabaret DNO, Kabaret Jurki, Kabaret Stado Umtata, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Noł Nejm
Ceny biletu: 80 zł (loża), 50 zł (miejsce siedzące), 20 zł (miejsce stojące)
31. lipca (sobota):
19:00 - Koncert Laureatów - prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Ceny biletów: 20 zł i 25 zł
22:00 - Kabaret Hrabi w programie Pienia i jęki Hrabiego piosenki
Ceny biletów: 30 zł i 35 zł
Karnet: 150 zł
Konferansjerzy: Leszek Jenek i Wojciech Kamiński
Jury: Krzysztof Jaślar, Grzegorz Miecugow, Rafał Kmita, Janusz Rewers
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Jacek Ziobro
Oprawa muzyczna: Zespół Żarówki
Wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama, Kabaret Młodych Panów, zespół Boys, Grupa Furmana, Trace, Fayerwerk, Hamak.
Impreza odbędzie się w ramach XXIX Festiwalu Piknik Country Mrągowo 2010.
Wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Łowcy.B, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Czesuaf, Kabaret Koń Polski, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret DNO, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Zielińska
Prowadzenie: Robert Górski i Mikołaj Cieślak
Oprawa muzyczna: The Jobbers, wystąpi także zespół taneczny Squad
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Nowaki, Kabaret Ciach, Stanisław Tym. Prowadzenie: Jacek Ziobro
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Krzysztof Piasecki, Kabaret Tenor, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Jacek Ziobro
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Stanisław Tym, Kabaret Ciach i Kabaret Nowaki. Prowadzenie: Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Czesuaf, Kabaret 6 Dioptrii, Kabaret Krzesełko, Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Małże, Marta Lisiewicz
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki
II Nagroda: Kabaret Szarpanina
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret DNO, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Kabaret Widelec
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Łowcy.B, Jerzy Kryszak, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Limo, Kabaret Młodych Panów, Andrzej Grabowski, Grzegorz Halama, Kabaret Ciach, Kabaret Limo, Kabaret Smile
Wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Smile
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Hrabi, Kabaret Limo, Kabaret Jurki, Kabaret Adin, Kabaret Tenor, Kabaret Szarpanina, Artur Andrus.
Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi
Wystąpią: Kabaret Kałasznikof, Kabaret N.O.C., Kabaret Noł Nejm
Cena biletu-cegiełki: 5 zł. Cegiełki zostaną w całości przeznaczone na obóz integracyjny wspólnoty Burego Misia - czyli zrzeszający osoby niepełnosprawne ze Śląska i całej Polski wraz z pełnosprawnymi wolontariuszami.
Ze względu na zaistniałą sytuację, występ Kabaretu Moralnego Niepokoju został przełożony na 22.05.2010 r. godz. 20:30 (jest to pierwszy możliwy termin Kabaretu Moralnego Niepokoju). Osoby, którym termin ten nie odpowiada mogą zamienić bilety na Występ Kabaretu Hrabi, który odbędzie się 09.05.2010 r. godz. 17:00 (różnicę w cenie zwrócimy) lub oddać je do dn. 23.04.2010 r. w siedzibie firmy ARDiK Media ul. Ofiar Oświęcimskich 6, Świdnica
Wystąpią: Jacek Ziobro, Krzysztof Piasecki, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Paranienormalni
Zmierzą się na nogi i słowa miedzy innymi: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Kabaret Limo, Tomasz Jachimek, Kabaret Widelec, Kabaret Czesuaf oraz Stefan Friedmann, Tomasz Schiemscheiner, Mariusz Czajka, Maciej Robakiewicz, Piotr Zelt, Tomasz Sapryk, Jacek Kopczyński, Tomasz Bednarek. Część muzyczną wypełni zespół RAP. Dla widzów w Amfiteatrze wystąpią wokaliści: RAFF, Michał Milowicz, Adam Wolski, Ferid
18:30 - WIECZÓR OSTATNIEJ SZANSY
Wystąpią: Kabaret Statyf, Kabaret IDEA, Kabaret Kałasznikof, Marcin Stręk
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Gość wieczoru: Kabaret Hrabi z programem Savoir vivre
13.05.2010 (czwartek):
16:00 - TabloPAKA - Wernisaż
17:00 - PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 1
Wystąpią: Kabaret Svenson Band, Kabaret Chyba, Liquidmime, Kabaret Szarpanina
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
20:30 - "CO PISZCZY W TRAWIE" - czyli kabarety w nowych odsłonach
Wystąpią: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Kabaret Łowcy.B
23:45 - SPADKOBIERCY - serial improwizowany
reż. Dariusz Kamys
14.05.2010 (piątek):
17:00 - PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 2
Wystąpią: Zwycięzca WOSZ, Kabaret Hlynur, Kacper Ruciński, Kabaret PUK
Prowadzenie: Maciej Kliś
20:30 - "MIMOCHODEM - IRENEUSZ KROSNY I JEGO GOŚCIE"
Wystąpią: Ireneusz Krosny, Andrzej Poniedzielski, Artur Andrus, Kabaret Smile
Scenariusz: Ireneusz Krosny
23:30 - NOC KABARETOŻERCÓW - czyli kabarety kręcą
15.05.2010 (sobota):
16:00 - PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO JURORÓW 26. PAKI zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 - ONE MEN SHOW - czyli Piotr Bałtroczyk prezentuje
21:00 - KONCERT LAUREATÓW 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Gość specjalny: R. Kasprzycki
16.05.2010 (niedziela):
20:30 - Kraków Wiosna i kabaret
Wystąpią: Sonia Bohosiewicz, Jacek Fedorowicz, Tomasz Jachimek, Piotr Bałtroczyk, Krzysztof Piasecki oraz laureaci 26. PaKI
Szanowni Państwo, w związku z zaistniała sytuacją pragniemy poinformować, ze termin 26. PAKI ulega zmianie. Ze swojej strony dołożymy starań, aby wszyscy uczestnicy Przeglądu mieli możliwość pełnego uczestniczenia w imprezie. Musimy zatem skonsultować terminy ze wszystkimi występującymi artystami, jurorami i innymi osobami zainteresowanymi udziałem w PACE.. W ciągu kilku dni podamy nowy termin i program tegorocznej PAKI
15.04.2010
16.04.2010
- Zwycięzca Wieczoru Ostatniej Szansy (Kabaret IDEA, Kabaret Statyf, Kabaret Kałasznikof, Marcin Stręk)
- Kabaret Hlynur
- Kacper Ruciński
- Kabaret PUK
Wystąpią: Kabaret Neo-Nówka, Grzegorz Halama, Jacek Ziobro, Kabaret Nowaki.
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki oraz Kabaret Babeczki z Rodzynkiem.
Wystąpią: Jacek Ziobro, Krzysztof Piasecki, Kabaret Nowaki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Paranienormalni.
23.04.2010 (piątek):
18:00 - Pokazy konkursowe ODSŁONA PIERWSZA (trzy kabarety)
20:30 - Pokazy konkursowe ODSŁONA DRUGA (trzy kabarety)
18:00 - Gala Flying Mole Festiwal - występy wszystkich nagrodzonych
Flying Mole Festiwal odbędzie się w Piwnicy Artystycznej KAWON w Zielonej Górze.
Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Kabaret Skeczów Męczących.
Wystąpią: Kabaret Czesuaf, Kabaret Tenor, Kabaret DNO, Kabaret Jurki.
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Środa (21.04.2010):
Główna scena: Artur Andrus
Scena debiutu: Katarzyna Piasecka, Tomasz Grdeń, Krzysztof Szubzda
Open Mike
Czwartek (22.04.2010):
Główna scena: Tomasz Jachimek
Scena debiutu: Abelard Giza, Kacper Ruciński
Open Mike
Piątek (23.04.2010):
Główna scena: Piotr Bałtroczyk
Młoda scena: Magdalena Mleczak, półfinaliści Przeglądu Kabaretów PaKA - scena stand up comedy
Open Mike
Z uwagi na zaistniałą sytuację w Kraju oraz związane z tym różnego rodzaju żałobne uroczystości, organizatorzy Stand up Festival, postanowili skrócić go do jednego dnia.
W związku z tym Festival odbędzie się tylko w dniu 23 kwietnia i udział w nim wezmą:
Piotr Bałtroczyk
Katarzyna Piasecka
Magda Mleczak
Abelard Giza
Kacper Ruciński
oraz wykonawcy Open Mike
za zmiany przepraszamy.
18:30 - WIECZÓR OSTATNIEJ SZANSY
Prowadzenie: Joanna Kołaczkowska i Dariusz Kamys
Gość wieczoru: Kabaret Hrabi z programem Savoir Vivre
bilety w cenie: ulgowe 30zł/normalne 40zł
15.04.2010 (czwartek):
16:00 - "TabloPAKA" - Wernisaż i PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO PIOTRA BAŁTROCZYKA Zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 - PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 1
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
bilety w cenie: ulgowe 25zł/normalne 35zł
20:30 - "CO W TRAWIE PISZCZY" - czyli kabarety w nowych odsłonach, wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Czesuaf, Kabaret DNO
Prowadzenie: Tomasz Jachimek
bilety w cenie: ulgowe 35zł/normalne 45zł
23:45 - NOC KABARETOŻERCÓW - czyli kabarety kręcą
bilety w cenie: 10zł
16.04.2010 (piątek):
12:00 - Kabaretowy Turniej Scrabble
17:00 - PREZENTACJE KONKURSOWE cz. 2
Prowadzenie: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk (Kabaret Młodych Panów)
bilety w cenie: ulgowe 25zł/normalne 35zł
20:30 - "MIMOCHODEM - IRENEUSZ KROSNY I JEGO GOŚCIE", wystąpią: Grupa MoCarta, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Artur Andrus
Scenariusz i prowadzenie: Ireneusz Krosny
bilety w cenie: ulgowe 35zł/normalne 45zł
23:30 - Spadkobiercy - serial improwizowany
reż. Dariusz Kamys
17.04.2010 (sobota):
11:00 - Mecz piłki nożnej
16:00 - PYTANIA NIEKONTROLOWANE DO JURORÓW 26. PAKI Zadaje Agnieszka Kozłowska
17:00 - "MIŁO i miło" - koncert nie tylko IMPROWIZOWANY, wystąpią: Kabaret Hrabi, Kabaret Jurki, Kabaret Jachim Presents, Kabaret Świerszczychrząszcz, W Gorącej Wodzie Kompani
Scenariusz i prowadzenie: Kabaret Limo
bilety w cenie: ulgowe 40zł/normalne 50zł
21:00 - KONCERT LAUREATÓW 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Gość specjalny: Zbigniew Zamachowski
bilety w cenie: ulgowe 60zł/normalne 80zł/balkon 70zł
18.04.2010 (niedziela):
18:00 - "KRAKÓW, WIOSNA I KABARET" KONCERT GALOWY 26. PRZEGLĄDU KABARETÓW PAKA, wystąpią: Laureaci 26. PAKI, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B
Prowadzenie: Piotr Bałtroczyk
Miejsce: Audytorium Maximum, ul. Krupnicza 35
bilety w cenie: ulgowe 60zł/normalne 80zł/strefa VIP 100zł
PaKA odbywa się w Rotundzie w Krakowie.
Wstęp na wernisaż, pytania niekontrolowane, Kabaretowy Turniej Scrabble, Spadkobierców i mecz jest wolny.
Bilety można nabyć na BiletyNaKabarety.pl oraz na stronie PaKI
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
25. marca: Macież, Kacper Ruciński, Babeczki z Rodzynkiem, Ymlałt, IDEA, Chyba
26. marca: Marcin Stręk, PUK, Klakier, Svenson Band, Statyf, Kałasznikof
27. marca: Dasza von Yock, Liquidmime, Róbmy Swoje, Szarpanina, Hlynur
Półfinały odbędą się w Rotundzie w Krakowie. Prowadzenie: Piotr Plewa
Babylon Tour to nazwa specjalnej trasy koncertowej, jaką przygotował Kabaret Moralnego Niepokoju po największych miastach i salach Polski w 2007 roku. Na niemal dwugodzinny spektakl składają się zarówno wybrane, najlepsze skecze i piosenki zespołu z ich ponad dziesięcioletniej historii, jak i zupełnie nowe, przygotowane specjalnie na tę okazję.
Oficjalny trailer
Cena biletu: 35 zł, a w dniu koncertu 40 zł. Bilety do nabycia: I Liceum Ogólnokształcące (księgowość) ul. Pionierów 30, Zakład Fotograficzny ul. Różana 7, Informacja Turystyczna Rynek, Zakład Fotograficzny ul. Zamenhofa 46.
Piątek (12.03.2010)
Kabaret DNO i jego goście, czyli "Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe": Kabaret DNO - premiera programu, Kabaret Jurki, Kabaret Teatr Absurdu ŻŻŻŻŻ
Sobota (13.03.2010)
Konkurs z udziałem Kabaretów: Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Nowaki, Smile, Słoiczek po Cukrze.
Po konkursie kolejny odcinek serialu Spadkobiercy.
Niedziela (14.03.2010)
Koncert Laureatów - prowadzenie i gwiazda wieczoru: Kabaret Hrabi.
25. lutego, Wrocław, "Firlej": Nic Nie Szkodzi, Chyba, Taleja, Liquidmime, Ymlałt, Svenson Band
26. i 27. lutego, Poznań, Apollo: Klocen Wodzen Dream Team, Grupa Skromna, Komik Po Prostu Mateusz, Małże, Klakier, Babeczki z Rodzynkiem, Fachowcy, Hlynur, Szarpanina, Nie Pytaj
28. lutego, Warszawa, Dom Sztuki: IDEA, Kompania Grabi, Fak, Numer Dwa, Inaczej, Trzech
1. marca, Warszawa, Klub Progresja: Kacper Ruciński, Karol Kopiec, Marcin Stręk, Krzysztof Unrug, Bajeczka, Maciej Adamczyk
4. marca, Kraków, Rotunda: Noł Nejm, Kałasznikof, Czwarta Fala, Sakreble, O Co Chodzi, Mocarski
5. marca, Kraków, Rotunda: Weźrzesz, Masakra, Bomnieboly, 7 minut po, Fabryka Aniołów Gipsowych, Statyf
6. marca, Kraków, Rotunda: OTOoni, Z Nazwy, Czołówka Piekła, PUK, Róbmy Swoje, Harnasie
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek. Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys.
Wystąpią: Kabaret Hrabi, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Tenor, Kabaret Adin.
Prowadzenie: Artur Andrus. Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi.
Piątek (26.02.2010)
Wprowadzenie do ZAK-a.
Otwarcie klubu festiwalowego z galerią wspomnień.
Eliminacje do Ogólnopolskiego Przeglądu Kabaretów ZAK. Wystąpią: Kabaret Chyba z Wrocławia, Kabaret Ślurp z Białegostoku, Kabaret Z Konopi z Kielc, Kabaret Na Ostatnią Chwilę. Prowadzenie: Kabaret Made In China.
Grupa "Ad-hoc" czyli Wieczór Komedii Improwizowanej. Wystąpią członkowie Grupy Rafała Kmity, Kabaretu PUK, Kabaretu UCHO, Kabaretu Chwilowo Kaloryfer, Kabaretu Róbmy Swoje.
Cena biletu: 5 zł.
Sobota (27.02.2010)
Ogólnopolski Przegląd Kabaretów ZAK. Wystąpią: Kabaret PUK z Krakowa, Kabaret Noł Nejm z Rybnika, Kacper Ruciński Stand Up z Malborka, Kabaret Kompania Grabi z Warszawy oraz zwycięzca eliminacji. Gwiazda wieczoru: Kabaret DNO. Prowadzenie: Przemysław Żejmo.
Cena biletu: 10 zł
Niedziela (28.02.2010)
Wieczór Gwiazd Kabaretu. Wystąpią: Laureaci ZAK-a 2010 oraz Tomasz Jachimek i Ireneusz Krosny. Prowadzenie: Artur Andrus.
Cena biletu: 40 zł
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Łowcy.B, Kabaret DNO, Kabaret Młodych Panów.
Scenariusz i prowadzenie: Artur Andrus, Tomasz Jachimek. Opracowanie muzyczne: Grupa MoCarta.