Kabaret na Żywo: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Odcinki) |
|||
Linia 44: | Linia 44: | ||
# '''Fit, Eko, Bio, Organic''' - wystąpili: [[Katarzyna Pakosińska]], [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Jurki]], Maciej Orłoś, Poparzeni Kawą Trzy<br>Gospodarze: [[Katarzyna Pakosińska]] i [[Adam Małczyk]] | # '''Fit, Eko, Bio, Organic''' - wystąpili: [[Katarzyna Pakosińska]], [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Jurki]], Maciej Orłoś, Poparzeni Kawą Trzy<br>Gospodarze: [[Katarzyna Pakosińska]] i [[Adam Małczyk]] | ||
# '''Tele morele''' - wystąpią: [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Jerzy Kryszak]], [[Mikołaj Cieślak]], [[Kabaret na Koniec Świata]], [[Kabaret Zachodni]], [[Ireneusz Krosny]], Kabaret Fifa-Rafa<br>Gospodarz: [[Kabaret pod Wyrwigroszem]] | # '''Tele morele''' - wystąpią: [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Jerzy Kryszak]], [[Mikołaj Cieślak]], [[Kabaret na Koniec Świata]], [[Kabaret Zachodni]], [[Ireneusz Krosny]], Kabaret Fifa-Rafa<br>Gospodarz: [[Kabaret pod Wyrwigroszem]] | ||
+ | # '''15 Lat Kabaretu Smile''' - wystąpią: [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Ani Mru-Mru]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Smile]] | ||
+ | # '''Tak, że o''' - wystąpią: [[Kabaret Hrabi]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Hrabi]] | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 19:34, 6 lis 2017
Kabaret na Żywo - program kabaretowy, który jest emitowany na żywo od 4 września 2016 roku w telewizji Polsat. Każdego odcinka był inny prowadzący i inny temat odcinka.
Reżyseria i scenariusz cyklu: Beata Harasimowicz
Serie:
I (odcinki 1-10) - premiera: 4 września 2016. Emitowana była w niedzielę o godzinie 20:05.
II (odcinki 11-19) - premiera: 5 marca 2017. Emitowana była w niedzielę o godzinie 20:05.
III (odcinki 20-29) - premiera: 17 września 2017. Emitowana będzie w niedzielę o godzinie 21:05.
Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów i piosenkarzy, prezentujących skecze, stand-up oraz monologi. Co tydzień kto inny jest gospodarzem odcinka.
Oprawa muzyczna: The Jobers
Odcinki
- Przychodzi baba do lekarza - wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Katarzyna Pakosińska, Mikołaj Cieślak, Agnieszka Litwin-Sobańska, Robert Korólczyk, Stanisław Tym, Kuba Sienkiewicz
Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących - Daj Lajka - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Szymon Łątkowski, Sound'n'Grace
Gospodarz: Kabaret Smile - Francja Elegancja - wystąpili: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Łukasz Kaczmarczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Zbigniew Zamachowski, Anna Głogowska, Rafał Maserak, Michał Szpak
Gospodarze: Grupa MoCarta i Artur Andrus - Polak potrafi - wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Cugowski
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Za mundurem panny sznurem - wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru. Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Czesuaf, Kabaret Czołówka Piekła, Cezary Pazura, Bracia
Gospodarz: Kabaret Ani Mru-Mru - Wszystkie dzieci nasze są - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Chyba, Kabaret Łowcy.B, Paweł Królikowski, Letni Chamski Podryw
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Sejm od Kuchni - wystąpili: Jerzy Kryszak, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Chyba, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Andrzej Poniedzielski, Grzegorz Łapanowski, Adam Asanov
Gospodarz: Jerzy Kryszak - Oby dwoje chciało naraz - wystąpili: Cezary Pazura, Ireneusz Krosny, Katarzyna Zielińska, Kabaret Koń Polski, Formacja Chatelet, Zbigniew Wodecki
Gospodarz: Cezary Pazura - Chcę wyjechać na wieś - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Kabaret Ciach, Kabaret Czesuaf, Kabaret Weźrzesz, Katarzyna Kwiatkowska, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Rodzina, ach Rodzina - wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Rak, Kabaret K2, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Marcin Daniec, Ewa Błachnio, Mikołaj Cieślak, Michał Wiśniewski
Gospodarz: Kabaret Koń Polski - Gdzie te chłopy? - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Zachodni, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Cezary Pazura, Piotr Bukartyk
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Igrzyska w San Escobar - wystąpili: Marcin Wójcik, Stanisław Tym, Kabaret Chyba, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret BudaPesz, Kabaret Koń Polski, Sławomir Zapała
Gospodarz: Marcin Wójcik - Język lata jak łopata - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret Zachodni, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Ireneusz Krosny, Joanna Bartel, Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Kayah
Gospodarz: Kabaret Smile - Nie tylko dla gimbusów - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Chyba, Kabaret Jurki, Grupa MoCarta, Izabela Dąbrowska
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Polak na wakacjach - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2, Formacja Chatelet, Grzegorz Halama, Dariusz Gnatowski
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Wszyscy jesteśmy fachowcami - wystąpili: Cezary Pazura, Stefan Friedmann, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Katarzyna Zielińska
Gospodarz: Cezary Pazura - Polskie rodeo - wystąpili: Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Koń Polski, Kabaret Chyba, Mariusz Kałamaga, Szymon Jachimek, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Sławomir Zapała
Gospodarze: Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek - Młode wilki - wystąpili: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Jerzy Kryszak, Kabaret Inaczej, Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Gospodarze: Grupa MoCarta i Artur Andrus - 20 lat na scenie i ... Gramy dalej - wystąpili: Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Katarzyna Pakosińska, Muzyczny Trójząb Neptuna
Gospodarze: Formacja Chatelet - Gdzie się podziały tamte melanże? - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Kabaret Łowcy.B, Artur Andrus, Ewa Błachnio, Robert Korólczyk
Gospodarze: Kabaret Moralnego Niepokoju - 14 Posterunek - wystąpili: Cezary Pazura, Katarzyna Pakosińska, Grzegorz Halama, Kabaret Ciach, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret na Koniec Świata, Paweł Dłużewski
Gospodarz: Cezary Pazura - Student+ - wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Gramy do jednej bramki - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Ewa Błachnio, Tomasz Zimoch, BIG CYC
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów - Wielkie show w Małym Mieście - wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Rak, Fair Play Crew, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Weźrzesz, Sławomir Zapała
Gospodarze: Kabaret Koń Polski - PrzekłaDaniec - wystąpili: Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Krzysztof Piasecki, Kabaret K2, Kabaret Chyba, Formacja Chatelet, Ania Wyszkoni
Gospodarz: Marcin Daniec - Fit, Eko, Bio, Organic - wystąpili: Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki, Maciej Orłoś, Poparzeni Kawą Trzy
Gospodarze: Katarzyna Pakosińska i Adam Małczyk - Tele morele - wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak, Mikołaj Cieślak, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Zachodni, Ireneusz Krosny, Kabaret Fifa-Rafa
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - 15 Lat Kabaretu Smile - wystąpią: Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru
Gospodarz: Kabaret Smile - Tak, że o - wystąpią: Kabaret Hrabi
Gospodarz: Kabaret Hrabi