Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa": Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 7: | Linia 7: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''VII Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa"''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Szczepan Sadurski (przewodniczący) | ||
+ | * Irena Michalczewska | ||
+ | * Marek Samsonowski - Honorowy Sołtys Wąchocka | ||
+ | * Edward Lipiec - radny Rady Miejskiej w Wąchocku | ||
+ | * Michał Piętak | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce (Największe Koło Sołtysa): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce (Większe Koło Sołtysa): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Marcin Wojciech]]''' (Rybnik) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce (Duże Koło Sołtysa): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Zmarnowany Potencjał]]''' (Olsztyn) | ||
+ | |- | ||
+ | | IV Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Leyek]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienia: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''Kabaret z Różą''' | ||
+ | * '''Kabaret Absurdu Codziennego KAC''' | ||
+ | * '''Kabaret Socratiron''' | ||
+ | * '''[[Kabaret HoNoTu]]''' | ||
+ | * '''[[Kabaret Z Nazwy]]''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
Wersja z 15:41, 6 lip 2013
Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" - przegląd kabaretowy odbywający się w Wąchocku.
Nagrodami są Koła Sołtysa: Największe Koło Sołtysa (I Miejsce), Większe Koło Sołtysa (II Miejsce), Wielkie Koło Sołtysa (III Miejsce).
Organizatorem imprezy jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wąchocku oraz Towarzystwo Przyjaciół Wąchocka.
Laureaci
2013 | VII Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce (Największe Koło Sołtysa): | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Miejsce (Większe Koło Sołtysa): | Marcin Wojciech (Rybnik) |
III Miejsce (Duże Koło Sołtysa): | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
IV Miejsce: | Kabaret Leyek (Kraków) |
Wyróżnienia: |
|
2012 | VI Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce (Największe Koło Sołtysa): | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
II Miejsce (Większe Koło Sołtysa): | poProstu Kabaret (Radom) |
III Miejsce (Duże Koło Sołtysa): | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego (Łódź) |
Wyróżnienia: |
|
Nagroda specjalna portalu stolica-humoru.pl: | Kabaret JESTEŚ.MY |
2011 | V Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Świerszczychrząszcz (Szczebrzeszyn) |
II Miejsce: | Paweł Reszela (Kalisz) |
III Miejsce: | Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny (Bobrowniki) |
Wyróżnienie portalu www.sadurski.com: |
|
Wyróżnienie: |
|
2010 | IV Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Klakier (Kalisz) |
II Miejsce: | Kabaret Chyba (Wrocław) |
III Miejsce: | Kabaret MOP (Zduńska Wola) |
Wyróżnienie portalu www.sadurski.com: |
|
Wyróżnienie: |
|
2009 | III Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Kałasznikof (Rybnik) |
II Miejsce: | Kabaret Szydera (Wałbrzych) |
III Miejsce: | Kabaret Yamha (obecny Kabaret Czwarta Fala) (Kielce) |
Wyróżnienie: |
|
2008 | II Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
II Miejsce: | Kabaret Z Konopi (Kielce) |
III Miejsce: | Kabaret PoMimochodem (Lublin) |
Wyróżnienia: |
|
2007 | I Turniej Kabaretów "O Koło Sołtysa" |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Chwilowo Kaloryfer (Rybnik) |
II Miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
III Miejsce: | Kabaret Babeczki z Rodzynkiem (Zielona Góra) |