Strona główna: Różnice pomiędzy wersjami
(→Program XVIII Rybickiej Jesieni Kabaretowej) |
|||
Linia 51: | Linia 51: | ||
=== Program XVIII Rybickiej Jesieni Kabaretowej === | === Program XVIII Rybickiej Jesieni Kabaretowej === | ||
− | W dniach 24-38 października odbędzie się '''XVIII Rybnicka Jesień Kabaretowa [[Ryjek]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''24. października''' (czwartek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – wystąpią: [[Katarzyna Piasecka]], [[Grzegorz Poloczek]], [[Antoni Syrek-Dąbrowski]], [[Marcin Wójcik]]. Prowadzenie: [[Marcin Wojciech]]<br>Wryjek – wystąpią: [[Kabaret Made In China]], Drzewo A Gada, [[Kabaret 44-200]], [[Jim Williams]], Projekt Ancla. Prowadzenie: [[Mateusz Pniak]], [[Szymon Pniak]]<br>Cena biletu: 70 zł<br><br>'''25. października''' (piątek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny I – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs filmowy o Złotą Kasetę<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''26. października''' (sobota):<br>'''15:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny II – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''27. października''' (niedziela):<br>'''16:30''' (Focus Mall Rybnik) – Oficjalna Konferencja Prasowa XVIII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów<br>Wstęp wolny<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]], Laureaci One Ryj Show i Wryjka. Prowadzenie: [[Kabaret Młodych Panów]]<br>Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)<br><br>'''28. października''' (poniedziałek):<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Postrzyżyny, czyli jubileusz [[Jerzy Kryszak|Jerzego Kryszaka]] – wystąpią: [[Jerzy Kryszak]], Marian Opania, [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Kabaret Młodych Panów]], Mieczysław Szcześniak. | + | W dniach 24-38 października odbędzie się '''XVIII Rybnicka Jesień Kabaretowa [[Ryjek]]'''. Program festiwalu:<br><br>'''24. października''' (czwartek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – wystąpią: [[Katarzyna Piasecka]], [[Grzegorz Poloczek]], [[Antoni Syrek-Dąbrowski]], [[Marcin Wójcik]]. Prowadzenie: [[Marcin Wojciech]]<br>Wryjek – wystąpią: [[Kabaret Made In China]], Drzewo A Gada, [[Kabaret 44-200]], [[Jim Williams]], Projekt Ancla. Prowadzenie: [[Mateusz Pniak]], [[Szymon Pniak]]<br>Cena biletu: 70 zł<br><br>'''25. października''' (piątek):<br>'''16:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny I – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs filmowy o Złotą Kasetę<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''26. października''' (sobota):<br>'''15:45''' (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny II – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]]. Prowadzenie: [[Bartosz Demczuk]], [[Robert Korólczyk]]<br>Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura<br>Cena biletu: 120 zł<br><br>'''27. października''' (niedziela):<br>'''16:30''' (Focus Mall Rybnik) – Oficjalna Konferencja Prasowa XVIII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów<br>Wstęp wolny<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – wystąpią: [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Smile]], [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Czesuaf]], Kabaret Kałamasz, [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret K2]], Laureaci One Ryj Show i Wryjka. Prowadzenie: [[Kabaret Młodych Panów]]<br>Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)<br><br>'''28. października''' (poniedziałek):<br>'''18:30''' (Rybnickie Centrum Kultury) – Postrzyżyny, czyli jubileusz [[Jerzy Kryszak|Jerzego Kryszaka]] – wystąpią: [[Jerzy Kryszak]], Marian Opania, [[Kabaret Ani Mru-Mru]], [[Kabaret Młodych Panów]], Mieczysław Szcześniak.<br>Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala) |
-[[Użytkownik:Drusia|Drusia]] ([[Dyskusja użytkownika:Drusia|dyskusja]]) 20:57, 1 paź 2013 (CEST) | -[[Użytkownik:Drusia|Drusia]] ([[Dyskusja użytkownika:Drusia|dyskusja]]) 20:57, 1 paź 2013 (CEST) |
Wersja z 21:09, 1 paź 2013
Witamy w Encyklopedii Kabaretu!
Zapraszamy do zapoznania się z treścią Encyklopedii Kabaretu oraz do uzupełniania informacji
(przed edytowaniem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem).
Ostatnio dodane zdjęcia |
Nowości ze świata kabaretu na Encyklopedii Kabaretu
Kabaretowa Noc Listopadowa – Tarnów 2013
11. listopada w Tarnowie odbędzie się Kabaretowa Noc Listopadowa – Tarnów 2013.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru , Kabaret Ciach, Kabaret PUK, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Kabaret Smile, Kabaret na koniec świata, Michał Piela, Piotr Bukartyk, Wojciech Solarz.
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 20:57, 1 paź 2013 (CEST)
Program XVIII Rybickiej Jesieni Kabaretowej
W dniach 24-38 października odbędzie się XVIII Rybnicka Jesień Kabaretowa Ryjek. Program festiwalu:
24. października (czwartek):
16:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – One Ryj Show – wystąpią: Katarzyna Piasecka, Grzegorz Poloczek, Antoni Syrek-Dąbrowski, Marcin Wójcik. Prowadzenie: Marcin Wojciech
Wryjek – wystąpią: Kabaret Made In China, Drzewo A Gada, Kabaret 44-200, Jim Williams, Projekt Ancla. Prowadzenie: Mateusz Pniak, Szymon Pniak
Cena biletu: 70 zł
25. października (piątek):
16:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny I – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2. Prowadzenie: Bartosz Demczuk, Robert Korólczyk
Konkurs filmowy o Złotą Kasetę
Cena biletu: 120 zł
26. października (sobota):
15:45 (Fundacja Elektrowni Rybnik) – Konkurs Główny II – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2. Prowadzenie: Bartosz Demczuk, Robert Korólczyk
Konkurs o Melodyjną nagrodę im. Artura
Cena biletu: 120 zł
27. października (niedziela):
16:30 (Focus Mall Rybnik) – Oficjalna Konferencja Prasowa XVIII Ryjka z udziałem wszystkich kabaretów
Wstęp wolny
18:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Koncert Finałowy XVIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej – wystąpią: Kabaret Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret Kałamasz, Formacja Chatelet, Kabaret K2, Laureaci One Ryj Show i Wryjka. Prowadzenie: Kabaret Młodych Panów
Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)
28. października (poniedziałek):
18:30 (Rybnickie Centrum Kultury) – Postrzyżyny, czyli jubileusz Jerzego Kryszaka – wystąpią: Jerzy Kryszak, Marian Opania, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Mieczysław Szcześniak.
Cena biletu: 130 zł (balkon), 150 zł (sala)
-Drusia (dyskusja) 20:57, 1 paź 2013 (CEST)
Premiera nowego sezonu Dzięki Bogu już weekend
6. września o 21:50 w TVP2 będzie można zobaczyć pierwszy w tym sezonie odcinek Dzięki Bogu już weekend.
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Koń Polski, Kabaret Stado Umtata, Grzegorz Małecki, Kabaret PUK, Katarzyna Zielińska
-Drusia (dyskusja) 15:37, 5 wrz 2013 (CEST)
III Małopolska Noc Kabaretowa
W dniach 21–23 października w Krakowie odbędzie się III Małopolska Noc Kabaretowa – Krakowski Festiwal Kabaretu Hrabi. 21.10 – Co Jest z gościnnym udziałem Kabaretu Adin 22.10 – Lubię to – wybór skeczy z dotychczasowych programów, ale tych które lubi zespół 23.10 – Gdy Powiesz: Tak z gościnnym udziałem Mariusza Lubomskiego
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 15:37, 5 wrz 2013 (CEST)
IX PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe
16. października odbędzie się IX PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe.
Wystąpią: Kabaret Czołówka Piekła, Kabaret Wyjście Ewakuacyjne, Kabaret Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Kabaret Maszkotka oraz Kabare W Dresie po Lesie.
Gość: Kabaret K2
Gospodarz: Kabaret Czesuaf
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 15:37, 5 wrz 2013 (CEST)
4 Łódzki Festiwal Kabaretowy
29. listopada w Łodzi odbędzie się 4 Łódzki Festiwal Kabaretowy.
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Jurki, Kabaret Nowaki, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Ciach.
Prowadzenie: Katarzyna Pakosińska
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 17:54, 5 sie 2013 (CEST)
XXXIV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry
W dniach 14-17 sierpnia w Lidzbarku Warmińskim odbędą się XXXIV Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Program festiwalu:
14. sierpnia (środa):
18:00 – Kabaret Słuchajcie i nie tylko, uczestnicy warsztatów kabaretowych – Bilety
21:00 – Get up stand – up – Paweł Reszela, Katarzyna Sobieszek, Tomasz Nowaczyk, Adam Grzanka – Bilety
15. sierpnia (czwartek):
17:00 – I Turniej o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański – bilety
20:30 – Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe – spektakl LAW, LAW, LAW – Kabaret Hlynur, Władysław Sikora, Kabaret Słuchajcie i inni – Bilety
22:30 – Wieczorek Mistrzów Soczystych Żartów – walka z sucharami! – Marcin Sitek, Kabaret 7 minut Po, Ścibor&Szpak, kabarety konkursowe i niespodzianki, open mike dla soczystych żartów – Bilety
16. sierpnia (piątek):
17:00 – II Turniej Kabaretowy o Złotą Szpilkę – prowadzenie: Jarosław Marek Sobański – Bilety
21:00 – Grupa Rafała Kmity – program Jeszcze nie pora nam spać – Bilety
23:00 – Lidzbarski Wieczorek Fim'offy – wstęp wolny
00:03 – ogłoszenie wyników Turniejów Kabaretowych o Złotą Szpilkę
17. sierpnia (sobota):
18:30 – Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami – Koncert Laureatów, Kaczmarek wiecznie żywy, kabareton – Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Elita, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Ciach, Kabaret Made In China, Piotr Bukartyk; oprawa muzyczna: zespół Żarówki
-Drusia (dyskusja) 14:25, 13 lip 2013 (CEST)
XII Dąbrowska Ściema Kabaretowa DebeŚciaK
W dniach 4-6 października w Hali Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej odbędzie się XII Dąbrowska Ściema Kabaretowa DebeŚciaK. Program festiwalu:
4. października (piątek) – 19:00 – wystapią: Kabaret DNO, Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni – Bilety
5. października (sobota) – 16:00 – Konkurs – wystąpią: Kabaret Tiruriru, Kabaret Inaczej, Kabaret 44-200, Ścibor Szpak, Kabaret Słuchajcie, Kabaret Świerszczychrząszcz – Bilety
6. października (niedziela) – 17:00 – Finał – wystąpią Laureaci oraz Kabaret Łowcy.B – Bilety
-Drusia (dyskusja) 14:25, 13 lip 2013 (CEST)
Postrzyżyny bis czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka
15. listopada w Sali Kongresowej w Warszawie odbędą się Postrzyżyny bis czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka.
Wystąpią: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Moralnego Niepokoju, Jerzy Kryszak, Artur Andrus, Marcin Daniec, Cezary Pazura, Piotr Bałtroczyk, Mieczysław Szcześniak.
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 00:52, 21 maj 2013 (CEST)
Premiera książki "Hotel Zaświat"
10. maja odbyła się premiera książki Przemysława Borkowskiego Hotel Zaświat.
-Drusia (dyskusja) 19:05, 13 maj 2013 (CEST)
Kabaretowe Pożegranie Lata
18. sierpnia w Ostródzie odbędzie się Kabaretowe Pożegnanie Lata. Na scenie zobaczymy Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Artura Andrusa.
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 01:14, 5 maj 2013 (CEST)
II Mińska Noc Kabaretowa
12. października w Mińsku Mazowieckim odbędzie się II Mińska Noc Kabaretowa. Wystąpią: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Słoiczek po Cukrze.
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 01:14, 5 maj 2013 (CEST)
Gala Stand-Up Comedy
13.10 w Bydgoszczy, 14.10 w Warszawie oraz 17.10 w Poznaniu odbędą się Gale Stand-Up Comedy. Wystąpią: Abelard Giza, Rafał Rutkowski, Tomasz Jachimek, Kacper Ruciński, Karol Kopiec, Antoni Syrek-Dąbrowski.
Prowadzenie: Katarzyna Piasecka
Więcej infomacji i bilety na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 01:14, 5 maj 2013 (CEST)
Premiera płyty Andrzeja Poniedzielskiego
22. kwietnia odbyła się premiera płyty CD Andrzeja Poniedzielskiego SzlafRock (& roll).
-Drusia (dyskusja) 02:18, 25 kwi 2013 (CEST)
Najbliższe nagrania serialu Spadkobiercy
21. maja, 11. czerwca i 8. października w Teatrze Palladium w Warszawie odbędą się nagrania serialu Spadkobiercy.
W serialu występują m.in.: Artur Andrus, Robert Górski, Piotr Bałtroczyk, Joanna Kołaczkowska, Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Wojciech Kamiński, Agnieszka Litwin-Sobańska, Janusz Rewers, Wojciech Tremiszewski, Maria Czubaszek.
Pomysłodawca i szef całego przedsięwzięcia: Dariusz Kamys
Bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl
--Drusia (dyskusja) 02:33, 9 lut 2013 (CET)
Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka
W m.in. Warszawie, Koszalinie, Gorzówie Wielkopolskim, Opolu, Wrocławiu i Zabrzu odbędą się Postrzyżyny czyli Jubileusz Jerzego Kryszaka.
Terminy i składy Jubileuszu oraz bilety na BiletyNaKabarety.pl
-Drusia (dyskusja) 21:25, 23 gru 2012 (CET)
Materiały o historycznych kabaretach
Poszukujemy materiałów o historycznych kabaretach. Jeśli posiadacie jakieś opracowania, wiecie w jakich książkach bądź na jakich stronach internetowych możemy znaleźć informacje o dawnych kabaretach, prosimy o kontakt.
Zapraszamy również do udziału w innych imprezach kabaretowych – bilety do nabycia na BiletyNaKabarety.pl