Skierniewicki Odcinek Kabaretowy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''III Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Alicja Murgrabia | ||
+ | * Paulina Mackiewicz | ||
+ | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
+ | * [[Ryszard Makowski]] | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]] (Olsztyn)''' | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Damian Kubik]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret Porażeni''' (Szubin) | ||
+ | |- | ||
+ | | Złote Jabłko Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]] (Olsztyn)''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
Wersja z 01:07, 12 maj 2013
Skierniewicki Odcinek Kabaretowy - przegląd kabaretowy odbywający się w Skierniewicach.
Laureaci
2013 | III Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
II Nagroda: | Damian Kubik (Dąbrowa Górnicza) |
III Nagroda: | Kabaret Porażeni (Szubin) |
Złote Jabłko Publiczności: | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
2012 | III Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Marcin Wojciech |
II Nagroda: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
III Nagroda: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
Złote Jabłko Publiczności: | Kabaret Czwarta Fala |
2011 | II Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Kabaret Chwilowo Kaloryfer (Rybnik) |
II Nagroda: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego (Łódź) |
III Nagroda: | Kabaret Z Konopi |
2010 | I Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
II Nagroda: | Kabaret Róbmy Swoje (Kraków) |
III Nagroda: | Kabaret Statyf (Dąbrowa Górnicza) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Czwarta Fala |