Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura": Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 6: | Linia 6: | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
|- | |- | ||
− | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''X Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' |
|- | |- | ||
− | | | + | | jury: |
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" | |
− | + | * Jan Borowski | |
− | + | * Wojciech Ramotowski | |
− | + | * Piotr Kukolski | |
− | + | * Wiktor Łobanowski | |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
|- | |- | ||
| Nagroda Główna: | | Nagroda Główna: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Inaczej]]''' (Białystok) |
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''Kabaret | + | | style="text-align:left" | |
+ | '''[[Kabaret Bajeczka]]''' (Białystok) | ||
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" | |
+ | '''[[Kabaret Szuje]]''' (Ostrołęka) | ||
|- | |- | ||
− | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''2011''' | |
− | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''IX Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' | |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | |
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | |
|- | |- | ||
| jury: | | jury: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Jan Borowski | ||
* Wojciech Ramotowski | * Wojciech Ramotowski | ||
* Piotr Kukolski | * Piotr Kukolski | ||
* Wiktor Łobanowski | * Wiktor Łobanowski | ||
− | |||
|- | |- | ||
| Nagroda Główna: | | Nagroda Główna: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) |
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" | |
+ | '''[[Kabaret Z Nazwy]]''' (Olsztyn) | ||
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" | |
+ | '''[[Kabaret Bajeczka]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret aTAK''' (Białystok) | ||
|- | |- | ||
| Dyplomy i Nagrody: | | Dyplomy i Nagrody: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | + | Za bardzo wyrazistą rolę męską dla '''[[Kamil Jaśkiewicz|Kamila Jaśkiewicza]]''' z [[Kabaret Bajeczka|Kabaretu Bajeczka]] | |
− | + | |- | |
− | + | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''2010''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''2010''' | ||
Linia 93: | Linia 82: | ||
* za bardzo wyrazistą rolę męską dla '''[[Artur Urban|Artura Urbana]]''' z [[Kabaret Czołówka Piekła|Kabaretu Czołówka Piekła]] | * za bardzo wyrazistą rolę męską dla '''[[Artur Urban|Artura Urbana]]''' z [[Kabaret Czołówka Piekła|Kabaretu Czołówka Piekła]] | ||
|- | |- | ||
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''2009''' |
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''VII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' |
|- | |- | ||
| jury: | | jury: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | |||
* Wojciech Ramotowski | * Wojciech Ramotowski | ||
* Piotr Kukolski | * Piotr Kukolski | ||
* Wiktor Łobanowski | * Wiktor Łobanowski | ||
+ | * Jan Borowski | ||
|- | |- | ||
| Nagroda Główna: | | Nagroda Główna: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Bajeczka]]''' (Białystok) |
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) |
− | '''[[Kabaret | + | |
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kałasznikof]]''' (Rybnik) |
− | '''[[Kabaret | + | |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
|- | |- | ||
| Dyplomy i Nagrody: | | Dyplomy i Nagrody: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | + | * za bardzo wyrazistą rolę żeńską dla '''[[Monika Wojniak|Moniki Wojniak]]''' z [[Kabaret Lepsi niż wczoraj|Kabaretu Lepsi niż wczoraj]] | |
+ | * za bardzo wyrazistą rolę żeńską dla '''[[Anna Balsam|Anny Balsam]]''' z [[Kabaret Poszukiwani|Kabaretu Poszukiwani]] | ||
+ | * za bardzo wyrazistą rolę męską dla '''[[Tobiasz Górski|Tobiasza Górskiego]]''' z [[Kabaret Bajeczka|Kabaretu Bajeczka]] | ||
|- | |- | ||
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''2008''' |
− | | style="background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''VI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' |
|- | |- | ||
− | | | + | | Nagroda Główna |
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Mafioła]]''' (Ostrołęka) |
− | + | |- | |
− | + | | III Nagroda: | |
− | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Pod Grzybem]]''' (Lubawa) | |
− | + | |- | |
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2007''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''V Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' | ||
|- | |- | ||
| Nagroda Główna: | | Nagroda Główna: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Bajeczka]]''' (Białystok) |
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" |'''Kabaret Bez Szansy''' (Lidzbark Warmiński) |
− | ''' | + | |
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" | | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny]]''' (Doruchów) |
− | '''Kabaret | + | |- |
+ | | Dyplom za najlepszą rolę kabaretową: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Stanisław Janicki]]''' z [[Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny|Kabaretu Eksportowy Wytwór Gminny]] | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2005''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''IV Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Mafioła]]''' (Ostrołęka) | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2004''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''III Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura"''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Główna: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Mafioła]]''' (Ostrołęka) | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Wersja z 01:22, 27 lip 2012
Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" - przegląd kabaretowy odbywający się w Sejnach.
Nagrodą Główną jest statuetka "Złote Jajo Sejneńskiego Tura".
Laureaci
2012 | X Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
II Nagroda: |
Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III Nagroda: |
Kabaret Szuje (Ostrołęka) |
2011 | IX Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
III Nagroda: |
Kabaret Bajeczka (Białystok) |
Wyróżnienie: | Kabaret aTAK (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
Za bardzo wyrazistą rolę męską dla Kamila Jaśkiewicza z Kabaretu Bajeczka |
2010 | VIII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
|
Wyróżnienie: | Kabaret Ślurp (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2009 | VII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
III Nagroda: | Kabaret Kałasznikof (Rybnik) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2008 | VI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
III Nagroda: | Kabaret Pod Grzybem (Lubawa) |
2007 | V Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Bez Szansy (Lidzbark Warmiński) |
III Nagroda: | Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny (Doruchów) |
Dyplom za najlepszą rolę kabaretową: | Stanisław Janicki z Kabaretu Eksportowy Wytwór Gminny |
2005 | IV Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
III Nagroda: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
2004 | III Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |