OPAK.M: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 6: | Linia 6: | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
|- | |- | ||
− | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | ''' | + | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
− | | style="background-color:PowderBlue" | '''I Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | + | | style="background-color:PowderBlue" | '''IV Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' |
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret JESTEŚ.MY]]''' (Piotrków Trybunalski) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Cezary Sadowski]]''' (Lubawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2011''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | ||
|- | |- | ||
| jury: | | jury: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | * | + | *Wioleta Jankowiak - aktorka |
− | * | + | *Tomasz Walczak - aktor |
− | + | ||
− | + | ||
|- | |- | ||
| I Nagroda: | | I Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' (Olsztyn) |
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Błąd Sceniczny]]''' (Wolsztyn) |
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |''' | + | | style="text-align:left" |''nie przyznano'' |
|- | |- | ||
− | | Wyróżnienia: | + | | Wyróżnienia (za grę aktorską): |
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | *''' | + | *'''[[Sławomir Kula]]''' z [[Kabaret Z Nazwy|Kabaretu Z Nazwy]] |
− | *'''Kabaret | + | *'''[[Tomasz Ślężak]]''' z [[Kabaret Z Nazwy|Kabaretu Z Nazwy]] |
+ | *'''[[Grzegorz Śmiałek]]''' z [[Kabaret Błąd Sceniczny|Kabaretu Błąd Sceniczny]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''2010''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''2010''' | ||
Linia 47: | Linia 58: | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
| style="text-align:left" |'''Kabaret Kobitki''' z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni | | style="text-align:left" |'''Kabaret Kobitki''' z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2009''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''I Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Marek Brand - dramaturg, reżyser i aktor związany m.in. z Teatrem Zielony Wiatrak (przewodniczący) | ||
+ | * Beata Zdunek - Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Malborku | ||
+ | * Maja Żołędziewska - Malbork Welcome Center | ||
+ | * Małgorzata Wciseł - Portal Młody Malbork | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret FczFartek]]''' z LO nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' z Olsztyna | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret Roleta''' z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienia: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | *'''Kabaret Rybosomy''' z Lubina | ||
+ | *'''Kabaret Żabka''' ze Specjalnego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Słabo Słyszących ze Szczecina | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 04:09, 20 gru 2012
OPAK.M (Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych) - przegląd kabaretowy odbywający się co roku w Malborku.
Przegląd jest organizowany przez Malborski Dom Kultury.
Laureaci
2012 | IV Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
I Nagroda: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
III Nagroda: | Cezary Sadowski (Lubawa) |
2011 | III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
II Nagroda: | Kabaret Błąd Sceniczny (Wolsztyn) |
III Nagroda: | nie przyznano |
Wyróżnienia (za grę aktorską): | |
2010 | II Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Skradzione owoce Jogobelli z Miejskiego Domu Kultury w Turku |
II Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
III Nagroda: | Kabaret Kobitki z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni |
2009 | I Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret FczFartek z LO nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
II Nagroda: | Kabaret Z Nazwy z Olsztyna |
III Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
Wyróżnienia: |
|