OPAK.M: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika) | |||
Linia 5: | Linia 5: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''IV Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czołówka Piekła]]''' (Poznań) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret JESTEŚ.MY]]''' (Piotrków Trybunalski) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Cezary Sadowski]]''' (Lubawa) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2011''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2011''' |
Aktualna wersja na dzień 04:09, 20 gru 2012
OPAK.M (Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych) - przegląd kabaretowy odbywający się co roku w Malborku.
Przegląd jest organizowany przez Malborski Dom Kultury.
Laureaci
2012 | IV Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
I Nagroda: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
III Nagroda: | Cezary Sadowski (Lubawa) |
2011 | III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
II Nagroda: | Kabaret Błąd Sceniczny (Wolsztyn) |
III Nagroda: | nie przyznano |
Wyróżnienia (za grę aktorską): | |
2010 | II Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Skradzione owoce Jogobelli z Miejskiego Domu Kultury w Turku |
II Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
III Nagroda: | Kabaret Kobitki z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni |
2009 | I Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret FczFartek z LO nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
II Nagroda: | Kabaret Z Nazwy z Olsztyna |
III Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
Wyróżnienia: |
|