OPAK.M: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 50: | Linia 50: | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''2011''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''2011''' | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' (Olsztyn) | ||
|- | |- | ||
| II Nagroda: | | II Nagroda: | ||
| style="text-align:left" |'''[[Kabaret Błąd Sceniczny]]''' (Wolsztyn) | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Błąd Sceniczny]]''' (Wolsztyn) | ||
|- | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |''Nie przyznano'' | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienia (za grę aktorską): | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | *'''[[Sławomir Kula]]''' (Kabaret Z Nazwy) | ||
+ | *'''[[Tomasz Ślężak]]''' (Kabaret Z Nazwy) | ||
+ | *'''[[Grzegorz Śmiałek]]''' (Kabaret Błąd Sceniczny) | ||
|} | |} | ||
{{DEFAULTSORT:OPAK.M}} | {{DEFAULTSORT:OPAK.M}} | ||
[[Kategoria:Festiwale kabaretowe]] | [[Kategoria:Festiwale kabaretowe]] |
Wersja z 18:03, 27 mar 2011
OPAK.M (Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych) - przegląd kabaretowy odbywający się co roku w Malborku.
Przegląd jest organizowany przez Malborski Dom Kultury.
Laureaci
2009 | I Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret FczFartek z LO nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
II Nagroda: | Kabaret Z Nazwy z Olsztyna |
III Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
Wyróżnienia: |
|
2010 | II Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Skradzione owoce Jogobelli z Miejskiego Domu Kultury w Turku |
II Nagroda: | Kabaret Roleta z Liceum Ogólnokształcącego nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu |
III Nagroda: | Kabaret Kobitki z I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza w Gdyni |
2011 | III Ogólnopolski Przegląd Amatorskich Kabaretów Młodzieżowych |
I Nagroda: | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
II Nagroda: | Kabaret Błąd Sceniczny (Wolsztyn) |
III Nagroda: | Nie przyznano |
Wyróżnienia (za grę aktorską): |
|