Kanapowy Klub Kabaretowy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | '''Kanapowy Klub Kabaretowy''' | + | '''Kanapowy Klub Kabaretowy''' – cotygodniowy program kabaretowy, który był emitowany wiosną 2009 roku w soboty około godziny 20:00 w TVP2. |
Prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | Prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
<br>Scenariusz i reżyseria: [[Beata Harasimowicz]] | <br>Scenariusz i reżyseria: [[Beata Harasimowicz]] | ||
− | Większość odcinków programu składało się z 2 części. Pierwsza część była to rozmowa prowadzących z zaproszonymi gośćmi w warszawskim studio, druga część to występy kabaretów nagrane w krakowskiej Rotundzie. W części studyjnej był także prezentowany cykl ''Wyjadacze z okrągłego stołu'' w wykonaniu [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]. Kanapa, na której siedzieli goście bądź prowadzący, należała dawniej do [[Kabaret Starszych Panów|Kabaretu Starszych Panów]]. Niektóre odcinki były w całości | + | Większość odcinków programu składało się z 2 części. Pierwsza część była to rozmowa prowadzących z zaproszonymi gośćmi w warszawskim studio, druga część to występy kabaretów nagrane w krakowskiej Rotundzie. W części studyjnej był także prezentowany cykl ''Wyjadacze z okrągłego stołu'' w wykonaniu [[Kabaret Moralnego Niepokoju|Kabaretu Moralnego Niepokoju]]. Kanapa, na której siedzieli goście bądź prowadzący, należała dawniej do [[Kabaret Starszych Panów|Kabaretu Starszych Panów]]. Niektóre odcinki były w całości nagrane w Rotundzie w Krakowie. |
== Odcinki == | == Odcinki == | ||
− | * '''Oblicza miłości według Tomka Jachimka'''<br>goście w studio: [[Sonia Bohosiewicz]], | + | * '''Oblicza miłości według Tomka Jachimka'''<br>goście w studio: [[Sonia Bohosiewicz]], Tomasz Majewski<br>w Rotundzie wystąpili: [[Tomasz Jachimek]], [[Katarzyna Zielińska]], [[Artur Andrus]], [[Grupa MoCarta]], [[Kabaret Słoiczek po Cukrze]] |
* '''Łowcy.B vs Kabaret Skeczów Męczących'''<br>goście w studio: [[Leszek Malinowski]], [[Bohdan Łazuka]]<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] | * '''Łowcy.B vs Kabaret Skeczów Męczących'''<br>goście w studio: [[Leszek Malinowski]], [[Bohdan Łazuka]]<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] | ||
* '''Paranienormalni vs Formacja Chatelet'''<br>goście w studio: [[Joanna Kołaczkowska]], [[Kabaret Stado Umtata]]<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Formacja Chatelet]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] | * '''Paranienormalni vs Formacja Chatelet'''<br>goście w studio: [[Joanna Kołaczkowska]], [[Kabaret Stado Umtata]]<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Formacja Chatelet]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] | ||
− | * '''Limo na dzielni'''<br>goście w studio: [[Mikołaj Cieślak]], AbradAb (Marcin Marten)<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Jurki]], | + | * '''Limo na dzielni'''<br>goście w studio: [[Mikołaj Cieślak]], AbradAb (Marcin Marten)<br>w Rotundzie wystąpili: [[Kabaret Limo]], [[Kabaret Jurki]], prowadzenie: [[Tomasz Jachimek]] |
* '''Finał Kabaretowej Ligi Mistrzów'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] oraz [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | * '''Finał Kabaretowej Ligi Mistrzów'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], pojedynek prowadził [[Jerzy Kryszak]] oraz [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
+ | * '''Kabaret Neo-Nówka w programie ''Nasza Gmina''''' cz. 1<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Neo-Nówka]], [[Kabaret Babeczki z Rodzynkiem]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Snobów]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
+ | * '''Kabaret Neo-Nówka w programie ''Nasza Gmina''''' cz. 2<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Neo-Nówka]], [[Kabaret Babeczki z Rodzynkiem]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Snobów]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
+ | * '''Grzegorz Halama'''<br>gość w studio: Tymon Tymański<br>w Rotundzie wystąpili: [[Grzegorz Halama]], [[Jarosław Jaros]], [[Marek Grabie]] | ||
* '''Paranienormalni Górą'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Jacek Ziobro]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | * '''Paranienormalni Górą'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Jacek Ziobro]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
* '''Kabaret DNO'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpił [[Kabaret DNO]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | * '''Kabaret DNO'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpił [[Kabaret DNO]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
− | |||
* '''Kabaret Ciach'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Ciach]], [[Stanisław Tym]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | * '''Kabaret Ciach'''<br>program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: [[Kabaret Ciach]], [[Stanisław Tym]], prowadzenie: [[Robert Górski]] i [[Marcin Wójcik]] | ||
− | * '''Wydanie Specjalne "Kanapowego Klubu Kabaretowego"'''<br>program w całości nagrany w studiu w Warszawie, | + | * '''Wydanie Specjalne "Kanapowego Klubu Kabaretowego"'''<br>program w całości nagrany w studiu w Warszawie, goście: Tatiana Okupnik, Przemysław Babiarz, [[Marek Grabie]], [[Kabaret Młodych Panów]] |
{{DEFAULTSORT:Kanapowy Klub Kabaretowy}} | {{DEFAULTSORT:Kanapowy Klub Kabaretowy}} | ||
[[Kategoria:Telewizyjne programy kabaretowe]] | [[Kategoria:Telewizyjne programy kabaretowe]] |
Aktualna wersja na dzień 22:51, 10 sty 2014
Kanapowy Klub Kabaretowy – cotygodniowy program kabaretowy, który był emitowany wiosną 2009 roku w soboty około godziny 20:00 w TVP2.
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik
Scenariusz i reżyseria: Beata Harasimowicz
Większość odcinków programu składało się z 2 części. Pierwsza część była to rozmowa prowadzących z zaproszonymi gośćmi w warszawskim studio, druga część to występy kabaretów nagrane w krakowskiej Rotundzie. W części studyjnej był także prezentowany cykl Wyjadacze z okrągłego stołu w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Kanapa, na której siedzieli goście bądź prowadzący, należała dawniej do Kabaretu Starszych Panów. Niektóre odcinki były w całości nagrane w Rotundzie w Krakowie.
Odcinki
- Oblicza miłości według Tomka Jachimka
goście w studio: Sonia Bohosiewicz, Tomasz Majewski
w Rotundzie wystąpili: Tomasz Jachimek, Katarzyna Zielińska, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Kabaret Słoiczek po Cukrze - Łowcy.B vs Kabaret Skeczów Męczących
goście w studio: Leszek Malinowski, Bohdan Łazuka
w Rotundzie wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Skeczów Męczących, pojedynek prowadził Jerzy Kryszak - Paranienormalni vs Formacja Chatelet
goście w studio: Joanna Kołaczkowska, Kabaret Stado Umtata
w Rotundzie wystąpili: Kabaret Paranienormalni, Formacja Chatelet, pojedynek prowadził Jerzy Kryszak - Limo na dzielni
goście w studio: Mikołaj Cieślak, AbradAb (Marcin Marten)
w Rotundzie wystąpili: Kabaret Limo, Kabaret Jurki, prowadzenie: Tomasz Jachimek - Finał Kabaretowej Ligi Mistrzów
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, pojedynek prowadził Jerzy Kryszak oraz Robert Górski i Marcin Wójcik - Kabaret Neo-Nówka w programie Nasza Gmina cz. 1
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Nowaki, Kabaret Snobów, prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik - Kabaret Neo-Nówka w programie Nasza Gmina cz. 2
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, Kabaret Nowaki, Kabaret Snobów, prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik - Grzegorz Halama
gość w studio: Tymon Tymański
w Rotundzie wystąpili: Grzegorz Halama, Jarosław Jaros, Marek Grabie - Paranienormalni Górą
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: Kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Jacek Ziobro, prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik - Kabaret DNO
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpił Kabaret DNO, prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik - Kabaret Ciach
program w całości nagrany w Rotundzie, wystąpili: Kabaret Ciach, Stanisław Tym, prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik - Wydanie Specjalne "Kanapowego Klubu Kabaretowego"
program w całości nagrany w studiu w Warszawie, goście: Tatiana Okupnik, Przemysław Babiarz, Marek Grabie, Kabaret Młodych Panów