Kabaretowy Klub Dwójki: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 26: | Linia 26: | ||
# Robert Rozmus, [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Smile]] | # Robert Rozmus, [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Smile]] | ||
# Paweł Królikowski, [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret OT.TO]] | # Paweł Królikowski, [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret OT.TO]] | ||
− | # [[Umbilical Brothers]], [[Formacja Chatelet]] | + | # [[Umbilical Brothers]], [[Formacja Chatelet]], [[Kabaret DNO]] |
{{DEFAULTSORT:Kabaretowy Klub Dwójki}} | {{DEFAULTSORT:Kabaretowy Klub Dwójki}} | ||
[[Kategoria:Telewizyjne programy kabaretowe]] | [[Kategoria:Telewizyjne programy kabaretowe]] |
Wersja z 20:56, 25 kwi 2010
Kabaretowy Klub Dwójki - cotygodniowy program kabaretowy emitowany w TVP2. Program nagrywany jest w studiu w Łęgu w Krakowie.
Pierwsza seria (odcinki 1-12) była emitowana od 26. września 2009 roku, w soboty, około godziny 20:00 (powtórka w piątek około 14:55). Druga seria jest emitowana od 7. marca 2010 roku, w niedziele, o godzinie 20:05 (powtórka w piątek o 15:40).
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik
Scenariusz: Beata Harasimowicz, Robert Górski, Marcin Wójcik
Reżyseria: Beata Harasimowicz
Program składa się z występów zaproszonych kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Są również rozmowy z gośćmi, występy prowadzących, a także krótkie filmy autorstwa Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Macież (zwiastuny filmów, które nigdy nie powstaną), Kabaretu DNO (Pakamera Profesora Fushera) i Kabaretu Limo.
Zaproszeni goście w poszczególnych odcinkach:
- Katarzyna Zielińska, Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Łukasz Błąd, Zespół Carrantuohill
- Kabaret Nowaki, Grzegorz Halama, Andrzej Grabowski
- Marek Siudym, Formacja Chatelet, Kabaret Ciach
- Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Kabaret Świerszczychrząszcz
- Joanna Jeżewska, Ireneusz Krosny, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Tenor
- Anna Wyszkoni, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Czesuaf
- Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Paranienormalni, Kabaret Jurki, Krzysztof Hanke, Krzysztof Respondek
- Grupa MoCarta, Paweł Dłużewski, Kabaret DNO
- Kabaret Rak, Kabaret Limo, Kabaret Stado Umtata
- Katarzyna Zielińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Limo
- Kabaret Nowaki, Artur Andrus, Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska
- Robert Rozmus, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile
- Paweł Królikowski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret OT.TO
- Umbilical Brothers, Formacja Chatelet, Kabaret DNO