Kabaret Zachodni: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Kabaretu
(Utworzył nową stronę „'''Kabaret Zachodni''' - polski kabaret powstały w 2015 roku w Zielonej Górze. To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzed...”)
 
(Linki zewnętrzne)
 
Linia 13: Linia 13:
  
 
== Linki zewnętrzne ==
 
== Linki zewnętrzne ==
[http://www.example.com http://kabaretzachodni.pl Oficjalna strona Kabaretu Zachodniego]
+
[http://kabaretzachodni.pl Oficjalna strona Kabaretu Zachodniego]

Aktualna wersja na dzień 18:00, 24 kwi 2017

Kabaret Zachodni - polski kabaret powstały w 2015 roku w Zielonej Górze.

To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako Kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła Kabaret Babeczki z Rodzynkiem, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nową energią i nową nazwą.

Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa się ze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji: podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Chajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!

Skład

Linki zewnętrzne

Oficjalna strona Kabaretu Zachodniego