Łukasz Nowacki: Różnice pomiędzy wersjami

Z Encyklopedia Kabaretu
(Aktualizowano rok urodzenia, miejsce urodzenia, szkołę, granie roli Jezusa w Misterium - informacje na podstawie wywiadu (link źródłowy umieszczony w treści artykułu).)
 
Linia 1: Linia 1:
'''Łukasz Nowacki''' "Lopez" - polski artysta kabaretowy, członek [[Kabaret OKO|Kabaretu OKO]].
+
'''Łukasz Nowacki''' "Lopez" - polski artysta kabaretowy, urodzony w 1984 roku w Bydgoszczy, uczeń technikum gastronomicznego w mieście rodzinnym, członek [[Kabaret OKO|Kabaretu OKO]]. Wywiad z kabareciarzem, odtwórcą roli Jezusa w Misterium Męki Pańskiej wystawianym w Niedzielę Palmową w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy w 2016 roku [http://katolicka.bydgoszcz.pl/inne/jeden-czlowiek-wiele-rol-wywiad-z-odtworca-rolu-jezusa na stronie serwisu Katolicka Bydgoszcz]. Pod wywiadem dostępny jest skrócony życiorys Łukasza Nowackiego.  
  
 
== W roli jurora ==
 
== W roli jurora ==

Aktualna wersja na dzień 18:30, 27 gru 2021

Łukasz Nowacki "Lopez" - polski artysta kabaretowy, urodzony w 1984 roku w Bydgoszczy, uczeń technikum gastronomicznego w mieście rodzinnym, członek Kabaretu OKO. Wywiad z kabareciarzem, odtwórcą roli Jezusa w Misterium Męki Pańskiej wystawianym w Niedzielę Palmową w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy w 2016 roku na stronie serwisu Katolicka Bydgoszcz. Pod wywiadem dostępny jest skrócony życiorys Łukasza Nowackiego.

W roli jurora

  • Primaaprilisowy Przegląd Kabaretów Amatorskich BRODA - 2011