Liga Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej - coroczny przegląd kabaretowy odbywający się w Białymstoku.
Każdy sezon składa się z pięciu kolejek, a do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie.
Punkty przyznawane są w czterech kategoriach: Punkty od Jurorów za program, Punkty od Jurorów za piosenkę, Punkty od Publiczności za program i Punkty od Publiczności za piosenkę.
Trzy najlepsze kabarety sezonu biorą udział w Koncercie Galowym w Kinie Forum oraz otrzymują nagrody pieniężne w wysokości kolejno 3000, 2000 i 1000 zł.
Laureaci
I sezon Ligi
I kolejka (4.02.2003) - wystąpili: Kabaret NaRaz, Kabaret Widelec, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja
Miejsce: Klub "Gaj"
4.02.2003
|
I kolejka I sezonu
|
jury:
|
Andrzej Brzeziński (reżyser, publicysta, dziennikarz)
|
prowadzenie:
|
Leszek Zukowski
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
|
II kolejka (4.03.2003) - wystąpili: Kabaret Wentyl, Kabaret PePe, Kabaret NaRaz, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
4.03.2003
|
II kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Piotr Halicki (dziennikarz Kuriera Porannego)
- Marek Jaświlko
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
- Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
- Kabaret NaRaz (Białystok)
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
III kolejka (8.04.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret NaRaza, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
8.04.2003
|
III kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Zbigniew Porzyński (muzyk, kompozytor)
- Michał Jaszowski
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
II miejsce:
|
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
IV kolejka (6.05.2003) - wystąpili: Kabaret Pokręcony, Kabaret GwintEsencja, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
6.05.2003
|
IV kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Dariusz Szada-Borzyszkowski (reżyser, dziennikarz)
- Piotr Damulewicz (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
|
prowadzenie:
|
Piotr Halicki
|
I miejsce:
|
Kabaret KaMuZieHa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
V kolejka (3.06.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
3.06.2003
|
V kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Marcin Rzepnicki (wicedyrektor Kina Ton)
- Tomasz Zaręba (były dyrektor Ośrodka Kultury w Monkach)
|
prowadzenie:
|
Andrzej Ambroziak
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
- Podsumowanie I sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2003
|
I sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
|
II sezon Ligi
I kolejka (18.11.2003) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec, Kabaret 1/3 Matyldy, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Pokręcony
Miejsce: Kawiarnia FAMA
18.11.2003
|
I kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Wojciech Szelachowski
- Marcin Rzepnicki (wicedyrektor Kina Ton)
- Tomasz Zaręba (były dyrektor Ośrodka Kultury w Monkach)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II kolejka (16.12.2003) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Widelec
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.12.2003
|
II kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Alina Gielniewska (reżyser)
- Maciej Rant
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III kolejka (24.02.2004) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
24.02.2004
|
III kolejka II sezonu
|
jury:
|
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
IV kolejka (20.04.2004) - wystąpili: Kabaret K. Wał, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
20.04.2004
|
IV kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Agnieszka Glińska (muzyk, kompozytor)
- Dariusz Szada-Borzyszkowski (reżyser, dziennikarz)
- Krzysztof Zemło (aktor, reżyser)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
II miejsce:
|
- Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
- Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
V kolejka (1.06.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
1.06.2004
|
V kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Katarzyna Połeć (Gazeta Wyborcza)
- Jerzy Szerszunowicz (Kurier Poranny)
- Adam "Diabeł" Klimiuk (Radio Białystok)
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
- Podsumowanie II sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
III sezon Ligi
I kolejka (16.11.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.11.2004
|
I kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Katarzyna Połeć (Gazeta Wyborcza)
- Jerzy Szerszunowicz (Kurier Poranny)
- Adam "Diabeł" Klimiuk (Radio Białystok)
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II kolejka (14.12.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
14.12.2004
|
II kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Alina Gielniewska (reżyser)
- Maciej Rant
|
prowadzenie:
|
Bożena Szczepanek
|
I miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III kolejka (22.02.2005) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
22.02.2005
|
III kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Ryszard Doliński (Białostocki Teatr Lalek)
- Marek Kulikowski (muzyk, kompozytor)
- Piotr Półtorak (Teatr Dramatyczny)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
IV kolejka (12.04.2005) - wystąpili: Kabaret Amin, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
12.04.2005
|
IV kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Iwona Szczęsna (Białostocki Teatr Lalek)
- Mariusz Orzełek (Teatr Co Nie Co)
- Adam Zieleniecki (Białostocki Teatr Lalek)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Amin (Białystok)
|
V kolejka (10.05.2005) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
10.05.2005
|
V kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk (muzykolog)
- Jerzy Szerszunowicz (Kurier Poranny)
- Adam "Diabeł" Klimiuk (Radio Białystok)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
III miejsce:
|
|
- Podsumowanie III sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2004/2005
|
III sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
IV sezon Ligi
I kolejka (8.11.2005) - wystąpili: Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
8.11.2005
|
I kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk (muzykolog)
- Agnieszka Glińska (muzyk, kompozytor)
- Robert Drobniuch (reżyser teatralny)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II kolejka (6.12.2005) - wystąpili: Kabaret Toy Toy, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret SmalBiznes
6.12.2005
|
II kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk (muzykolog)
- Julita Grzywa (Radio Akadera)
- Jerzy Doroszkiewicz (dziennikarz)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III kolejka (17.01.2006) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
17.01.2006
|
III kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Komsta (Kino Pokój)
- Urszula Sienkiewicz (Radio Akadera)
- Zbigniew Litwińczuk (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
IV kolejka (7.03.2006) - wystąpili: Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
7.03.2006
|
IV kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Rafał Grabowski (muzyk)
- Jerzy Doroszkiewicz (portal www.bstok.pl)
- Robert Drobniuk (reżyser)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
V kolejka (25.04.2006) - wystąpili: Kabaret Polonez, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
25.04.2006
|
V kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Barbara Maj (Kabaret Widelec)
- Alina Gielniewska (reżyser)
- Robert Ninkiewicz (Teatr Dramatyczny)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
- Podsumowanie IV sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2005/2006
|
IV sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
V sezon Ligi
I kolejka (7.11.2006) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Jufri, Kabaret One Woman Show, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
7.11.2006
|
I kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Urszula Komsta (Radio Akadera)
- Urszula Bisz (Gazeta Współczesna)
- Piotr Półtorak (Teatr Dramatyczny)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Terabak (Białystok)
|
II miejsce:
|
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
II kolejka (5.12.2006) - wystąpili: Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Lumbago, Kabaret Terabak, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
5.12.2006
|
II kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Arleta Półtorak (aktorka)
- Urszula Wiluk (muzykolog)
- Dariusz Szada-Borzyszkowski (reżyser, dziennikarz)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białsytok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III kolejka (23.01.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes
23.01.2007
|
III kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Beata Miastkowska (aktorka)
- Anna Dobrowolska (animatorka kultury)
- Ryszard Doliński (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
IV kolejka (13.03.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Gul Gul, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
V kolejka (24.04.2007) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Gul Gul, Kabaret Lumbago, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
24.04.2007
|
V kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Julita Grzywa (Radio Akadera)
- Urszula Wiluk (muzykolog)
- Wojciech Szelachowski
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
- Podsumowanie V sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2006/2007
|
V sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
VI sezon Ligi
I kolejka (6.11.2007) - wystąpili: Kabaret IDEA, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Botwinka, Kabaret Lumbago, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka
II kolejka (11.12.2007) - wystąpili: Kabaret Żenua, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
III kolejka (15.01.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Żenua, Kabaret Bajeczka, Kabaret Mgieł, Kabaret Duo
15.01.2008
|
III kolejka VI sezonu
|
jury:
|
- Ryszard Doliński (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
- Krzysztof Zemło (reżyser, aktor)
- Rafał Grabowski (muzyk)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Trupa Stypa (Białystok)
|
III miejsce:
|
- Kabaret Duo (Białystok)
- Kabaret Mgieł (Białystok)
|
IV kolejka (4.03.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
V kolejka (22.04.2008) - wystąpili: Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Inaczej, Kabaret Bajeczka
- Podsumowanie VI sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
VII sezon Ligi
I kolejka (4.11.2008) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Łysy, Kabaret Trupa Stypa, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka
4.11.2008
|
I kolejka VII sezonu
|
jury:
|
- Julita Grzywa (Radio Akadera)
- Urszula Chomik (reżyser)
- Piotr Półtorak (Teatr Dramatyczny)
|
prowadzenie:
|
Piotr Świergalski
|
I miejsce:
|
Kabaret Łysy (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Trupa Stypa (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II kolejka (9.12.2008) - wystąpili: Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK)
III kolejka (20.01.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK), Kabaret Trupa Stypa
20.01.2009
|
III kolejka VII sezonu
|
jury:
|
- Dorota Grabek (aktorka Teatru K-3)
- Ryszard Doliński (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
- Jerzy Szerszunowicz (dziennikarz, aktor)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Piotr Mocarski "Mozart" (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Trupa Stypa (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Klakier (Kalisz)
|
IV kolejka (3.03.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka, Kabaret Trupa Stypa
V kolejka (21.04.2009) - wystąpili: Kabaret Papaj, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Trupa Stypa
- Podsumowanie VII sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
VIII sezon Ligi
I kolejka (10.11.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer dwa, Kabaret Gul Gul, Kabaret Inaczej
10.11.2009
|
I kolejka VIII sezonu
|
jury:
|
- Dorota Grabek (aktorka Teatru K-3)
- Julita Grzywa (Radio Akadera)
- Ryszard Doliński (aktor Białostockiego Teatru Lalek)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
|
II miejsce:
|
nie przyznano
|
III miejsce:
|
Kabaret Inaczej
|
II kolejka (8.12.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer dwa, Kabaret Inaczej, Kabaret Fun Fatal
8.12.2009
|
II kolejka VIII sezonu
|
jury:
|
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Numer dwa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Fun Fatal (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Inaczej (Białystok)
|
III kolejka (9.02.2010) - wystąpili: Kabaret Z Jajem, Kabaret Fun Fatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer dwa
8.12.2009
|
III kolejka VIII sezonu
|
jury:
|
- Magdalena Knyszyńska-Godlewska (animatorka kultury)
- Paweł Chomczyk (Grupa "Koincydencja")
- Piotr Półtorak (Teatr Dramatyczny)
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Numer dwa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Inaczej (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Fun Fatal (Białystok)
|
Linki zewnętrzne