Liga Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej - coroczny przegląd kabaretowy odbywający się w Białymstoku.
Każdy sezon składa się z pięciu kolejek, a do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie.
Punkty przyznawane są w czterech kategoriach: Punkty od Jurorów za program, Punkty od Jurorów za piosenkę, Punkty od Publiczności za program i Punkty od Publiczności za piosenkę.
Trzy najlepsze kabarety sezonu biorą udział w Koncercie Galowym w Kinie Forum oraz otrzymują nagrody pieniężne w wysokości kolejno 3000, 2000 i 1000 zł.
Laureaci
I sezon Ligi
I kolejka (4.02.2003) - wystąpili: Kabaret NaRaz, Kabaret Widelec, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja
Miejsce: Klub "Gaj"
4.02.2003
|
I kolejka I sezonu
|
jury:
|
Andrzej Brzeziński - reżyser, publicysta, dziennikarz
|
prowadzenie:
|
Leszek Zukowski
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
|
II kolejka (4.03.2003) - wystąpili: Kabaret Wentyl, Kabaret PePe, Kabaret NaRaz, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
4.03.2003
|
II kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Piotr Halicki - dziennikarz Kuriera Porannego
- Marek Jaświlko
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
- Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
- Kabaret NaRaz (Białystok)
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
III kolejka (8.04.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret NaRaz, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
8.04.2003
|
III kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Zbigniew Porzyński - muzyk, kompozytor
- Michał Jaszowski
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
II miejsce:
|
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
IV kolejka (6.05.2003) - wystąpili: Kabaret Pokręcony, Kabaret GwintEsencja, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
6.05.2003
|
IV kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Dariusz Szada-Borzyszkowski - reżyser, dziennikarz
- Piotr Damulewicz - aktor Białostockiego Teatru Lalek
|
prowadzenie:
|
Piotr Halicki
|
I miejsce:
|
Kabaret KaMuZieHa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
V kolejka (3.06.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
3.06.2003
|
V kolejka I sezonu
|
jury:
|
- Marcin Rzepnicki - wicedyrektor Kina Ton
- Tomasz Zaręba - były dyrektor Ośrodka Kultury w Monkach
|
prowadzenie:
|
Andrzej Ambroziak
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
- Podsumowanie I sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2003
|
I sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III miejsce:
|
|
II sezon Ligi
I kolejka (18.11.2003) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec, Kabaret 1/3 Matyldy, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Pokręcony
Miejsce: Kawiarnia FAMA
II kolejka (16.12.2003) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Widelec
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.12.2003
|
II kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Alina Gielniewska - reżyser
- Maciej Rant
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Widelec (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
III kolejka (24.02.2004) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
24.02.2004
|
III kolejka II sezonu
|
jury:
|
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
IV kolejka (20.04.2004) - wystąpili: Kabaret K. Wał, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
20.04.2004
|
IV kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Agnieszka Glińska - muzyk, kompozytor
- Dariusz Szada-Borzyszkowski
- Krzysztof Zemło - aktor, reżyser
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
II miejsce:
|
- Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
- Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
V kolejka (1.06.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
1.06.2004
|
V kolejka II sezonu
|
jury:
|
- Katarzyna Połeć - Gazeta Wyborcza
- Jerzy Szerszunowicz - Kurier Poranny
- Adam "Diabeł" Klimiuk - Radio Białystok
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret GwintEsencja (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
- Podsumowanie II sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
III sezon Ligi
I kolejka (16.11.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.11.2004
|
I kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Katarzyna Połeć
- Jerzy Szerszunowicz
- Adam "Diabeł" Klimiuk
|
prowadzenie:
|
Jarosław Jatel
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II kolejka (14.12.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
14.12.2004
|
II kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Alina Gielniewska
- Maciej Rant
|
prowadzenie:
|
Bożena Szczepanek
|
I miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III kolejka (22.02.2005) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
22.02.2005
|
III kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Ryszard Doliński - Białostocki Teatr Lalek
- Marek Kulikowski - muzyk, kompozytor
- Piotr Półtorak - Teatr Dramatyczny
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
IV kolejka (12.04.2005) - wystąpili: Kabaret Amin, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
12.04.2005
|
IV kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Iwona Szczęsna - Białostocki Teatr Lalek
- Mariusz Orzełek - Teatr Co Nie Co
- Adam Zieleniecki
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Amin (Białystok)
|
V kolejka (10.05.2005) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
10.05.2005
|
V kolejka III sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk - muzykolog
- Jerzy Szerszunowicz
- Adam "Diabeł" Klimiuk
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
III miejsce:
|
|
- Podsumowanie III sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2004/2005
|
III sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Polonez (Grodno)
|
IV sezon Ligi
I kolejka (8.11.2005) - wystąpili: Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
8.11.2005
|
I kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk
- Agnieszka Glińska
- Robert Drobniuch - reżyser teatralny
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Na Bis (Białystok)
|
II kolejka (6.12.2005) - wystąpili: Kabaret Toy Toy, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret SmalBiznes
6.12.2005
|
II kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Wiluk
- Julita Grzywa - Radio Akadera
- Jerzy Doroszkiewicz - dziennikarz, portal www.bstok.pl
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III kolejka (17.01.2006) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
17.01.2006
|
III kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Urszula Komsta - Kino Pokój
- Urszula Sienkiewicz - Radio Akadera
- Zbigniew Litwińczuk - aktor Białostockiego Teatru Lalek
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
IV kolejka (7.03.2006) - wystąpili: Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
7.03.2006
|
IV kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Rafał Grabowski - muzyk
- Jerzy Doroszkiewicz
- Robert Drobniuk - reżyser
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
V kolejka (25.04.2006) - wystąpili: Kabaret Polonez, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
25.04.2006
|
V kolejka IV sezonu
|
jury:
|
- Barbara Maj (Kabaret Widelec)
- Alina Gielniewska
- Robert Ninkiewicz - Teatr Dramatyczny
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
- Podsumowanie IV sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2005/2006
|
IV sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret IDEA (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok)
|
V sezon Ligi
I kolejka (7.11.2006) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Jufri, Kabaret One Woman Show, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
7.11.2006
|
I kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Urszula Komsta
- Urszula Bisz - Gazeta Współczesna
- Piotr Półtorak
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Terabak (Białystok)
|
II miejsce:
|
|
III miejsce:
|
nie przyznano
|
II kolejka (5.12.2006) - wystąpili: Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Lumbago, Kabaret Terabak, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
5.12.2006
|
II kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Arleta Półtorak - aktorka
- Urszula Wiluk
- Dariusz Szada-Borzyszkowski
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Pietro Mozi (Białystok)
|
III kolejka (23.01.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes
23.01.2007
|
III kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Beata Miastkowska - aktorka
- Anna Dobrowolska - animatorka kultury
- Ryszard Doliński
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
IV kolejka (13.03.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Gul Gul, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
V kolejka (24.04.2007) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Gul Gul, Kabaret Lumbago, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
24.04.2007
|
V kolejka V sezonu
|
jury:
|
- Julita Grzywa
- Urszula Wiluk
- Wojciech Szelachowski
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
- Podsumowanie V sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2006/2007
|
V sezon Ligi
|
I miejsce:
|
Kabaret SmalBiznes (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Lumbago (Białystok)
|
VI sezon Ligi
I kolejka (6.11.2007) - wystąpili: Kabaret IDEA, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Botwinka, Kabaret Lumbago, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka
II kolejka (11.12.2007) - wystąpili: Kabaret Żenua, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
III kolejka (15.01.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Żenua, Kabaret Bajeczka, Kabaret Mgieł, Kabaret Duo
15.01.2008
|
III kolejka VI sezonu
|
jury:
|
- Ryszard Doliński
- Krzysztof Zemło
- Rafał Grabowski
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Trupa Stypa (Białystok)
|
III miejsce:
|
- Kabaret Duo (Białystok)
- Kabaret Mgieł (Białystok)
|
IV kolejka (4.03.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
V kolejka (22.04.2008) - wystąpili: Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Inaczej, Kabaret Bajeczka
- Podsumowanie VI sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
VII sezon Ligi
I kolejka (4.11.2008) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Łysy, Kabaret Trupa Stypa, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka
4.11.2008
|
I kolejka VII sezonu
|
jury:
|
- Julita Grzywa
- Urszula Chomik
- Piotr Półtorak
|
prowadzenie:
|
Piotr Świergalski
|
I miejsce:
|
Kabaret Łysy (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Trupa Stypa (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Bajeczka (Białystok)
|
II kolejka (9.12.2008) - wystąpili: Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK)
III kolejka (20.01.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK), Kabaret Trupa Stypa
IV kolejka (3.03.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka, Kabaret Trupa Stypa
V kolejka (21.04.2009) - wystąpili: Kabaret Papaj, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Trupa Stypa
- Podsumowanie VII sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
VIII sezon Ligi
I kolejka (10.11.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Gul Gul, Kabaret Inaczej
10.11.2009
|
I kolejka VIII sezonu
|
jury:
|
- Dorota Grabek
- Julita Grzywa
- Ryszard Doliński
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
|
II miejsce:
|
nie przyznano
|
III miejsce:
|
Kabaret Inaczej
|
II kolejka (8.12.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Inaczej, Kabaret FunFatal
III kolejka (9.02.2010) - wystąpili: Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa
IV kolejka (16.03.2010) - wystąpili: Kabaret Wyrób Kabaretopodobny, Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa
V kolejka (11.05.2010) - wystąpili: Kabaret Wyrób Kabaretopodobny, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Raczej Jeden (Kabaret Inaczej i Kabaret Numer Dwa), Kabaret Widelec (poza konkursem)
11.05.2010
|
V kolejka VIII sezonu
|
jury:
|
- Dorota Grabek
- Paweł Chomczyk - Teatr Coincidentia
- Robert Drobniuch - Teatr Kolegtyw
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Wyrób Kabaretopodobny (Olsztyn)
|
II miejsce:
|
Kabaret FunFatal (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Raczej Jeden (Białystok)
|
- Podsumowanie VIII sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
IX sezon Ligi
I kolejka (10.11.2010) - wystąpili: Kabaret FunFatal, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Kaktus, Kabaret Widelec (poza konkursem), Kabaret DNO (poza konkursem)
II kolejka (07.12.2010) - wystąpili: Kabaret Lesław, Kabaret FunFatal, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Kaktus, Kabaret Widelec (poza konkursem)
07.12.2010
|
II kolejka IX sezonu
|
jury:
|
- Urszula Chomik
- Krzysztof Bitdorf
- Tomasz Adamski
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Numer Dwa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Inaczej (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn)
|
III kolejka (15.02.2011) - wystąpili: Kabaret Nie mamy na bilet, Grupa Konrada, Kabaret Lesław, Kabaret Kaktus, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Widelec (poza konkursem)
15.02.2011
|
III kolejka IX sezonu
|
jury:
|
- Arleta Półtorak
- Ryszard Doliński
- Paweł Chomczyk
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Numer Dwa (Białystok)
|
II miejsce:
|
Kabaret Nie mamy na bilet (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Inaczej (Białystok)
|
IV kolejka (22.03.2011) - wystąpili: Kabaret Znane Ryje, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Kaktus, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Widelec (poza konkursem)
15.02.2011
|
IV kolejka IX sezonu
|
jury:
|
- Julita Grzywa
- Dorota Grabek
- Tomasz Gilewicz
|
prowadzenie:
|
Krzysztof Szubzda
|
I miejsce:
|
Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn)
|
II miejsce:
|
Kabaret FunFatal (Białystok)
|
III miejsce:
|
Kabaret Inaczej (Białystok)
|
V kolejka (10.05.2011)
- Podsumowanie IX sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
Linki zewnętrzne