Sieradzka Kuźnia Kabaretowa: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 3: | Linia 3: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2014''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''IX Sieradzka Kuźnia Kabaretowa''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Trzecia Strona Medalu]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda za najlepszy skecz: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Trzecia Strona Medalu]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Trzecia Strona Medalu]]''' (Kraków) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' |
Aktualna wersja na dzień 13:03, 29 paź 2014
Sieradzka Kuźnia Kabaretowa - przegląd kabaretowy odbywający się w Sieradzu.
Laureaci
2014 | IX Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Grand Prix: | Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków) |
2013 | VIII Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Grand Prix: | Kabaret Hyrki (Warszawa) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
2012 | VII Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Grand Prix: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
2011 | VI Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Grand Prix: | Kabaret Kałasznikof (Rybnik) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Kałasznikof |
2010 | V Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Grand Prix: | Kabaret Szarpanina (Szczecin) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Mieszane Uczucia (Kraśnik) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Na Ostatnią Chwilę |
2009 | IV Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Nagroda Główna: | Kabaret Z Konopi |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Z Konopi |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Z Konopi |
2008 | III Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Nagroda Główna: | Kabaret Weźrzesz (Skarżysko-Kamienna) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Statyf (Dąbrowa Górnicza) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Weźrzesz |
2006 | I Sieradzka Kuźnia Kabaretowa |
Nagroda Główna: | Kabaret Sakreble (Zduńska Wola) |
Nagroda za najlepszy skecz: | Kabaret Sakreble |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Sakreble |