Kabaretowy Klub Dwójki: Różnice pomiędzy wersjami
(→Nagrody) |
|||
Linia 62: | Linia 62: | ||
* 2010 | * 2010 | ||
** Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XI [[Festiwal Dobrego Humoru|Festiwalu Dobrego Humoru]], Gdańsk | ** Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XI [[Festiwal Dobrego Humoru|Festiwalu Dobrego Humoru]], Gdańsk | ||
+ | * 2011 | ||
+ | ** Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XII [[Festiwal Dobrego Humoru|Festiwalu Dobrego Humoru]], Gdańsk | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 20:36, 25 cze 2011
Kabaretowy Klub Dwójki - cotygodniowy program kabaretowy emitowany w TVP2. Program nagrywany jest, w studiu w Łęgu w Krakowie.
Pierwsza seria (odcinki 1-12) była emitowana od 26. września 2009 roku, w soboty, około godziny 20:00 (powtórka w piątek około 14:55). Druga seria (odcinki 13-22) była emitowana od 7. marca 2010 roku, w niedziele, o godzinie 20:05 (powtórka w piątek około 15:05). Trzecia seria (odcinki 23-34) była emitowana od 19. września 2010 roku, w niedziele, o godzinie 20:05 (powtórka w piątek około 13:30). Czwarta seria była emitowana od 6. marca 2011 roku, w niedziele, o godzinie 20:05 (powtórka w piątek około 11:45).
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik
Scenariusz: Beata Harasimowicz, Robert Górski, Marcin Wójcik
Reżyseria: Beata Harasimowicz
Program składa się z występów zaproszonych kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Są również rozmowy z gośćmi, występy prowadzących, a także krótkie filmy autorstwa Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Macież (zwiastuny filmów, które nigdy nie powstaną), Kabaretu DNO (Pakamera Profesora Fushera) i Kabaretu Limo.
2. lipca 2011 roku w Amfiteatrze w Szczecinie odbędzie się kabareton "Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach", który został przygotowany jako specjalne, wakacyjne wydanie programu. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Limo, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Czesuaf, Kabaret Nowaki, Formacja Chatelet, Kabaret Smile, Katarzyna Zielińska oraz grupa Tercet czyli Kwartet (Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus). Prowadzenie: Robert Górski, Marcin Wójcik.
Zaproszeni goście w poszczególnych odcinkach:
- Katarzyna Zielińska, Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Łukasz Błąd, Zespół Carrantuohill
- Kabaret Nowaki, Grzegorz Halama, Andrzej Grabowski
- Marek Siudym, Formacja Chatelet, Kabaret Ciach
- Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Kabaret Świerszczychrząszcz
- Joanna Jeżewska, Ireneusz Krosny, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Tenor
- Anna Wyszkoni, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Czesuaf
- Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Paranienormalni, Kabaret Jurki, Krzysztof Hanke, Krzysztof Respondek
- Grupa MoCarta, Paweł Dłużewski, Kabaret DNO
- Kabaret Rak, Kabaret Limo, Kabaret Stado Umtata
- Katarzyna Zielińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Limo
- Kabaret Nowaki, Artur Andrus, Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska
- Robert Rozmus, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile
- Paweł Królikowski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret OT.TO
- The Umbilical Brothers, Formacja Chatelet, Kabaret DNO
- Kabaret Łowcy.B, Kabaret Czesuaf, Krzysztof Piasecki
- Grupa MoCarta, Hanna Śleszyńska, Kabaret Tenor
- Kabaret Ciach, Krystyna Podleska, Stanisław Tym
- Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Szarpanina, Kacper Ruciński
- Tomasz Jachimek, Formacja Chatelet, Wały Jagiellońskie
- Kabaret Limo, Zbigniew Wodecki, Kabaret Świerszczychrząszcz
- Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Widelec, Henryk Sawka
- Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, Ławeczka z Rancza
- Grzegorz Halama, Katarzyna Piasecka, Kabaret Chyba, Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk
- Krzysztof Hanke, Kabaret Noł Nejm, Kabaret DNO, Zespół Finsky
- Formacja Chatelet, Kabaret Hlynur, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski
- Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Czesuaf, Kabaret Smile
- Kabaret Stado Umtata, Kabaret Młodych Panów, Grupa VOX
- Kabaret Ani Mru-Mru, Joanna Jeżewska, Maciej Pol
- Katarzyna Zielińska, Kabaret Rak, Kabaret Jurki, Liquidmime
- Kabaret Koń Polski, Joanna Jeżewska, Kabaret Szarpanina, Kabaret Długi
- Cezary Pazura, Kabaret Rak, Katarzyna Zielińska, Kabaret Paralaksa
- Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Paranienormalni
- Kabaret Nowaki, Beata Rybarska, Kabaret Limo
- Kabaret Moralnego Niepokoju, Gabi Gold, Kabaret Łowcy.B
- Kabaret Koń Polski, Kabaret Limo, Justyna Szafran
- Artur Andrus, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf
- Kabaret Ciach, Kabaret Szarpanina, Izabela Trojanowska, zespół Mafia
- Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Młodych Panów, Katarzyna Zielińska
- Formacja Chatelet, Kabaret OT.TO, Maciej Miecznikowski z zespołem Leszcze
- Ireneusz Krosny, Kabaret Elita, Kabaret Widelec, Piotr Gąsowski
- Grupa MoCarta, Kabaret Pod Bańką, Kabaret Made In China, Konrad Imiela, Mariusz Kiljan
- Tomasz Jachimek, Kabaret Smile, Kabaret Tenor
- Grupa MoCarta, Tadeusz Drozda, Kabaret Słuchajcie, Olga Szomańska
Nagrody
- 2010
- Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XI Festiwalu Dobrego Humoru, Gdańsk
- 2011
- Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XII Festiwalu Dobrego Humoru, Gdańsk