Mulatka: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
Linia 2: | Linia 2: | ||
Pierwsza Mulatka odbyła się w 1995 roku. Symbolem Mazurskiego Lata Kabaretowego jest postać Stańczyka. | Pierwsza Mulatka odbyła się w 1995 roku. Symbolem Mazurskiego Lata Kabaretowego jest postać Stańczyka. | ||
+ | |||
+ | == Laureaci == | ||
+ | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: 1px #FFFFFF; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''1995''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''I Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Ciach]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret Jurki]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret Grzegorz Halama Oklasky]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''1996''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''II Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Ireneusz Krosny]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ciach]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Prezydenta Miasta Ełk: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ciach]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''1997''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''III Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret E.K.''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Programu III Polskiego Radia: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Jurki]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''1998''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''IV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Formacja Chatelet]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''1999''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''V Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''Kabaret E.K.''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret Szum]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Widelec]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret E.K.''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | * '''[[Kabaret Widelec]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Dziennikarzy: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Szum]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2000''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | ''VI Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kuzyni]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Szum]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | * '''[[Kabaret Dudu]]''' (Rybnik) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Dziennikarzy: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2001''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''VII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' (Lublin) | ||
+ | * '''[[Kabaret Widelec]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem]]''' (Rzeszów) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' | ||
+ | * '''[[Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Dziennikarzy i Mediów: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2002''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''VIII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' (Lublin) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Made In China]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kwartet Okazjonalny]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce w kategorii "Kabaret": | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Rybki]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie w kategorii "Debiuty": | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | Zwycięstwo w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Rybki]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ani Mru-Mru]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2003''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''IX Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Łowcy.B]]''' (Cieszyn) | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Kwartet Okazjonalny]]''' (Kraków) | ||
+ | * '''[[Kabaret Neo-Nówka]]''' (Wrocław) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda w Konkursie Głównym: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret DNO]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce w kategorii "Film Kabaretowy": | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' za film ''Animator'' | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce w Konkursie Filmowym: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kwartet Okazjonalny]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie za Piosenkę: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Kwartet Okazjonalny]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Łowcy.B]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret DNO]]''' | ||
+ | * '''[[Kabaret Łowcy.B]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie w Konkursie Piosenki: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Hlynur]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2004''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''X Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Limo]]''' (Gdańsk) | ||
+ | * '''[[Kabaret Słuchajcie]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Zygzak]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Ramol]]''' (Rejowiec Fabryczny) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Indywidualna Janusza Majewskiego: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Zygzak]]''' (talia kart z Saddamem Husajnem za purenonsensowe poczucie humoru | ||
+ | * '''[[Paweł Urban]]''' z [[Kabaret Zygzak|Kabaretu Zygzak]] (Dzwoneczek Śmiechu) | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce w Konkursie Debiuty: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Zygzak]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce w kategorii "Piosenka Kabaretowa": | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda w kategorii "Film kabaretowy": | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' za film ''Bon voyage, Bernard!'' | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie Specjalne: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Fraszka]]''' za skecze ''Pościg synchroniczny'' i ''Ucho'' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2005''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''XI Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Noł Nejm]]''' (Rybnik) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Pralka]]''' (Wrocław) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2006''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | ''' XII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czesuaf]]''' (Poznań) | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Snobów]]''' (Lidzbark Warmiński) | ||
+ | * '''[[Kabaret Zygzak]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Hlynur]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czesuaf]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2007''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | ''' XIII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Hlynur]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret Tenor]]''' (Katowice) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Świerszczychrząszcz]]''' (Szczebrzeszyn) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Snobów]]''' (Lidzbark Warmiński) | ||
+ | * '''[[Kabaret Stado Umtata]]''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Przemysław Gąsiorowicz]]''' za solowy program kabaretowy ''Legendarny | ||
+ | |||
+ | Przemysław Gąsiorowicz Show!'' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Indywidualna: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Radosław Bielecki]]''' (za najlepszą kreację aktorską) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Hlynur]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2008''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''XIV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * [[Maria Czubaszek]] | ||
+ | * [[Jacek Fedorowicz]] | ||
+ | * Janusz Majewski | ||
+ | * [[Andrzej Poniedzielski]] | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |''nie przyznano'' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Babeczki z Rodzynkiem]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret PUK]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Forma]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | * '''[[Kabaret Słoiczek po cukrze]]''' (Zielona Góra) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Grabiego Marka]]''' (Kraków) | ||
+ | * '''[[Kabaret Szydera]]''' (Wałbrzych) | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret PUK]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Indywidualna: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Agata Słowicka]]''' z [[Kabaret PUK|Kabaretu PUK]] | ||
+ | |- | ||
+ | | Prywatna nagroda od [[Kabaret Fraszka|Kabaretu Fraszka]]: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Grabiego Marka]]''' (książka ''Warto być przyzwoitym'' Władysława Bartoszewskiego) | ||
+ | |- | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" style="text-align:center; width: 180px" | '''2009''' | ||
+ | | bgcolor="B0E0E6" | '''XV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Grand Prix: | ||
+ | | style="text-align:left" |''nie przyznano'' | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret Macież]]''' (Warszawa) | ||
+ | * '''[[Kabaret Tenor]]''' (Katowice) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |''nie przyznano'' | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |''nie przyznano'' | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienie: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * '''[[Kabaret PUK]]''' (Kraków) | ||
+ | * '''Kabaret Paralaksa''' (Warszawa) | ||
+ | * '''[[Kabaret Na Ostatnią Chwilę]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Szydera]]''' (Wałbrzych) | ||
+ | |- | ||
+ | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 18:26, 18 lis 2009
Mulatka (Mazurskie Lato Kabaretowe) - coroczny festiwal kabaretowy, odbywający się na początku sierpnia w Ełku.
Pierwsza Mulatka odbyła się w 1995 roku. Symbolem Mazurskiego Lata Kabaretowego jest postać Stańczyka.
Laureaci
1995 | I Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: |
|
1996 | II Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: | Ireneusz Krosny |
I Miejsce: | Kabaret Ciach (Zielona Góra) |
Wyróżnienie: | Kabaret DNO (Dąbrowa Górnicza) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret DNO |
Nagroda Prezydenta Miasta Ełk: | Kabaret Ciach |
1997 | III Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
II Miejsce: | Kabaret E.K. (Zielona Góra) |
Nagroda Programu III Polskiego Radia: | Kabaret Jurki (Zielona Góra) |
1998 | IV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: | Formacja Chatelet (Kraków) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret DNO (Dąbrowa Górnicza) |
1999 | V Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: |
|
III Miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
Wyróżnienie: | Kabaret E.K. |
Nagroda Publiczności: |
|
Nagroda Dziennikarzy: | Kabaret Szum |
2000 | VI Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka' |
Grand Prix: | Kabaret Kuzyni (Kraków) |
I Miejsce: | Kabaret Szum (Zielona Góra) |
Wyróżnienie: |
|
Nagroda Publiczności: | Kabaret DNO |
Nagroda Dziennikarzy: | Kabaret DNO |
2001 | VII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: |
|
II Miejsce: | Kabaret Kaczka Pchnięta Nożem (Rzeszów) |
Nagroda w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | Kabaret DNO (Dąbrowa Górnicza) |
Wyróżnienie w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret DNO |
Nagroda Dziennikarzy i Mediów: | Kabaret Ani Mru-Mru |
2002 | VIII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: | Kabaret Ani Mru-Mru (Lublin) |
II Miejsce: | Kabaret Made In China (Zielona Góra) |
III Miejsce: | Kabaret Kwartet Okazjonalny (Kraków) |
Wyróżnienie: | Kabaret Ani Mru-Mru |
I Miejsce w kategorii "Kabaret": | Kabaret Rybki (Warszawa) |
Wyróżnienie w kategorii "Debiuty": | Kabaret Fraszka (Warszawa) |
Zwycięstwo w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | Kabaret Rybki |
Nagroda Publiczności w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | Kabaret Ani Mru-Mru |
2003 | IX Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: | Kabaret Łowcy.B (Cieszyn) |
I Miejsce: |
|
Nagroda w Konkursie Głównym: | Kabaret DNO (Dąbrowa Górnicza) |
Wyróżnienie: | Kabaret Fraszka (Warszawa) |
I Miejsce w kategorii "Film Kabaretowy": | Kabaret Fraszka za film Animator |
III Miejsce w Konkursie Filmowym: | Kabaret Kwartet Okazjonalny |
Wyróżnienie za Piosenkę: | Kabaret Kwartet Okazjonalny |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Łowcy.B |
Nagroda w Konkursie Piosenki Kabaretowej: | |
Wyróżnienie w Konkursie Piosenki: | Kabaret Hlynur (Zielona Góra) |
2004 | X Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: |
|
II Miejsce: | Kabaret Zygzak (Warszawa) |
III Miejsce: | Kabaret Ramol (Rejowiec Fabryczny) |
Nagroda Indywidualna Janusza Majewskiego: |
|
I Miejsce w Konkursie Debiuty: | Kabaret Zygzak |
I Miejsce w kategorii "Piosenka Kabaretowa": | Kabaret Fraszka (Warszawa) |
Nagroda w kategorii "Film kabaretowy": | Kabaret Fraszka za film Bon voyage, Bernard! |
Wyróżnienie Specjalne: | Kabaret Fraszka za skecze Pościg synchroniczny i Ucho |
2005 | XI Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: | Kabaret Noł Nejm (Rybnik) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Pralka (Wrocław) |
2006 | XII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: | Kabaret Czesuaf (Poznań) |
I Miejsce: |
|
Nagroda: | Kabaret Hlynur (Zielona Góra) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Czesuaf |
2007 | XIII Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
I Miejsce: |
|
II Miejsce: | Kabaret Świerszczychrząszcz (Szczebrzeszyn) |
III Miejsce: |
|
Wyróżnienie: | Przemysław Gąsiorowicz za solowy program kabaretowy Legendarny
Przemysław Gąsiorowicz Show! |
Nagroda Indywidualna: | Radosław Bielecki (za najlepszą kreację aktorską) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Hlynur (Zielona Góra) |
2008 | XIV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
jury: |
|
Grand Prix: | nie przyznano |
I Miejsce: |
|
II Miejsce: |
|
III Miejsce: |
|
Nagroda Publiczności: | Kabaret PUK |
Nagroda Indywidualna: | Agata Słowicka z Kabaretu PUK |
Prywatna nagroda od Kabaretu Fraszka: | Kabaret Grabiego Marka (książka Warto być przyzwoitym Władysława Bartoszewskiego) |
2009 | XV Mazurskie Lato Kabaretowe Mulatka |
Grand Prix: | nie przyznano |
I Miejsce: |
|
II Miejsce: | nie przyznano |
III Miejsce: | nie przyznano |
Wyróżnienie: |
|
Nagroda Publiczności: | Kabaret Szydera (Wałbrzych) |