NieDRAMATYZUJ: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
m |
|||
Linia 5: | Linia 5: | ||
{{DEFAULTSORT:NieDRAMATYZUJ}} | {{DEFAULTSORT:NieDRAMATYZUJ}} | ||
[[Kategoria:Festiwale kabaretowe]] | [[Kategoria:Festiwale kabaretowe]] | ||
+ | |||
+ | == Laureaci == | ||
+ | {| class="wikitable" style="text-align:left; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 250px; background-color:PowderBlue" | ''' ''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | ''' I Festiwal Małych Form Satyrycznych i Teatralnych nieDRAMATYZUJ''' | ||
+ | |- | ||
+ | | Jury | ||
+ | | | ||
+ | <tt><nowiki> Jacek Fedorowicz - przewodniczący</nowiki></tt> | ||
+ | <br><tt><nowiki> Ireneusz Solarek</nowiki></tt> | ||
+ | <br><tt><nowiki> Jarosław Świrszcz</nowiki></tt> | ||
+ | <br><tt><nowiki> Mateusz Zyguła</nowiki></tt> | ||
+ | <br><tt><nowiki> Anna Patycka</nowiki></tt> | ||
+ | |- | ||
+ | | Nagroda główna | ||
+ | |<tt><nowiki> Kabaret Wyjście Ewakuacyjne z Opalenicy i Maciej Hajduk ze Zbąszynia</nowiki></tt> | ||
+ | |- | ||
+ | | II miejsce | ||
+ | | | ||
+ | <tt><nowiki> Wiesław Matysik z Siedlca</nowiki></tt> | ||
+ | |- | ||
+ | | III miejsce | ||
+ | | | ||
+ | <tt><nowiki> Wojciech Kasprzyk ze Sztumu</nowiki></tt> | ||
+ | |- | ||
+ | | Wyróżnienia | ||
+ | | | ||
+ | <tt><nowiki> Oskar Jasek z Kaszczoru i Sebastian Dzięcioł z Siedlca</nowiki></tt> | ||
+ | |- |
Wersja z 13:50, 24 sie 2011
Festiwal Małych Form Satyrycznych i Teatralnych nieDRAMATYZUJ - przegląd kabaretowo teatralny odbywający się w Siedlcu k. Wolsztyna
Pomysłodawcami przeglądu są Grzegorz Śmiałek i Anna Patycka. Celem konkursu jest popularyzacja twórczości teatralnej, recytatorskiej i kabaretowej oraz wspomaganie młodych artystów po przez możliwość prezentacji przed szerszą publicznością. Nagrodą jest statuetka nieDRAMATYZUJ.
Laureaci
I Festiwal Małych Form Satyrycznych i Teatralnych nieDRAMATYZUJ | |
Jury |
Jacek Fedorowicz - przewodniczący
|
Nagroda główna | Kabaret Wyjście Ewakuacyjne z Opalenicy i Maciej Hajduk ze Zbąszynia |
II miejsce |
Wiesław Matysik z Siedlca |
III miejsce |
Wojciech Kasprzyk ze Sztumu |
Wyróżnienia |
Oskar Jasek z Kaszczoru i Sebastian Dzięcioł z Siedlca |