Liga Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej: Różnice pomiędzy wersjami
(→IX sezon Ligi) |
(→IX sezon Ligi) |
||
Linia 1296: | Linia 1296: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
+ | <br> | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 22:26, 18 sie 2011
Liga Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej - coroczny przegląd kabaretowy odbywający się w Białymstoku.
Każdy sezon składa się z pięciu kolejek, a do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie.
Punkty przyznawane są w czterech kategoriach: Punkty od Jurorów za program, Punkty od Jurorów za piosenkę, Punkty od Publiczności za program i Punkty od Publiczności za piosenkę.
Trzy najlepsze kabarety sezonu biorą udział w Koncercie Galowym w Kinie Forum oraz otrzymują nagrody pieniężne w wysokości kolejno 3000, 2000 i 1000 zł.
Spis treści
Laureaci
I sezon Ligi
I kolejka (4.02.2003) - wystąpili: Kabaret NaRaz, Kabaret Widelec, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja
Miejsce: Klub "Gaj"
4.02.2003 | I kolejka I sezonu |
jury: | Andrzej Brzeziński - reżyser, publicysta, dziennikarz |
prowadzenie: | Leszek Zukowski |
I miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
III miejsce: |
|
II kolejka (4.03.2003) - wystąpili: Kabaret Wentyl, Kabaret PePe, Kabaret NaRaz, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pokręcony, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
4.03.2003 | II kolejka I sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
II miejsce: |
|
III miejsce: | nie przyznano |
III kolejka (8.04.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret NaRaz, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
8.04.2003 | III kolejka I sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Jarosław Jatel |
I miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
II miejsce: |
|
III miejsce: | nie przyznano |
IV kolejka (6.05.2003) - wystąpili: Kabaret Pokręcony, Kabaret GwintEsencja, Kabaret KaMuZieHa, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
6.05.2003 | IV kolejka I sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Piotr Halicki |
I miejsce: | Kabaret KaMuZieHa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
V kolejka (3.06.2003) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec
Miejsce: Klub "Gaj"
3.06.2003 | V kolejka I sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Andrzej Ambroziak |
I miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
- Podsumowanie I sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2003 | I sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
III miejsce: |
|
II sezon Ligi
I kolejka (18.11.2003) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec, Kabaret 1/3 Matyldy, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Pokręcony
Miejsce: Kawiarnia FAMA
18.11.2003 | I kolejka II sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II kolejka (16.12.2003) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Widelec
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.12.2003 | II kolejka II sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Widelec (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
III kolejka (24.02.2004) - wystąpili: Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
24.02.2004 | III kolejka II sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
IV kolejka (20.04.2004) - wystąpili: Kabaret K. Wał, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Na Bis, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
20.04.2004 | IV kolejka II sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
II miejsce: |
|
III miejsce: | nie przyznano |
V kolejka (1.06.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
1.06.2004 | V kolejka II sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Jarosław Jatel |
I miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
- Podsumowanie II sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2003/2004 | II sezon Ligi (bez Kabaretu Widelec) |
I miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret GwintEsencja (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
III sezon Ligi
I kolejka (16.11.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret GwintEsencja, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
16.11.2004 | I kolejka III sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Jarosław Jatel |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Pietro Mozi (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
II kolejka (14.12.2004) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
14.12.2004 | II kolejka III sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Bożena Szczepanek |
I miejsce: | Kabaret Polonez (Grodno) |
II miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Pietro Mozi (Białystok) |
III kolejka (22.02.2005) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
22.02.2005 | III kolejka III sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Polonez (Grodno) |
III miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
IV kolejka (12.04.2005) - wystąpili: Kabaret Amin, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
12.04.2005 | IV kolejka III sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Amin (Białystok) |
V kolejka (10.05.2005) - wystąpili: Kabaret Pieriestrojka, Kabaret Drzazga, Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret Widelec (poza konkursem)
Miejsce: Kawiarnia FAMA
10.05.2005 | V kolejka III sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Polonez (Grodno) |
III miejsce: |
|
- Podsumowanie III sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2004/2005 | III sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Polonez (Grodno) |
IV sezon Ligi
I kolejka (8.11.2005) - wystąpili: Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
8.11.2005 | I kolejka IV sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Na Bis (Białystok) |
II kolejka (6.12.2005) - wystąpili: Kabaret Toy Toy, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret Polonez, Kabaret IDEA, Kabaret SmalBiznes
6.12.2005 | II kolejka IV sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
III kolejka (17.01.2006) - wystąpili: Kabaret Na Bis, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes, Kabaret IDEA
17.01.2006 | III kolejka IV sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
IV kolejka (7.03.2006) - wystąpili: Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
7.03.2006 | IV kolejka IV sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
V kolejka (25.04.2006) - wystąpili: Kabaret Polonez, Kabaret Nic Śmiesznego, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka, Kabaret IDEA
25.04.2006 | V kolejka IV sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
- Podsumowanie IV sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2005/2006 | IV sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Nic Śmiesznego (Białystok) |
V sezon Ligi
I kolejka (7.11.2006) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Jufri, Kabaret One Woman Show, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
7.11.2006 | I kolejka V sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Terabak (Białystok) |
II miejsce: |
|
III miejsce: | nie przyznano |
II kolejka (5.12.2006) - wystąpili: Kabaret Pietro Mozi, Kabaret Lumbago, Kabaret Terabak, Kabaret Bajeczka, Kabaret Na Bis, Kabaret SmalBiznes
5.12.2006 | II kolejka V sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Pietro Mozi (Białystok) |
III kolejka (23.01.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Terabak, Kabaret Lumbago, Kabaret Bajeczka, Kabaret SmalBiznes
23.01.2007 | III kolejka V sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Lumbago (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
IV kolejka (13.03.2007) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Gul Gul, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
13.03.2007 | IV kolejka V sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
V kolejka (24.04.2007) - wystąpili: Kabaret Terabak, Kabaret Gul Gul, Kabaret Lumbago, Kabaret SmalBiznes, Kabaret Bajeczka
24.04.2007 | V kolejka V sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Lumbago (Białystok) |
- Podsumowanie V sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2006/2007 | V sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret SmalBiznes (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Lumbago (Białystok) |
VI sezon Ligi
I kolejka (6.11.2007) - wystąpili: Kabaret IDEA, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Botwinka, Kabaret Lumbago, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka
6.11.2007 | I kolejka VI sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
II kolejka (11.12.2007) - wystąpili: Kabaret Żenua, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
11.12.2007 | II kolejka VI sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Mgieł (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
III kolejka (15.01.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Żenua, Kabaret Bajeczka, Kabaret Mgieł, Kabaret Duo
15.01.2008 | III kolejka VI sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: |
|
IV kolejka (4.03.2008) - wystąpili: Kabaret Strata Czasu, Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Bajeczka, Kabaret Widelec (poza konkursem)
4.03.2008 | IV kolejka VI sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
V kolejka (22.04.2008) - wystąpili: Kabaret Mgieł, Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Strata Czasu, Kabaret Inaczej, Kabaret Bajeczka
22.04.2008 | V kolejka VI sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
- Podsumowanie VI sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2007/2008 | VI sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Strata Czasu (Białystok) |
VII sezon Ligi
I kolejka (4.11.2008) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Łysy, Kabaret Trupa Stypa, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka
4.11.2008 | I kolejka VII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Piotr Świergalski |
I miejsce: | Kabaret Łysy (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II kolejka (9.12.2008) - wystąpili: Kabaret Trupa Stypa, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK)
9.12.2008 | II kolejka VII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Klakier (Kalisz) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
III kolejka (20.01.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Kabaret Bajeczka, Jednoosobowa Grupa Kabaretowa (JGK), Kabaret Trupa Stypa
20.01.2009 | III kolejka VII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Piotr Mocarski "Mozart" (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Klakier (Kalisz) |
IV kolejka (3.03.2009) - wystąpili: Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Klakier, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Bajeczka, Kabaret Trupa Stypa
3.03.2009 | IV kolejka VII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Piotr Mocarski "Mozart" (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
V kolejka (21.04.2009) - wystąpili: Kabaret Papaj, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Piotr Mocarski "Mozart", Kabaret Trupa Stypa
21.04.2009 | V kolejka VII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Piotr Mocarski "Mozart" (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
- Podsumowanie VII sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2008/2009 | VII sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret Trupa Stypa (Białystok |
II miejsce: | Piotr Mocarski "Mozart" (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
VIII sezon Ligi
I kolejka (10.11.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Gul Gul, Kabaret Inaczej
10.11.2009 | I kolejka VIII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: |
|
II miejsce: | nie przyznano |
III miejsce: | Kabaret Inaczej |
II kolejka (8.12.2009) - wystąpili: Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Inaczej, Kabaret FunFatal
8.12.2009 | II kolejka VIII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III kolejka (9.02.2010) - wystąpili: Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Numer Dwa
9.02.2010 | III kolejka VIII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
IV kolejka (16.03.2010) - wystąpili: Kabaret Wyrób Kabaretopodobny, Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa
16.03.2010 | IV kolejka VIII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Adam Neczyperowicz |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
V kolejka (11.05.2010) - wystąpili: Kabaret Wyrób Kabaretopodobny, Kabaret Lepsi niż wczoraj, Kabaret Z Jajem, Kabaret FunFatal, Kabaret Raczej Jeden (Kabaret Inaczej i Kabaret Numer Dwa), Kabaret Widelec (poza konkursem)
11.05.2010 | V kolejka VIII sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Wyrób Kabaretopodobny (Olsztyn) |
II miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Raczej Jeden (Białystok) |
- Podsumowanie VIII sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2009/2010 | VIII sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
IX sezon Ligi
I kolejka (10.11.2010) - wystąpili: Kabaret FunFatal, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Kaktus, Kabaret Widelec (poza konkursem), Kabaret DNO (poza konkursem)
10.11.2010 | I kolejka IX sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
II kolejka (07.12.2010) - wystąpili: Kabaret Lesław, Kabaret FunFatal, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Kaktus, Kabaret Widelec (poza konkursem)
07.12.2010 | II kolejka IX sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
III kolejka (15.02.2011) - wystąpili: Kabaret Nie mamy na bilet, Grupa Konrada, Kabaret Lesław, Kabaret Kaktus, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Numer Dwa, Kabaret Widelec (poza konkursem)
15.02.2011 | III kolejka IX sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Nie mamy na bilet (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
IV kolejka (22.03.2011) - wystąpili: Kabaret Znane Ryje, Kabaret Zmarnowany Potencjał, Kabaret Kaktus, Kabaret FunFatal, Kabaret Inaczej, Kabaret Widelec (poza konkursem)
15.02.2011 | IV kolejka IX sezonu |
jury: |
|
prowadzenie: | Krzysztof Szubzda |
I miejsce: | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
II miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
III miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
V kolejka (10.05.2011)
10.05.2011 | V kolejka IX sezonu |
II miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |
VI miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
- Podsumowanie IX sezonu Ligi Kabaretów Białostockiej Pustyni Kabaretowej
2010/2011 | IX sezon Ligi |
I miejsce: | Kabaret Numer Dwa (Białystok) |
II miejsce: | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
III miejsce: | Kabaret Inaczej (Białystok) |
IV miejsce: | Kabaret FunFatal (Białystok) |