Kabaretowy Klub Dwójki: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 35: | Linia 35: | ||
# [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret Widelec]], Henryk Sawka | # [[Kabaret Skeczów Męczących]], [[Kabaret Widelec]], Henryk Sawka | ||
# [[Ireneusz Krosny]], [[Kabaret Słuchajcie]], Ławeczka z Rancza | # [[Ireneusz Krosny]], [[Kabaret Słuchajcie]], Ławeczka z Rancza | ||
− | # [[Grzegorz Halama]], [[Katarzyna Piasecka]], [[Kabaret Chyba]], [[Tomasz Jachimek]], [[Jerzy Jan Połoński], Adam Sajnuk | + | # [[Grzegorz Halama]], [[Katarzyna Piasecka]], [[Kabaret Chyba]], [[Tomasz Jachimek]], [[Jerzy Jan Połoński]], Adam Sajnuk |
== Nagrody == | == Nagrody == |
Wersja z 22:54, 10 paź 2010
Kabaretowy Klub Dwójki - cotygodniowy program kabaretowy emitowany w TVP2. Program nagrywany jest, w studiu w Łęgu w Krakowie.
Pierwsza seria (odcinki 1-12) była emitowana od 26. września 2009 roku, w soboty, około godziny 20:00 (powtórka w piątek około 14:55). Druga seria (odcinki 13-22) była emitowana od 7. marca 2010 roku, w niedziele, o godzinie 20:05 (powtórka w piątek około 15:05). Od 19. września, co niedzielę, o godzinie 20:05 emitowana jest trzecia seria Kabaretowego Klubu Dwójki, powtórka w piątek o 13:30.
Prowadzenie: Robert Górski i Marcin Wójcik
Scenariusz: Beata Harasimowicz, Robert Górski, Marcin Wójcik
Reżyseria: Beata Harasimowicz
Program składa się z występów zaproszonych kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów prezentujących skecze, stand-up oraz scenki improwizowane. Są również rozmowy z gośćmi, występy prowadzących, a także krótkie filmy autorstwa Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Macież (zwiastuny filmów, które nigdy nie powstaną), Kabaretu DNO (Pakamera Profesora Fushera) i Kabaretu Limo.
Zaproszeni goście w poszczególnych odcinkach:
- Katarzyna Zielińska, Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Ani Mru-Mru, Tomasz Jachimek, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Łowcy.B, Kabaret Smile, Łukasz Błąd, Zespół Carrantuohill
- Kabaret Nowaki, Grzegorz Halama, Andrzej Grabowski
- Marek Siudym, Formacja Chatelet, Kabaret Ciach
- Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Kabaret Świerszczychrząszcz
- Joanna Jeżewska, Ireneusz Krosny, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Kabaret Tenor
- Anna Wyszkoni, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Czesuaf
- Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Kabaret Skeczów Męczących
- Kabaret Paranienormalni, Kabaret Jurki, Krzysztof Hanke, Krzysztof Respondek
- Grupa MoCarta, Paweł Dłużewski, Kabaret DNO
- Kabaret Rak, Kabaret Limo, Kabaret Stado Umtata
- Katarzyna Zielińska, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Limo
- Kabaret Nowaki, Artur Andrus, Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska
- Robert Rozmus, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile
- Paweł Królikowski, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret OT.TO
- The Umbilical Brothers, Formacja Chatelet, Kabaret DNO
- Kabaret Łowcy.B, Kabaret Czesuaf, Krzysztof Piasecki
- Grupa MoCarta, Hanna Śleszyńska, Kabaret Tenor
- Kabaret Ciach, Krystyna Podleska, Stanisław Tym
- Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Szarpanina, Kacper Ruciński
- Tomasz Jachimek, Formacja Chatelet, Wały Jagiellońskie
- Kabaret Limo, Zbigniew Wodecki, Kabaret Świerszczychrząszcz
- Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Widelec, Henryk Sawka
- Ireneusz Krosny, Kabaret Słuchajcie, Ławeczka z Rancza
- Grzegorz Halama, Katarzyna Piasecka, Kabaret Chyba, Tomasz Jachimek, Jerzy Jan Połoński, Adam Sajnuk
Nagrody
- 2010
- Nagroda w Plebiscycie Telewidzów przeprowadzonym na stronie gdansk.naszemiasto.pl w kategorii "Ulubiony program rozrywkowy" na XI Festiwalu Dobrego Humoru, Gdańsk