ŁÓSKA: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
|||
Linia 21: | Linia 21: | ||
|- | |- | ||
| II Miejsce: | | II Miejsce: | ||
− | | style="text-align:left" |'''Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret JESTEŚ.MY]]''' (Piotrków Trybunalski) |
|- | |- | ||
| III Miejsce: | | III Miejsce: |
Wersja z 04:07, 20 gru 2012
ŁÓSKA (ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe) - coroczny przegląd kabaretowy odbywający się w Łodzi.
Miejscem realizacji festiwalu jest Łódzka Piwnica Artystyczna "Przechowalnia", Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych oraz Łódzki Dom Kultury. Organizatorem przeglądu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Regionu Łódzkiego.
Laureaci
2012 | V ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret 44-200 (Rybnik) |
II Miejsce: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
III Miejsce: | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret 44-200 |
Stand-up: | Paweł Reszela |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | Artur Urban z Kabaretu Czołówka Piekła |
ŁACH: | Rafał Pacześ |
2011 | IV ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Znane Ryje (Białystok) |
II Miejsce: | Kabaret Sakreble (Zduńska Wola) |
III Miejsce: | Kabaret Czwarta Fala |
Nagroda Specjalna: | Kabaret Podobny Do Mnie (Warszawa) |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | Dawid Myszko |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Znane Ryje |
2010 | III ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Bruzda (Kielce) |
II Miejsce: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego (Łódź) |
III Miejsce: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
Wyróżnienie: | Kabaret Wyjście Ewakuacyjne (Poznań) |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego |
2009 | II ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Z Konopi |
II Miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
III Miejsce: | Kabaret OTOoni (Wrocław) |
Wyróżnienie: |
|
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Z Konopi |
2008 | I ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Statyf (Dąbrowa Górnicza) |
II Miejsce: | Kabaret OKO (Bydgoszcz) |
III Miejsce: |
|
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Nie Ma To Tamto |