Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura": Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
|||
Linia 28: | Linia 28: | ||
|- | |- | ||
| III Nagroda: | | III Nagroda: | ||
− | | style="text-align:left" |'''Kabaret | + | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny]]''' (Bobrowniki) |
+ | |- | ||
+ | | Dyplom za najlepszą role kabaretową: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Stanisław Janicki]]''' z [[Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny|Kabaretu Eksportowy Wytwór Gminny]] | ||
|- | |- | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''2008''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''2008''' |
Wersja z 11:16, 28 gru 2010
Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" - przegląd kabaretowy odbywający się w Sejnach.
Nagrodą Główną jest statuetka "Złote Jajo Sejneńskiego Tura".
Laureaci
2004 | III Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
2005 | IV Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
III Nagroda: | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
2007 | V Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Bez Szansy (Lidzbark Warmiński) |
III Nagroda: | Kabaret Eksportowy Wytwór Gminny (Bobrowniki) |
Dyplom za najlepszą role kabaretową: | Stanisław Janicki z Kabaretu Eksportowy Wytwór Gminny |
2008 | VI Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
Nagroda Główna | Kabaret Mafioła (Ostrołęka) |
III Nagroda: | Kabaret Pod Grzybem (Lubawa) |
2009 | VII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Bajeczka (Białystok) |
II Nagroda: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
III Nagroda: | Kabaret Kałasznikof (Rybnik) |
Dyplomy i Nagrody: |
|
2010 | VIII Ogólnopolski Przegląd Kabaretowy o statuetkę "Złote Jajo Sejneńskiego Tura" |
jury: |
|
Nagroda Główna: | Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) |
II Nagroda: |
|
Wyróżnienie: | Kabaret Ślurp (Białystok) |
Dyplomy i Nagrody: |
|