ŁÓSKA: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(→Laureaci) |
(→Laureaci) |
||
Linia 5: | Linia 5: | ||
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2014''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''VI ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Stanisław Bożyk | ||
+ | * Tomasz Bieszczad | ||
+ | * dwie przypadkowo wybrane osoby spośród publiczności | ||
+ | |- | ||
+ | | I Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret Hyrki''' (Warszawa) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' (Olsztyn) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Miejsce: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Trzecia Strona Medalu]]''' (Kraków) | ||
+ | |- | ||
+ | | Stand-up: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Rafał Pacześ''' (Łódź) | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2012''' |
Aktualna wersja na dzień 00:03, 27 gru 2014
ŁÓSKA (ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe) - coroczny przegląd kabaretowy odbywający się w Łodzi.
Miejscem realizacji festiwalu jest Łódzka Piwnica Artystyczna "Przechowalnia", Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych oraz Łódzki Dom Kultury. Organizatorem przeglądu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów Regionu Łódzkiego.
Laureaci
2014 | VI ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Hyrki (Warszawa) |
II Miejsce: | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
III Miejsce: | Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków) |
Stand-up: | Rafał Pacześ (Łódź) |
2012 | V ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret 44-200 (Rybnik) |
II Miejsce: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
III Miejsce: | Kabaret Zmarnowany Potencjał (Olsztyn) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret 44-200 |
Stand-up: | Paweł Reszela |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | Artur Urban z Kabaretu Czołówka Piekła |
ŁACH: | Rafał Pacześ |
2011 | IV ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Znane Ryje (Białystok) |
II Miejsce: | Kabaret Sakreble (Zduńska Wola) |
III Miejsce: | Kabaret Czwarta Fala |
Nagroda Specjalna: | Kabaret Podobny Do Mnie (Warszawa) |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | Dawid Myszko |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Znane Ryje |
2010 | III ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Bruzda (Kielce) |
II Miejsce: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego (Łódź) |
III Miejsce: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
Wyróżnienie: | Kabaret Wyjście Ewakuacyjne (Poznań) |
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego |
2009 | II ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Z Konopi |
II Miejsce: | Kabaret IDEA (Białystok) |
III Miejsce: | Kabaret OTOoni (Wrocław) |
Wyróżnienie: |
|
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Z Konopi |
2008 | I ŁÓdzkie Spotkania KAbaretowe |
jury: |
|
I Miejsce: | Kabaret Statyf (Dąbrowa Górnicza) |
II Miejsce: | Kabaret OKO (Bydgoszcz) |
III Miejsce: |
|
Nagroda za Osobowość Sceniczną: | |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Nie Ma To Tamto |