Kabaret na Żywo: Różnice pomiędzy wersjami
(→Odcinki) |
|||
Linia 72: | Linia 72: | ||
# '''Polak po wakacjach''' - wystąpili: [[Michał Wójcik]], Michał Czernecki, [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret na Koniec Świata]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret Chyba]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | # '''Polak po wakacjach''' - wystąpili: [[Michał Wójcik]], Michał Czernecki, [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret na Koniec Świata]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret Chyba]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | ||
# '''Wielkie Polskie Wesele''' - wystąpili: Tamara Arciuch, Antek Smykiewicz, [[Kabaret Zachodni]], Para nr 2, [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Robert Korólczyk]], [[Michał Wójcik]], [[Agnieszka Litwin-Sobańska]], Antoni Gorgoń Grucha<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | # '''Wielkie Polskie Wesele''' - wystąpili: Tamara Arciuch, Antek Smykiewicz, [[Kabaret Zachodni]], Para nr 2, [[Kabaret Moralnego Niepokoju]], [[Robert Korólczyk]], [[Michał Wójcik]], [[Agnieszka Litwin-Sobańska]], Antoni Gorgoń Grucha<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | ||
− | # '''Kariera po Polsku''' - wystąpili: [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Kałasznikof]], [[Fair Play Crew]], [[Katarzyna Pakosińska]], [[Artur Andrus]], Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | + | # '''Kariera po Polsku''' - wystąpili: [[Kabaret Jurki]], [[Kabaret Kałasznikof]], [[Fair Play Crew]], [[Katarzyna Pakosińska]], [[Artur Andrus]], Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz, Maciej Pol<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] |
# '''Polska walka stulecia''' - wystąpili: [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret DNO]], [[Krzysztof Hanke]], [[Jerzy Kryszak]], [[Fair Play Crew]], Tomasz Oświeciński<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | # '''Polska walka stulecia''' - wystąpili: [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Ciach]], [[Kabaret pod Wyrwigroszem]], [[Kabaret DNO]], [[Krzysztof Hanke]], [[Jerzy Kryszak]], [[Fair Play Crew]], Tomasz Oświeciński<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | ||
# '''Polak w mundurze''' - wystąpili: [[Michał Wójcik]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Koń Polski]], [[Kabaret Zachodni]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Chyba]], [[Małgorzata Szapował]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | # '''Polak w mundurze''' - wystąpili: [[Michał Wójcik]], [[Kabaret Nowaki]], [[Kabaret Koń Polski]], [[Kabaret Zachodni]], [[Kabaret Łowcy.B]], [[Kabaret Chyba]], [[Małgorzata Szapował]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Paranienormalni]] | ||
Linia 82: | Linia 82: | ||
# '''Ostatnie Takie Trio''' - wystąpili: [[Kabaret Ani Mru-Mru]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Ani Mru-Mru]] | # '''Ostatnie Takie Trio''' - wystąpili: [[Kabaret Ani Mru-Mru]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Ani Mru-Mru]] | ||
# '''Kabareciarz szuka żony''' - wystąpili: [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Tomasz Łupak]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Czesuaf]] | # '''Kabareciarz szuka żony''' - wystąpili: [[Kabaret Czesuaf]], [[Kabaret Młodych Panów]], [[Kabaret Paranienormalni]], [[Kabaret Czołówka Piekła]], [[Tomasz Łupak]]<br>Gospodarz: [[Kabaret Czesuaf]] | ||
− | # '''Kabaretowy koncert życzeń''' - | + | # '''Kabaretowy koncert życzeń''' - wystąpili: [[Formacja Chatelet]]<br>Gospodarz: [[Formacja Chatelet]] |
+ | # '''Urodziny''' - wystąpili: [[Jerzy Kryszak]], [[Robert Górski]], [[Mikołaj Cieślak]], [[Michał Wójcik]], [[Waldemar Wilkołek]], Marian Opania, [[Igor Kwiatkowski]], [[Katarzyna Pakosińska]], Maciej Pol, Jacek Witkowski, Janusz Tylman, Blady Kris, Ryszard Rynkowski<br>Gospodarz: [[Jerzy Kryszak]] | ||
+ | # '''Vintage, czyli Myślenie jest w cenie''' - wystąpili: [[Piotr Bałtroczyk]], [[Robert Górski]], [[Mikołaj Cieślak]], [[Marcin Daniec]], [[Kabaret Jurki]], [[Artur Andrus]], [[Grupa MoCarta]], [[Ireneusz Krosny]], Malwina Bakalarz<br>Gospodarz: [[Piotr Bałtroczyk]] | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == |
Wersja z 19:40, 8 kwi 2019
Kabaret na Żywo (piąta seria jako Kabaret na żywo według Paranienormalnych) - program kabaretowy, który jest emitowany na żywo od 4 września 2016 roku w telewizji Polsat. Każdego odcinka był inny prowadzący i inny temat odcinka.
Reżyseria i scenariusz cyklu: Beata Harasimowicz
Serie:
I (odcinki 1-10) - premiera: 4 września 2016. Emitowana była w niedzielę o godzinie 20:05.
II (odcinki 11-20) - premiera: 5 marca 2017. Emitowana była w niedzielę o godzinie 20:05.
III (odcinki 21-30) - premiera: 17 września 2017. Emitowana była w niedzielę o godzinie 21:05.
IV (odcinki 31-41) - premiera: 4 marca 2018. Emitowana była w niedzielę o godzinie 21:05.
V (odcinki 42-50) - premiera: 9 września 2018. Emitowana była w niedzielę o godzinie 21:05.
VI (odcinki 51-?) - premiera: 3 marca 2019. Emitowana będzie w niedzielę o godzinie 21:05.
Program składa się z występów kabaretów, artystów kabaretowych, aktorów i piosenkarzy, prezentujących skecze, stand-up oraz monologi. Przez pierwsze 4 sezony co tydzień kto inny był gospodarzem odcinka. Od 5 sezonu gospodarzem odcinków jest Kabaret Paranienormalni
Oprawa muzyczna: The Jobers
Za kulisami programu od 2 sezonu jest Piotr Gumulec z Kabaretu Chyba oprócz odcinka nr 10 w sezonie 3.
Od 4 sezonu Kabaret na Koniec Świata na samym początku programu przedstawia skecze związanymi z polityką. A scenariusze do nich pisze Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Produkcja pierwszego sezonu była realizowana w Hali Mera w Warszawie. Sezon drugi był produkowany w ATM Studio w Warszawie. Od sezonu 3 Kabaret na żywo jest realizowany w studiu Cyfrowego Polsatu przy ul. Łubinowej 4A w Warszawie.
Odcinki
- Przychodzi baba do lekarza - wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Katarzyna Pakosińska, Mikołaj Cieślak, Agnieszka Litwin-Sobańska, Robert Korólczyk, Stanisław Tym, Kuba Sienkiewicz
Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących - Daj Lajka - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret Moralnego Niepokoju, Grupa MoCarta, Marcin Daniec, Szymon Łątkowski, Sound'n'Grace
Gospodarz: Kabaret Smile - Francja Elegancja - wystąpili: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret Smile, Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Łukasz Kaczmarczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Zbigniew Zamachowski, Anna Głogowska, Rafał Maserak, Michał Szpak
Gospodarze: Grupa MoCarta i Artur Andrus - Polak potrafi - wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret K2, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Cugowski
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Za mundurem panny sznurem - wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru. Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Czesuaf, Kabaret Czołówka Piekła, Cezary Pazura, Bracia
Gospodarz: Kabaret Ani Mru-Mru - Wszystkie dzieci nasze są - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Chyba, Kabaret Łowcy.B, Paweł Królikowski, Letni Chamski Podryw
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Sejm od Kuchni - wystąpili: Jerzy Kryszak, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Chyba, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Andrzej Poniedzielski, Grzegorz Łapanowski, Adam Asanov
Gospodarz: Jerzy Kryszak - Oby dwoje chciało naraz - wystąpili: Cezary Pazura, Ireneusz Krosny, Katarzyna Zielińska, Kabaret Koń Polski, Formacja Chatelet, Zbigniew Wodecki
Gospodarz: Cezary Pazura - Chcę wyjechać na wieś - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Koń Polski, Kabaret Ciach, Kabaret Czesuaf, Kabaret Weźrzesz, Katarzyna Kwiatkowska, Sylwester Maciejewski, Bogdan Kalus
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Rodzina, ach Rodzina - wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Rak, Kabaret K2, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni, Marcin Daniec, Ewa Błachnio, Mikołaj Cieślak, Michał Wiśniewski
Gospodarz: Kabaret Koń Polski - Gdzie te chłopy? - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Zachodni, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Cezary Pazura, Piotr Bukartyk
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Igrzyska w San Escobar - wystąpili: Marcin Wójcik, Stanisław Tym, Kabaret Chyba, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret BudaPesz, Kabaret Koń Polski, Sławomir Zapała
Gospodarz: Marcin Wójcik - Język lata jak łopata - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret Zachodni, Kabaret Słoiczek po Cukrze, Ireneusz Krosny, Joanna Bartel, Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak, Kayah
Gospodarz: Kabaret Smile - Nie tylko dla gimbusów - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Chyba, Kabaret Jurki, Grupa MoCarta, Izabela Dąbrowska
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Polak na wakacjach - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Czesuaf, Kabaret K2, Formacja Chatelet, Grzegorz Halama, Dariusz Gnatowski
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Żarty się skończyły - wystąpili: Kabaret Paranienormalni, Sound'n'Grace
Gospodarze: Kabaret Paranienormalni - Wszyscy jesteśmy fachowcami - wystąpili: Cezary Pazura, Stefan Friedmann, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Katarzyna Zielińska
Gospodarz: Cezary Pazura - Polskie rodeo - wystąpili: Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Koń Polski, Kabaret Chyba, Mariusz Kałamaga, Szymon Jachimek, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Sławomir Zapała
Gospodarze: Ewa Błachnio i Tomasz Jachimek - Młode wilki - wystąpili: Grupa MoCarta, Artur Andrus, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Jerzy Kryszak, Kabaret Inaczej, Varius Manx & Kasia Stankiewicz
Gospodarze: Grupa MoCarta i Artur Andrus - Gramy dalej, czyli 20 lat na scenie - wystąpili: Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Katarzyna Pakosińska, Muzyczny Trójząb Neptuna
Gospodarze: Formacja Chatelet - Gdzie się podziały tamte melanże? - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Kabaret Łowcy.B, Artur Andrus, Ewa Błachnio, Robert Korólczyk
Gospodarze: Kabaret Moralnego Niepokoju - 14 Posterunek - wystąpili: Cezary Pazura, Katarzyna Pakosińska, Grzegorz Halama, Kabaret Ciach, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret na Koniec Świata, Paweł Dłużewski
Gospodarz: Cezary Pazura - Student plus - wystąpili: Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni, Kabaret K2, Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak, Cezary Pazura
Gospodarz: Kabaret Nowaki - Gramy do jednej bramki - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki, Kabaret Łowcy.B, Ewa Błachnio, Tomasz Zimoch, BIG CYC
Gospodarze: Kabaret Młodych Panów - Wielkie show w Małym Mieście - wystąpili: Kabaret Koń Polski, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Rak, Fair Play Crew, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Weźrzesz, Sławomir Zapała
Gospodarze: Kabaret Koń Polski - PrzekłaDaniec - wystąpili: Marcin Daniec, Andrzej Grabowski, Krzysztof Piasecki, Kabaret K2, Kabaret Chyba, Formacja Chatelet, Ania Wyszkoni
Gospodarz: Marcin Daniec - Fit, Eko, Bio, Organic - wystąpili: Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Kabaret Czesuaf, Kabaret Jurki, Maciej Orłoś, Poparzeni Kawą Trzy
Gospodarze: Katarzyna Pakosińska i Adam Małczyk - Tele morele - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak, Mikołaj Cieślak, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Zachodni, Ireneusz Krosny, Kabaret Fifa Rafa
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - 15 Lat Kabaretu Smile - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru
Gospodarz: Kabaret Smile - Tak, że o - wystąpili: Kabaret Hrabi
Gospodarz: Kabaret Hrabi - Smile 24 - wystąpili: Kabaret Smile, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret Zachodni, Kabaret DNO, Szymon Łątkowski, Katarzyna Glinka
Gospodarz: Kabaret Smile - Babeczki z Jajami - wystąpili: Adrianna Borek, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błachnio, Kabaret na Koniec Świata, Małgorzata Czyżycka, Kabaret Kałasznikof, Fair Play Crew
Gospodarze: Agnieszka Litwin-Sobańska i Ewa Błachnio - Kręcimy hita! - wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Łowcy.B, Kabaret K2, Bartek Kasprzykowski, Kabaret Zachodni, Michał Czernecki
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Wszyscy jesteśmy słoikami - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret na Koniec Świata, Artur Andrus, Kabaret Chyba, Kabaret Ciach, Kabaret Polefka, Sławomir Zapała
Gospodarz: Kabaret Moralnego Niepokoju - Radio, Muzyka, Żarty - wystąpili: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Enej
Gospodarz: Kabaret Skeczów Męczących - Święta Polskie - wystąpili: Kabaret Jurki, Kabaret Zachodni, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Kayah
Gospodarz: Kabaret Jurki - 34. PAKA 2018 - Koncert Laureatów - wystąpili: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Fifa Rafa, Grzegorz Dolniak, Paulina Potocka, Kwiatkowski i Bank, Szymon Łątkowski, Kabaret Kałasznikof
Gospodarze: Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk - Narodowa komisja ds. Komisji - wystąpili: Kabaret Czesuaf, Kabaret Rewers, Robert Korólczyk, Kabaret Koń Polski, Kabaret Łowcy.B, Para nr 2, Kabaret na Koniec Świata
Gospodarze: Kabaret Czesuaf i Robert Korólczyk - Majówka 100-lecia - wystąpili: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret z Konopi, Fair Play Crew, Artur Andrus, Kabaret Paranienormalni, Michał Czernecki, Kabaret na Koniec Świata
Gospodarz: Kabaret pod Wyrwigroszem - Brawo My! - wystąpili: Formacja Chatelet, Katarzyna Zielińska, Stanisław Tym, Kabaret Zachodni, Kabaret K2, Kabaret Koń Polski, Kabaret Kałasznikof, Michał Szpak
Gospodarz: Formacja Chatelet - To ci tłumaczę! - wystąpili: Kabaret Smile
Gospodarz: Kabaret Smile - Polak po wakacjach - wystąpili: Michał Wójcik, Michał Czernecki, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Chyba
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Wielkie Polskie Wesele - wystąpili: Tamara Arciuch, Antek Smykiewicz, Kabaret Zachodni, Para nr 2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Robert Korólczyk, Michał Wójcik, Agnieszka Litwin-Sobańska, Antoni Gorgoń Grucha
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Kariera po Polsku - wystąpili: Kabaret Jurki, Kabaret Kałasznikof, Fair Play Crew, Katarzyna Pakosińska, Artur Andrus, Sławomir Zapała, Magdalena Kajrowicz, Maciej Pol
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Polska walka stulecia - wystąpili: Kabaret Łowcy.B, Kabaret Ciach, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret DNO, Krzysztof Hanke, Jerzy Kryszak, Fair Play Crew, Tomasz Oświeciński
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Polak w mundurze - wystąpili: Michał Wójcik, Kabaret Nowaki, Kabaret Koń Polski, Kabaret Zachodni, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Chyba, Małgorzata Szapował
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - TV Polak - wystąpili: Kabaret Czesuaf, Kabaret K2, Grzegorz Halama, Grzegorz Dolniak, Kabaret Fifa Rafa, Kabaret Chyba, Pan Li, Aleksandra Szwed
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Polska ścieżka zdrowia - wystąpili: Michał Czernecki, Katarzyna Bujakiewicz, Katarzyna Pakosińska, Jerzy Kryszak, Tomasz Jachimek, Kabaret K2, Kabaret Zachodni, Kabaret Chyba
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Zajazd Polski - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Ewa Błachnio, Marcin Daniec, Kabaret Jurki, Kabaret Chyba, Kabaret Czesuaf, Formacja Chatelet
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Polak ma talent - wystąpili: Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Kabaret Koń Polski, Mariusz Kałamaga, Jacek Noch, Szymon Jachimek, Wojciech Tremiszewski, Kabaret Chyba, Michał Szpak, Bogusław Kudłek
Gospodarz: Kabaret Paranienormalni - Posterunek w Ogniu - wystąpili: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Zachodni, Kabaret K2, Kabaret Chyba, Piotr Zelt, Bronisław Cieślak, Tomasz Oświeciński, Jarosław Boberek, Rafał Cieszyński, Ewa Błachnio
Gospodarz: Kabaret Młodych Panów - Ostatnie Takie Trio - wystąpili: Kabaret Ani Mru-Mru
Gospodarz: Kabaret Ani Mru-Mru - Kabareciarz szuka żony - wystąpili: Kabaret Czesuaf, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Czołówka Piekła, Tomasz Łupak
Gospodarz: Kabaret Czesuaf - Kabaretowy koncert życzeń - wystąpili: Formacja Chatelet
Gospodarz: Formacja Chatelet - Urodziny - wystąpili: Jerzy Kryszak, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Michał Wójcik, Waldemar Wilkołek, Marian Opania, Igor Kwiatkowski, Katarzyna Pakosińska, Maciej Pol, Jacek Witkowski, Janusz Tylman, Blady Kris, Ryszard Rynkowski
Gospodarz: Jerzy Kryszak - Vintage, czyli Myślenie jest w cenie - wystąpili: Piotr Bałtroczyk, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Marcin Daniec, Kabaret Jurki, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny, Malwina Bakalarz
Gospodarz: Piotr Bałtroczyk