Skierniewicki Odcinek Kabaretowy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Encyklopedia Kabaretu
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
− | '''Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | + | '''Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' – przegląd kabaretowy odbywający się w Skierniewicach. |
== Laureaci == | == Laureaci == | ||
{| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | {| class="wikitable" style="text-align:center; border-collapse: collapse; border: solid 1px; width: 98%" border="1" | ||
|- | |- | ||
− | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2010''' | + | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2014''' |
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''V Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Alicja Murgrabia | ||
+ | * Iwona Górniak | ||
+ | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
+ | * Piotr Bigos | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Sakreble]]''' (Zduńska Wola) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret O Tak O]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''ImproVizja''' (Gdańsk) | ||
+ | |- | ||
+ | | Złote Jabłko Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret O Tak O]]''' (Białystok) | ||
+ | |- | ||
+ | | style="text-align:center; width: 180px; background-color:PowderBlue" | '''2013''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''IV Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Alicja Murgrabia | ||
+ | * Paulina Mackiewicz | ||
+ | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
+ | * [[Ryszard Makowski]] | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' (Olsztyn) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Damian Kubik]]''' (Dąbrowa Górnicza) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''Kabaret Porażeni''' (Szubin) | ||
+ | |- | ||
+ | | Złote Jabłko Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Nazwy]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2012''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''III Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Beata Jabłońska | ||
+ | * Aneta Grzegorzewska | ||
+ | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
+ | * [[Ryszard Makowski]] | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Marcin Wojciech]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czwarta Fala]]''' (Kielce) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret JESTEŚ.MY]]''' (Piotrków Trybunalski) | ||
+ | |- | ||
+ | | Złote Jabłko Publiczności: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Czwarta Fala]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2011''' | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''II Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
+ | |- | ||
+ | | jury: | ||
+ | | style="text-align:left" | | ||
+ | * Beata Jabłońska | ||
+ | * Aneta Grzegorzewska – Naczelnik Wydziału Kultury Sportu i Promocji Miasta | ||
+ | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
+ | * Stanisław Bożyk – satyryk | ||
+ | |- | ||
+ | | I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Chwilowo Kaloryfer]]''' (Rybnik) | ||
+ | |- | ||
+ | | II Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego]]''' (Łódź) | ||
+ | |- | ||
+ | | III Nagroda: | ||
+ | | style="text-align:left" |'''[[Kabaret Z Konopi]]''' | ||
+ | |- | ||
+ | | style="background-color:PowderBlue" | '''2010''' | ||
| style="background-color:PowderBlue" | '''I Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | | style="background-color:PowderBlue" | '''I Skierniewicki Odcinek Kabaretowy''' | ||
|- | |- | ||
| jury: | | jury: | ||
| style="text-align:left" | | | style="text-align:left" | | ||
− | * Beata Maria Jabłońska | + | * Beata Maria Jabłońska – Zastępca Prezydenta Miasta |
* Tamara Arciuch | * Tamara Arciuch | ||
− | * Bartłomiej Kasprzykowski | + | * Bartłomiej Kasprzykowski |
* [[Paweł Dłużewski]] | * [[Paweł Dłużewski]] | ||
|- | |- |
Aktualna wersja na dzień 07:23, 15 lip 2015
Skierniewicki Odcinek Kabaretowy – przegląd kabaretowy odbywający się w Skierniewicach.
Laureaci
2014 | V Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Kabaret Sakreble (Zduńska Wola) |
II Nagroda: | Kabaret O Tak O (Białystok) |
III Nagroda: | ImproVizja (Gdańsk) |
Złote Jabłko Publiczności: | Kabaret O Tak O (Białystok) |
2013 | IV Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Kabaret Z Nazwy (Olsztyn) |
II Nagroda: | Damian Kubik (Dąbrowa Górnicza) |
III Nagroda: | Kabaret Porażeni (Szubin) |
Złote Jabłko Publiczności: | Kabaret Z Nazwy |
2012 | III Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Marcin Wojciech |
II Nagroda: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
III Nagroda: | Kabaret JESTEŚ.MY (Piotrków Trybunalski) |
Złote Jabłko Publiczności: | Kabaret Czwarta Fala |
2011 | II Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda (Złote Jabłko Jury): | Kabaret Chwilowo Kaloryfer (Rybnik) |
II Nagroda: | Kabaret Intensywnego Humoru Abstrakcyjnego (Łódź) |
III Nagroda: | Kabaret Z Konopi |
2010 | I Skierniewicki Odcinek Kabaretowy |
jury: |
|
I Nagroda: | Kabaret Czwarta Fala (Kielce) |
II Nagroda: | Kabaret Róbmy Swoje (Kraków) |
III Nagroda: | Kabaret Statyf (Dąbrowa Górnicza) |
Nagroda Publiczności: | Kabaret Czwarta Fala |